|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 30+
19.3.2009 16:20:24   
S*
Jaz sem pa sedaj prvič naredila O testek in očitbo je danes dan D, tako da ni druge kot veselo na delo
user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: 30+
19.3.2009 18:35:57   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Jaz sem pa sedaj prvič naredila O testek in očitbo je danes dan D, tako da ni druge kot veselo na delo
user posted image




ja nič, kar veselo na delo...user posted image user posted image user posted image user posted image , potem pa noge v luft.....tako so napisale punce!

lana

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: 30+
19.3.2009 18:37:27   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: SISI4

Tudi jaz bi bila član seveda če me sprejmete
Mi že imamo enega 15.letnika sedaj pa delamo na drugem pa ni nič 5let




welcome SISI4  user posted image

(odgovor članu SISI4)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: 30+
19.3.2009 19:58:19   
lana70
punce, pa sej je večje mrtvilo kot na 40+, ma halo!!!! edino opravičilo je user posted image user posted image user posted image ......user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: 30+
19.3.2009 20:34:34   
sisi77
ojla!
Tudi mene dajte prosim na seznamček. RD 10.5.1977 torej pod 31- letnice še za enkratuser posted image user posted image Za nama je 1 leto truda ter ss user posted image pred 3M. Sedaj se pripravljama v nove boje. 13. 4 pričakujem user posted image

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: 30+
20.3.2009 7:57:48   
BarbiG
Sisi dobrodošla.

Sicer pa dobro jutro.

user posted image


user posted image

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: 30+
20.3.2009 8:04:47   
S*
Barbi mnjami, je prav teknilo. No modva sva se user posted image včeraj in za sigurno bova še danes, potem bo pa potrebno počakat na rezultate.
Drugače pa GBDJP, komaj čakam da bo konec službe in da grem domov.

SISI dobrodošla med nami!

Stella Rossa čakamo poročilo in mislimo nate.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: 30+
20.3.2009 9:51:41   
T1979
Jutro,

BarbiG hvala za kofi in zajtrk.

Lep dan vsem, čeprav je tukaj oblačno in malo snegec naletava.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: 30+
20.3.2009 10:51:56   
korala
Ojla, bodoče mamice user posted image ! Meni se po vsej verjetnosti jutri obeta user posted image . Včeraj bila pri ginekologinji in dobila napotnico za UZ, ki ga moram narediti pred user posted image , da se bo videlo, kako tam doli zadeve funkcionirajo (debelina sluznice ipd.). Razlog za UZ: ker sem pač že malo čez 30.user posted image   Ni pa nič rekla, da bi se morda videla kakšna nosečnost, pa danes sem naredila test in je bil en velik roza minus in daleč naokrog nič.
Zanima me, kako sta kaj žabica in Stella? Aja, pa še to. Z mojim sva se zdaj dogovorila za taktiko "vsaki drugi dan". Pa bomo videli, če deluje (čez en mesec). Pa, pa in lep vikend vsem!

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: 30+
20.3.2009 11:14:30   
*zabica*
jest sm dans zacela kr konkretno krvavet, tko da je vsako upanje splavalo po vodi...no, zdaj vsaj vem pri cem sem...
sm se pa odlocla da ta mesec poizkusim z merjenjem temperature in ovulacijskimi testi, drug mesec pa tako ali tako planiram obisk ginekologinje....
tudi od mene lep vikend, stella drzim pesti user posted image

(odgovor članu korala)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: 30+
20.3.2009 13:20:10   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: *zabica*

jest sm dans zacela kr konkretno krvavet, tko da je vsako upanje splavalo po vodi...no, zdaj vsaj vem pri cem sem...
sm se pa odlocla da ta mesec poizkusim z merjenjem temperature in ovulacijskimi testi, drug mesec pa tako ali tako planiram obisk ginekologinje....
tudi od mene lep vikend, stella drzim pesti user posted image




Žabica user posted image user posted image user posted image .

Stella Rosa kako je bilo? Javi se kaj.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: 30+
20.3.2009 15:33:54   
Stella Rossa
Lep pozdrav pupe.

Evo poročilo

endometrij 9mm

desno: 16, 13, 12

levo: 18, 13

V ponedeljek pa mam spet UZ.user posted image


(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: 30+
20.3.2009 15:52:08   
Stella Rossa
SISI4 in sisi77 dobrodošli.


user posted image


SISI4 a lahko napišeš prosim svoj rojstni datum, da vem kam te vnest?

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: 30+
20.3.2009 16:34:22   
T1979
Žabica user posted image . Nič gremo naprej, a ne.

