|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   11,5 mes. in noče jesti
23.3.2009 15:38:08   
darcik
LP. Moj fant je star 11,5m in mi sploh noče jesti user posted image . Vse kar mu ponudim mi začne ven iz ust metat in se začne zmrdovat pa ven pljuvat. Me zanima ali so tudi vaši otroci jedli najraje frutke, jogurte, pudinge? Moj bi najraje samo to jedel in nič drugega. Pa flaša aptamila je tudi zakon. Moram pa reči da mu na začetku nisem toliko uvajala sadja in zelenjave. Mislite da so to posledice?  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
23.3.2009 15:49:11   
pipic
To ni posledica ničesar.
Ko bonjegov "čas" bo že vse jedel.
Še noben otrok ni celo življenje jedel eno in ta isto

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
23.3.2009 17:12:21   
Najaa
Kaj si mu pa uvajala na začetku? Pudinge in frutke?
Ne vem, sam lahk ti dam naš primer s tekočino. Od začetka je pila čaj iz granul,ki je sladek in še zdaj pri več kot dveh letih, mora biti tekočina vsaj malo sladka. Ne vem, mogoče je pa to to.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
23.3.2009 18:42:23   
botrca
To samo še eno obdobje v otrokovem življenju...ko bo lačen ti bo pojedel tudi kaj zelenjavnega ali sadnega...poskusi zamenjat puding ali jogurt z banano ali zmiksano hruško z dodanim mletim keksom...pa srečno. 

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
23.3.2009 18:42:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
23.3.2009 18:51:17   
despero
Tudi mi smo imeli take probleme. Starejša se je do 10 meseca hotela samo dojiti, če sva spravle en obrok skupaj sem bila navdušena, nato je pa kar naenkrat začela jesti tudi drugo hrano. Navadno je tako, da nekateri niso pripravljeni na drugo hrano kot na tekočo in traja kar nekaj časa, ko nekateri že sami lepo jejo piškot ali pa že skor z žlico, da se naši nadebudneži odločijo, da je postal čas, da bi tudi oni lahko pričeli jesti gosto in trdo hrano. Ti se pa pred tem sekiraš pa kuhaš vse živo. Moj nasvet je, da mu daj večkrat za probat drugo hrano in bodi zadovoljna, če bo otrok samo poizkušal  in ko se bo odločil, da je pripravljen bo šel naprej.user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
24.3.2009 11:28:10   
kamilija
Kakšne piškote pa to daste noter? Naša tud noče nč jest, niti frutke ne.

(odgovor članu despero)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
24.3.2009 13:23:00   
josephine27
naš je kar sem mu uvajala do 8m zelo rad jedel. po 8m pa je imel eno dolgo obdobje k je zavračal vse nove okuse in je hotel jesti samo tisto kar je bil navajen že od prej.mogoče se je na te stvari navadil pa zdaj noče nič novega.

_____________________________



(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
24.3.2009 13:24:05   
benika
Me zanima ali so tudi vaši otroci jedli najraje frutke, jogurte, pudinge? Moj bi najraje samo to jedel in nič drugega.


Naš je bil tak nejedec. In še sedaj pri 3,5 letih se borimo za vsako žlicouser posted image . Pa smo mu uvajali vse živo.

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
24.3.2009 14:58:06   
Veselka21
Jaz dajem v zmiksano jabolko piškote Plasmon Biscottino biberon, ki so brez glutena. Kupila sem jih v DM-ju.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
24.3.2009 19:42:56   
darcik
Saj sem mu vse probala. Od kuhanega jabolka ki sem mu not dala zdrobljen piškot pa do banan s piškotom. Moja mami pravi da je očitno bolj srečen če je lačen.

(odgovor članu Veselka21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
25.3.2009 13:57:57   
josephine27
  • poskusi nekaj časa brez jogurtov, pudingov in fruteka mogoče bo zagrabi še kaj (k bo videl da ni druge izbire)
  • al pa zmešaj med frutek ali jogurt še sveže sadje pa potem postopno povečuj količino svežega
  • lahko poskusiš s keksi in banano ( če ima rad sladko)


_____________________________



(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
25.3.2009 16:35:56   
memole80
Ma to je obdobje. Naša je na začetku jedla vse in dobro, potem pa je bilo eno obdobje ko bi bila jedla samo jogurte in skutice. Sedaj, pri skoraj 11-ih mesecih pa ponovno je vse. Sem pa opazila, da od kdar ji pustim da je' sama, da je vse.

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
26.3.2009 16:55:32   
josephine27
ja če je od začetka jedel vse in ga je šele sedaj minilo potem gre najbrž res za obdobje. če pa nikoli ni maral sadja in zelenjave potem pa nima smisla čakat na čudež. poznam mamico k njena punčka pri letu in pol ni jedla drugega kot Hippove kašice in so imeli res hude težave preden se je navadila še na kaj drugega.

_____________________________



(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
26.3.2009 18:43:02   
darcik
Ja že od samga začetka ne mara nič. Najbolj mu je všeč flaša aptamila in nič drugega. Če mu dam za jesti ornk hrano mu moram zraven poturiti kakšno igračo da mu lahko dam tistih par žličk.  

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
27.3.2009 11:06:42   
josephine27
ma tud par žlic je bolje kot ničuser posted image user posted image . ne obupaj pa morda pa počasi bo. samo preveč ga ne silit. je pač tak da mu je mleko najbolj všeč. moj tud sprva jogurta ni jedel pa sem mu potem vsak dan po en žličko do dve dajala in se je šele po treh tednih navadil na okus. otroci imajo pač različne okuse.

_____________________________



(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
30.3.2009 15:15:01   
reba
Moj falot je star 10 m in mi tudi zavrača zelenjavo, meso, juhe itd., isto kot tebi, jedel bi samo frutke, jogurte in pudinge in pa flaša AM je zakon. Nekaj časa je lepo jedel zelenjavno mesne obroke za kosilo, zdaj pa mi pljuva, tolče po posodici in mizici, dviguje ritko itd. Sem že čisto obupana, ampak očitno bo prišel čas ko bo tudi ostalo pridno jedel, kar ni sladko, malo si mislim da ga mučijo zobje, ker mu prihajata zgornji enkici ven.

Nekoč bo boljše, lp

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
30.3.2009 21:34:26   
darcik
Naj povem da ima moj otrok že 8 zobkov. Spodaj in zgoraj enke in dvojke.

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 11,5 mes. in noče jesti
31.3.2009 15:49:33   
ksenci
mi smo imeli grozne probleme, kr že pri uvajanju ni in ni maral zelenjave. sadje pa tak tak- sm mu ga v skuto pomešala, ali pa s keksom pripravila, da je pojedel. najprej malo sadja, pol pa vedno malo več in majn skute ali česa s čim kombiniraš. zelenjavo pa sm ga navajala, da sm mu jo mešala med krompirjev pire, ki ga je rad pojedel. grozno, ampak skoraj vse sm mogla s krompirjem nardit, če sm hotla da jem pojeduuser posted image

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?