|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:35:11   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: tims


Majuska, jaz se bom vzdržala komentarja glede srečanja. Tok vedno otresam, da midve špa prideva, pa je vedno kaj narobeuser posted image . Zdej bom pa tihouser posted image .




Pol pa pšššššt ... pa pridita user posted image

Blacky, kar daj obkladke gor ... nič ne bo narobe.


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:40:28   
AAA
No, vidim, da sem sama. Mi smo danes spet bili na morju. Piha kouser posted image user posted image user posted image user posted image . Pa oblačno je bilo popoldne, tako da smo jo kar domov popihali. Moji končno spijo, vključno z user posted image .

Vidim, da bo v prihodnje ful slabo vreme, čas za pospravljanje, pa user posted image  bo tudiuser posted image . Bomo že preživeli. Sicer pa bolj malo časa. Sem včeraj pol rož presadila, kdaj bom pa ostalo polovico pa ne vem. Ta smotan vreme.

Srečanje -  načeloma pridem, ne morem 100% potrdit, ker ima moj takrat rojstni dan. Pa to ni prvoaprilska šala.

Populis, Majuška - hvala za slikice, prav luštne so.

IZVIRNO SPOROČILO: glugluglu

IZVIRNO SPOROČILO: AAA

IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

Se opravičujem, ker takole vdiram na temo...
Sem nosečka, rodila naj bi predvidoma konec junija, začetek julija...zato se obračam na vas, saj veste, izkušnje s prve roke...

Po porodu planirava iti tudi na morje, ne kam daleč - blizu Opatije, v hišo z osnovnim konfortom... Glede na to, da ste rodile v podobnem času kot bom najbrž jaz, kakšne so vaše izkušnje z letovajem? Kdaj - koliko star naj bo dojenček, na kaj je treba bit pozoren, kaj je treba imet preskrbljeno in pripravljeno, kako sploh to zgleda (to bo namreč moj 1. otrok in iskreno povedano si sploh ne zamišljam... drugače nisem komplikator, marsikaj improviziramo, sem pa po drugi strani zelo skrbna, odgovorna... )
Hvala za vaše odgovoreuser posted image ....



mi smo šli 14 po porodu. Tak mali dojenček ne rabi dosti. Pa tudi kopa se še ne, tako da ne kompliciraj. Naš je najraje spal zunaj. Če je bilo pa prevroče smo pa sobo s klimo shladili in ga imeli čez dan notri, samo toliko glej da mu klima ne piha.




uau AAA, ti pa si faca, jaz sem pa mislila, da sem jaz bila ko sem šla 14 dni po porodu na celodnevni piknik,




Ja, smo bili kar hitri ampak je bilo isto kot doma. Smo prav uživali, no vsaj ta velik je bil na morju, sicer bi moral biti doma in bi bilo preveč dolgčas. Itak smo malo že zamujali, ker je Anej tudi cel teden zamujal.

Če bi ti povedala kaj sem jaz tako po porodu počela, bi se kar zgrozila. Tretji dan (četrtek), dan ko sem prišla iz porodnišnice  sem dobila takoj obiske, po tem je pa moj šel delat in sem imela zvečer oba otroka sama za uštimat in spat dat. V soboto sem bila že sama z obema celo dopoldne. V ponedelje sem ta velikega že morala peljati v vrtec itd... , tako to poteka. Od konca maja sploh nisem nič počivala in niti dneva nisem bila brez vsaj enega otroka. Največ en večer - 4 ure, ko sem šla na službeno novoletno večerjo.
Tako, da ti povem, da mi taakkoooo mannnnjjjjka en dan počitka.

Ampak itak vse mine, čez par let se itak ne bodo hotli več pri nas niti pocrkljati in bodo hoteli biti sami.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   [Brisano sporočilo]
27.3.2009 21:42:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:49:11   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: AAA


Srečanje -  načeloma pridem, ne morem 100% potrdit, ker ima moj takrat rojstni dan. Pa to ni prvoaprilska šala.



Hehe, ful dobr ... midva sva va 1. april domačim povedala, da se bova poročila. Pa nama nismo verjeli, tašča je rekla, da ne verjame dokler ne vidi na papirju - in sva popoldne prinesla potrdilo z matičnega urada user posted image user posted image

No, nosečnosti nisva mogla objaviti na 1.4., ker sem bila že preveč očitna user posted image



HD, ne znam rečt ... Aleksander se je recimo začel ful nagibati levo in desno z glavo, sploh ko je v sedežu za hranjenje. Za stresanje pa ne vem user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu AAA)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   [Brisano sporočilo]
27.3.2009 21:49:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:50:16   
ksenci
vidim, da je 10. del prrajtuser posted image user posted image user posted image
dan minil hitro, ampak crkjena sm totalno. bla na prevezu- se lepo celiuser posted image , s sošolko s faxa na kavi pol pa sm nabavlala fasngo. namest mami sm nardila še potico- da ni mela zgovora, da ne gre na na fešto.user posted image
Aljažu še kr teče z nosa, men pa tud maluser posted image HB čez dan ni imel vročine, morda na trenutke povišano, ampak pr mir pa vseen ne niti minuteuser posted image ne vem kak bo ponoč spal, k ma tak zabit nosuser posted image upam, da ne bo prehudu, kr jutr tud pomagam mamici. vsak € prav pride. grem pogledat, če je potica že pečena pol pa v postlouser posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:52:44   
ksenci
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

u u u ..mam eno vprašanje..moja je danes cel dan nei stresala z glavo sem in tja...prvo opoldan ko sva se peljali na obisk-v jajčki, potem ko sva se peljali od obiska k taščici - v jajčki, potem pri kosilu, je bila pri meni v naročju in stresala z glavo sem in tja...potem ko sva se od taščice peljali domov - v jajčki...kaj bi tole stresanje z glavo pomenilo?? mi ni bilo čist nič všeč in sem kr mal zaskrbljena

pojma nimamuser posted image si sploh ne predstavlam kako stresauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:54:58   
ksenci
IZVIRNO SPOROČILO: AAA