Stela super rezultat. user posted image  

Obe Sisi dobrodošli. A sta to kaj v navezi? user posted image

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: 30+
20.3.2009 16:36:15   
Stella Rossa
IZVIRNO SPOROČILO: T1979



Obe Sisi dobrodošli. A sta to kaj v navezi? user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem tudi prvo na to pomislila.....hehehehehe

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: 30+
20.3.2009 18:06:45   
lana70
haha, tut jest sm kar pogledala, kar naenkrat dve sisi....user posted image user posted image user posted image

stella, superca user posted image user posted image user posted image

lana

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: 30+
20.3.2009 18:31:04   
Stella Rossa
user posted image
 
 
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
                                       
 
 


 
 
user posted image user posted image user posted image  
user posted image  
user posted image T1979 (29) (19.06.1979)    user posted image  3.leto IVF  
user posted image ziva1 (16.08.1978)  user posted image                      2.leto       user posted image
user posted image nika78 (?.?.                                          2.leto    user posted image
user posted image Nattasha(29) (25.04.1979)user posted image                 1.leto      user posted image
 user posted image ursa30 (01.05.1978) user posted image                        3.leto       user posted image


 
user posted image user posted image user posted image  
user posted image
user posted image neela  (?.?.                                          4.leto IUI
user posted image Jane77 (11.11.1977)  user posted image                      1.leto        user posted image
user posted image punčkica 21.07.1977) user posted image                    2.leto IVF
user posted image crvicek   (?.?.                                       3.leto        user posted image
user posted image pipika123 (24.06.1977) user posted image                   1.leto        user posted image
user posted image  aqua77  (26.07.1977) user posted image                   5.leto        user posted image
user posted image Zala01  (11.08.1977)   user posted image                   1.leto       user posted image
user posted image sisi77    (10.05.1977) user posted image                          1.leto       user posted image

 
 
user posted image  user posted image user posted image
user posted image
 
user posted image Hana76  (31.12.1976)   user posted image                     3.leto    user posted image
user posted image S*  
(07.05.1976)user posted image                                 1.leto   user posted image
user posted image loremi  (?.?.                                          dolgo  IUI
user posted image buča   (18.03.1977)   user posted image                        5.leto IUI
user posted image korala (25.10.1976)     user posted image                     1. leto      user posted image
user posted image pikovit (11.05.1976)  user posted image                           8.leto IVF


 
user posted image user posted image  user posted image
user posted image
user posted image JanaB (?.?.                                     1.leto        user posted image
user posted image MAŠKA (31.05.1975)user posted image      1.leto       user posted image
user posted image bambi75 (27.04.1975)user posted image                  8.leto IVF
user posted image piščančka (03.05.1975)user posted image               1.leto        user posted image
 
 
user posted image user posted image  user posted image
user posted image
user posted image beba75 (24.02.1975)  user posted image                 3.leto IUI
user posted image prizma  (?.?.                                     1.leto     user posted image
user posted image Tanja55   (?.?.                                   1.leto    user posted image
user posted image *zabica*   (10.03.1975) user posted image               1.leto     user posted image
user posted image giotti user posted image                                       user posted image user posted image user posted image
user posted image mucomuc     (?.?.                               3.leto    user posted image
user posted image natasarobi    (?.?.                                            user posted image
user posted image  tiki55      (?.?.                                     2.leto    user posted image  
user posted image dysan (12.05.1974) user posted image                        9.leto IUI        
 
user posted image suzy74   (?.?.                                      3.leto IVF
user posted image BarbiG  (25.11.1974) user posted image                          IVF/ICSI
 
 

 
 
 
user posted image user posted image  user posted image
user posted image
user posted image pika74      (?.?.                                    9.leto IVF
user posted image citrončica   (?.?.                                  9.leto IVF
user posted image tassi1    (30.06.1973)   user posted image                   11.leto (IVF/ICSI)user posted image
user posted image listek  (16.12.1973)     user posted image                  5.leto IVF
 
 
 
user posted image user posted image  user posted image
user posted image


 
user posted image  user posted image   user posted image
user posted image
user posted image  Stella Rossa (13.11.1971)user posted image             1.leto IVF
 
 
 
user posted image user posted image  user posted image  
 user posted image
user posted image lana70 (23.04.1970) user posted image                           1.leto IVF
user posted image pikica36 (26.02.1971) user posted image                  1.letouser posted image
 
 
 
 
user posted image  user posted image user posted image
user posted image
  
 
 
 
user posted image  


user posted image user posted image user posted image


user posted image  

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: 30+
20.3.2009 19:55:09   
lana70
alora....ura je 20.00, kar pomeni, da se bodo konzervice in konzervansi iz 30 do 40+ pobrali dol s kompa.....in delali verjetno kaj bolj pametnega....

