|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekološke Trbovlje
26.3.2009 14:04:40   
Hana76
Drage upajoče!

Jaz sem sicer že naročena junija v MB, ampak sem slišala, da v Trbovljah nič ne čakaš.

Sem imela namen takoj poklicat, a sem se vseeno malo pozanimala in sem izvedela, da baje tam ni ambulante za neplodnost in da odsvetujejo, da bi šel tja na preglede.

Sem pa slišala, da v Postojni tudi ni čakalnih dob. Ali mogoče katera kaj o tem ve? Pa kakšno osebje je tam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ginekološke Trbovlje
26.3.2009 15:18:42   
divans1
To pa nima nobene veze, če ni tam ambulante za neplodnost, tam pač opravljajo te posege, tko da se čimprej naroči!

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ginekološke Trbovlje
26.3.2009 15:21:47   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

.

Sem pa slišala, da v Postojni tudi ni čakalnih dob. Ali mogoče katera kaj o tem ve? Pa kakšno osebje je tam?


Ne, v Po res ni čakalnih dob. Osebje z moje strani je bilo superca. Sploh dr. Likar je zakon!!!!user posted image user posted image Tako, da čimprej pokliči in se naroči.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ginekološke Trbovlje
27.3.2009 18:12:25   
Matejčika
Čakte čakte, a v PO tudi delajo IVF? Al so to samo pregledi, potem pa moraš it al v MB al v LJ?

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?