|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kuharice/kuharji v vrtcih
26.3.2009 15:34:11   
anitaz
Mi lahko katera pove, kaj se daje v mesno-zelenjavne namaze? Oz., če ve katera druga, tudi dobrodošlo user posted image  

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
26.3.2009 16:43:31   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/namazi/m_3891108/tm.htm

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
27.3.2009 6:25:23   
anitaz
Se pravi, v tem namazu je majoneza? In to otroci jejo v vrtccih? Še dobr, da vem, kako zdraaavo prehrano imajo otroci  našem vrtcu. Katastrofa!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
27.3.2009 14:01:04   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz
Se pravi, v tem namazu je majoneza? In to otroci jejo v vrtccih? Še dobr, da vem, kako zdraaavo prehrano imajo otroci  našem vrtcu. Katastrofa!


res katastrofa. jajca in olja v hrani otroci sploh ne smejo probat - do kdaj že?

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
27.3.2009 14:09:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Se pravi, v tem namazu je majoneza? In to otroci jejo v vrtccih? Še dobr, da vem, kako zdraaavo prehrano imajo otroci  našem vrtcu. Katastrofa!


Pa dobro no, pa kaj ste tolk obsedeni z zdravooooooooooooooooooooooooooooooooo prehranouser posted image .....a vam ne gre vsakič ko slišite zdravo, že na živce? Ko slišim samo z, me prime da pojedla eno faaaaaaaaaaaaaajn zapečeno nezdravo hrustljavo domačo raco, zraven pa mlince, ki jih polijem z maščobo od race....evo , jutri jo bom nardila...pride katerauser posted image

Danes  bom pa nardila ribji namaz in to z majoneeeeeeeeeezo, kot ponavadiuser posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
27.3.2009 14:10:28   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: anitaz
Se pravi, v tem namazu je majoneza? In to otroci jejo v vrtccih? Še dobr, da vem, kako zdraaavo prehrano imajo otroci  našem vrtcu. Katastrofa!


res katastrofa. jajca in olja v hrani otroci sploh ne smejo probat - do kdaj že?



Do enega leta jajca. Olje pa ja poskusi že pre oz. hrano prepraženo na malo olja.

< Sporočilo je popravil mika -- 27.3.2009 14:11:24 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
31.3.2009 10:21:51   
Kontrakarambolšrauf
Ah ubogi otroci, še dobro da v vrtec hodijo da vsaj jejo raznovrstno hrano in VSE kar jemo tudi odrasli z majhnimi niansami razlike morda v količini kakšnega popra ali pikantne hrane, no, pa sklede prebranca, jo dobi samo poluser posted image .
Potem imamo pa teme moj triletnik ne je drugega kot 3 vrste hrane, kaj naj naredimuser posted image . Ja, do dveh let in pol je pa živel od Linotov, skutic, pasiranih zelenjavic in vsega možnega bio in zdraaaaavo......user posted image

Moj sin je čisto vse kar jemo ostali pri mizi in nič na mini koščke narezano, pa pretlačeno pa kaj jaz vem kaj še vse. In zmaže vse do zadnjega, pregrizne vse možno, je vse vrste solat, prav tako dunajca in pomfri žveči z atijem, zadnjič mu je polovico piščančjega kebaba zmazal, pa sem mu pripravila drugo kar ima rad, ker sem mislila da tega pa verejtno res ne bo.....phe, vse poje.
Prav tako pa poje velike količine sadja in zelenjave, skutice, jogurte. Ko je kosilo ali večerja pa je kaj jeva midva.

Tako da majoneza, grrrr, kaka groza, dvakrat na mesec četrt žličke majoneze v namazu, ker ravno toliko jo vaš otrok dobi na tisti kruhecuser posted image

< Sporočilo je popravil Kontrakarambolšrauf -- 31.3.2009 10:23:28 >


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
1.4.2009 9:32:44   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Ah ubogi otroci, še dobro da v vrtec hodijo da vsaj jejo raznovrstno hrano in VSE kar jemo tudi odrasli z majhnimi niansami razlike morda v količini kakšnega popra ali pikantne hrane, no, pa sklede prebranca, jo dobi samo poluser posted image .
Potem imamo pa teme moj triletnik ne je drugega kot 3 vrste hrane, kaj naj naredimuser posted image . Ja, do dveh let in pol je pa živel od Linotov, skutic, pasiranih zelenjavic in vsega možnega bio in zdraaaaavo......user posted image