(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: 30+
20.3.2009 20:00:44   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: Stella Rossa

Lep pozdrav pupe.

Evo poročilo

endometrij 9mm

desno: 16, 13, 12

levo: 18, 13

V ponedeljek pa mam spet UZ.user posted image




user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   Super

Jaz sem danes celo popoldne preživela z nečakom na zraku, potem pa sem še malo našo novo članico pocrtala. Zdej pa se bom počasi odpravila v horizontalo. Že dva dni me zelo boli levi jajčnik user posted image , O naj bi bila po testkih in temperaturi enkrat sredo, četrtek, tako da ne vem zakaj me boli. je pa to taka konstantna bolečina in jo imam prvič. Upam, da nisem kako vnetje fasala in da bo bolečina minila sama od sebe.

Žabica zate pa user posted image


(odgovor članu Stella Rossa)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: 30+
20.3.2009 20:10:45   
giotti
Hej, S*, si dobila testke? user posted image
Kako veš, da naj bi bila O po testkih šele v sredo? Testki toliko dni prej še nič ne povejo. Poznaš navodila?
Mogoče te pa jajčnik boli, ker raste jajček user posted image
Kakorkoli, bodi dobro in čuvaj se.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: 30+
20.3.2009 20:26:14   
S*
Ja giotti sem dobila testke hvala res iz srca, ma sej sem ti hotla na mejl napist pa ni blo še časa user posted image .
Temperatura se mi je dvignila včeraj zjutraj, testek je včeraj tudi pokazal pozitivno za O, danes sem naredila še enega in je že šibkejša črtica. Ker pa sem špikanje začutila v sredo zvečer sklepam da je bila O nekje od srede ponoči do včeraj ponoči. Bolečina, ki pa je drugačna od špikanja se je pojavila včeraj popoldan in še kar traja. Zdaj me boli že ko hodim in ko se bolj napnem, tako da res ne vem kaj bi to bilo.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: 30+
20.3.2009 20:44:00   
giotti
Glede bolečin res nimam pojma. Nimam prav nobene izkušnje na tem področju. Kar pa se tiče pozitivnega O testa, mi je pa čudno, da je bil včeraj pozitiven, ko ti je temperatura že narasla. Temperatura vedno naraste, ko je O že mimo, test pa je vedno pozitiven vsaj 24 ur pred O. Hm user posted image Ampak bi bolj verjela testku kot temperaturi, torej, če je bil test včeraj pozitiven, potem je O bila enkrat danes ali pa še bo v naslednjih urah. A si naredila 2 različna, da vidiš, če isto kažejo?
Kakorkoli, izgleda, da se nekaj dogaja in najbolje je, da se imata zdaj ful rada user posted image Čez 14 dni pa lahko že delaš nosečniški test user posted image


(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: 30+
21.3.2009 9:38:46   
S*
  user posted image
Hej, kje ste zaspanke, bomo padle na drugo stran, če bomo tako vneto čvekale.

Giotti kako kaj naša srečka user posted image ? Zaenkrat se ne obremenjujem ali je prav pokazala T alo O testi, midva sva bila pridna vse te dni, tako da...Drugače pa je bolečina v jajčniku še vedno prisotna in sedaj me že rahlo skrbi kaj se dogaja.

Nič punce, želim vam lepo soboto. Jaz odhajam v službo, se tipkamo zvečer.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: 30+
21.3.2009 16:30:58   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: S*

user posted image
Hej, kje ste zaspanke, bomo padle na drugo stran, če bomo tako vneto čvekale.

Giotti kako kaj naša srečka user posted image ? Zaenkrat se ne obremenjujem ali je prav pokazala T alo O testi, midva sva bila pridna vse te dni, tako da...Drugače pa je bolečina v jajčniku še vedno prisotna in sedaj me že rahlo skrbi kaj se dogaja.

Nič punce, želim vam lepo soboto. Jaz odhajam v službo, se tipkamo zvečer.


..a te skoz boli, al samo špika, tako na obroke??? Če te špika, pomeni, da ovuliraš...

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: 30+
21.3.2009 16:34:28   
lana70
S*, sem šele sedaj zgoraj videla, kaj si napisala v zvezi s špikanjem ......to pa res že malce predolgo traja, mene je ponavadi maksimalno do dva dni špikalo po jajčnikih, ko sem jemala klomifen pa ful, me je včasih kar zvilo....če te ne bo prenehalo, bi se šla jaz kar pokazat kam....nikoli  ne veš  kaj je, konec koncev je lahko zgolj kakšen prehlad ali pa nič...

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?