|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Robeez znižanje
26.3.2009 9:09:36   
ZmajTolovaj
Evo, za spletne nakupovalke user posted image
na limango.de imajo tridnevno akcijo copat in čevljev Robeez; recimo čevlji Robbez Treds so 21,90 eur namesto 49. Problem je samo v tem, da dostava je samo v Nemčijo in Avstrijo, tako da če gor koga poznate, se da izpeljat vse skup. Jaz sem kar dva para naročila in me pride manj kot en par po normalni ceni, s poštnino vred.
No, tok, če katero zanima. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Robeez znižanje
26.3.2009 13:22:18   
Leti31
Se dobijo tudi pri nas že dokaj ugodno Robeez copatki in čeveljčki.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Robeez znižanje
26.3.2009 13:37:00   
ZmajTolovaj
Ja, ampak še vseeno dražje in predvsem je manj izbire (naše številke nisem videla še nikjer).

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Leti31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?