Moj sin je čisto vse kar jemo ostali pri mizi in nič na mini koščke narezano, pa pretlačeno pa kaj jaz vem kaj še vse. In zmaže vse do zadnjega, pregrizne vse možno, je vse vrste solat, prav tako dunajca in pomfri žveči z atijem, zadnjič mu je polovico piščančjega kebaba zmazal, pa sem mu pripravila drugo kar ima rad, ker sem mislila da tega pa verejtno res ne bo.....phe, vse poje.
Prav tako pa poje velike količine sadja in zelenjave, skutice, jogurte. Ko je kosilo ali večerja pa je kaj jeva midva.

Tako da majoneza, grrrr, kaka groza, dvakrat na mesec četrt žličke majoneze v namazu, ker ravno toliko jo vaš otrok dobi na tisti kruhecuser posted image


Ne rabte posplošvat, če ne poznate situacije. Moj otrok je vse, nikoli ni bil izbirčen, nikoli ni kaj odklonil, je ješč in nikakor pretiravam pri ZDRAAAVi prehrani.

Da pa imajo otroci vsak dan na jedliniku MESO, pa da mi otrok bruha in driska že DRUGIč po tem namazu - ja, najbrž doma preveč zdraaavo jemo. user posted image   In ne mi prosim, da je ZDRAVO jest vsak dan meso! Nikoli nisem bila vegeterrjanka, nikol (najbrž) ne bom, ker imam rada meso, ampak prosim lepo, a vsak dan na jedilniku imeti meso, je pa dobr?

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
1.4.2009 13:26:01   
Kontrakarambolšrauf
Kje si pa ti pobrala da kdo je vsak dan mesouser posted image

_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
1.4.2009 13:28:50   
muška
na jedilniku mogoče? user posted image   V našem vrtcu imajo jedilnik na oglasni deski, tako da si lahko vsak dan preberem kaj bodo jedli.

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
1.4.2009 15:13:53   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mika
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz
Se pravi, v tem namazu je majoneza? In to otroci jejo v vrtccih? Še dobr, da vem, kako zdraaavo prehrano imajo otroci  našem vrtcu. Katastrofa!

res katastrofa. jajca in olja v hrani otroci sploh ne smejo probat - do kdaj že?

Do enega leta jajca. Olje pa ja poskusi že pre oz. hrano prepraženo na malo olja.


no vidiš. katastrofa indeed.. not. vsa hrana je zdrava, če ne pretiravamo v količinah le te. saj rabi tudi jajca in olje za zdravo rast. na švedskem npr. daješ rumenjak otroku od 6-7 meseca naprej, okoli 1 leta probaš beljak (ker je kmalu cepljenje). sicer ne veliko (velikost grahovega zrna 1x na teden, če se dobro spomnim), ampak ztrajajo da se ne selektira pri hrani. tam dajejo tudi agrume prej in maline npr. samo vse v malih količinah in ne vsak dan, ne?

mi naročamo hrano iz vrtca za mojega očeta (jedilnik za 3 in več let, ne jaslični). in se men tud zdi preveč mesa in premalo zelenjave. moje mnenje.
drugače pa - anitaz, a je mogoče tvoj na kaj alergičen ali občutljiv kar je v namazu? lahko bi bilo to.. probaj se zmenit z vzgojiteljicami, da mu glede na reakcijo ne dajejo več tega namaza, če se da? in vso srečno pri hrani user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
1.4.2009 22:50:34   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Mi lahko katera pove, kaj se daje v mesno-zelenjavne namaze? Oz., če ve katera druga, tudi dobrodošlo user posted image  

Hvala!


Kolikor vem pri nas dajejo v namaz maslo+papriko/paradižnik+šunko/tuno.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kuharice/kuharji v vrtcih
2.4.2009 10:24:25   
Kontrakarambolšrauf
IZVIRNO SPOROČILO: muška

na jedilniku mogoče? user posted image   V našem vrtcu imajo jedilnik na oglasni deski, tako da si lahko vsak dan preberem kaj bodo jedli.



Čudni so to jedilnikiuser posted image .
Pri nas je enkrat na teden (ponavadi ravno sredauser posted image ) enolončnica ki je brez mesa, enkrat tedensko riba (ki je jaz pač ne smatram kot meso) in enkrat testenine, no, te znajo biti vsake toliko z mletim mesomuser posted image


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?