Če bi ti povedala kaj sem jaz tako po porodu počela, bi se kar zgrozila. Tretji dan (četrtek), dan ko sem prišla iz porodnišnice  sem dobila takoj obiske, po tem je pa moj šel delat in sem imela zvečer oba otroka sama za uštimat in spat dat. V soboto sem bila že sama z obema celo dopoldne. V ponedelje sem ta velikega že morala peljati v vrtec itd... , tako to poteka. Od konca maja sploh nisem nič počivala in niti dneva nisem bila brez vsaj enega otroka. Največ en večer - 4 ure, ko sem šla na službeno novoletno večerjo.
Tako, da ti povem, da mi taakkoooo mannnnjjjjka en dan počitka.

Ampak itak vse mine, čez par let se itak ne bodo hotli več pri nas niti pocrkljati in bodo hoteli biti sami.



o, joj! dobra si. jz ne bi zmogla, vsaj prvih 14 dni bi se 100% zlomla.

(odgovor članu AAA)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:55:48   
ksenci
kje ste čveke??? a ne bo 200keuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:56:51   
tims

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

u u u ..mam eno vprašanje..moja je danes cel dan nei stresala z glavo sem in tja...prvo opoldan ko sva se peljali na obisk-v jajčki, potem ko sva se peljali od obiska k taščici - v jajčki, potem pri kosilu, je bila pri meni v naročju in stresala z glavo sem in tja...potem ko sva se od taščice peljali domov - v jajčki...kaj bi tole stresanje z glavo pomenilo?? mi ni bilo čist nič všeč in sem kr mal zaskrbljena


Pri nas je Nina ene dva mes. nazaj to delala, ampak samo preden je zaspala. Je zgledalo, kot da bi si iskala pravi položaj za spatuser posted image . Je pa nehala sama od sebe.

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 21:59:03   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska


Pol pa pšššššt ... pa pridita user posted image




user posted image user posted image user posted image . OK. Drgač imam pa ruvanje zoba v ponedeljekuser posted image . Vprašanje kakšna bom do sredeuser posted image .

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 22:00:07   
AAA
jaz bom počasi odtavala pod kožo gledat. Sem čisto zbita. Tile naši izleti me kar zmatrajo. Itak je imel moj vmes še eno delo in sem morala oba mulca eno uro in pol animirat, ker smo ga v avtu počakali oz. zunaj pri stranki. Zdaj pa komaj še gledam.

Še malo preberem pol pa.....zzzzzz

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 22:01:31   
AAA
IZVIRNO SPOROČILO: tims


IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

u u u ..mam eno vprašanje..moja je danes cel dan nei stresala z glavo sem in tja...prvo opoldan ko sva se peljali na obisk-v jajčki, potem ko sva se peljali od obiska k taščici - v jajčki, potem pri kosilu, je bila pri meni v naročju in stresala z glavo sem in tja...potem ko sva se od taščice peljali domov - v jajčki...kaj bi tole stresanje z glavo pomenilo?? mi ni bilo čist nič všeč in sem kr mal zaskrbljena


Pri nas je Nina ene dva mes. nazaj to delala, ampak samo preden je zaspala. Je zgledalo, kot da bi si iskala pravi položaj za spatuser posted image . Je pa nehala sama od sebe.


Pri nas je pa tud to zadnje par dni začel delat. Mi je tolk smešn. Mislim, da ni nič narobe z njimi.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 22:18:05   
moya
IZVIRNO SPOROČILO: lili3

IZVIRNO SPOROČILO: ksenci

lili3- kako se imenuje ta krema, kr Aljaž ima skoz čist hrapava lička. ga mažem z bubchen wind&wetter creme, pa mu je pomagala, zadnje čase, pa nč več


Dobila sem jo na recept, zmešajo ti jo v lekarni, gor pa piše da je mešanica Eucerin AD in Aqua purificata. Po telesu nima več suhe kože, pa tako ful mehko kožo naredi ta krema, sam po obrazu ima pa še vedno suho in hrapavo.






Mi smo tud dobili to kremo na recept in je res super, ji je takoj pomagal, ko je mela ful lišajev po telesu. Za lička pa uporabljam od Mustele Cold cream kadar je mraz in veter drugače pa tud od Mustele Stela Protect, ki je prou za tiste z AD. Priporočam ful, takoj pomaga. Res je mal dražja ampak se da pikico in je dovolj tako da jo ful dolg lahko uporabljaš.

(odgovor članu lili3)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 22:25:19   
moya
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Neboglasnica - mi2 sva bila zunaj, je bilo prav luštno, ampak zdaj je pa res začelo pihat, tako da malček svoje spanje nadaljuje v vozičku, jaz imam pa malico



Tud me2 sva bile zunaj, sem ji dežno prevleko čez voz dala in je spala 1h in pol (ponavadi nič več kot pol ure), tako da sem bila že jaz čist premražena pa smo jo kar z vozičkom not pripeljal, da je odspala do konca. user posted image

Almera  - ja očitno res nisva bili skupaj v klistirnici, sva bile pa zihr skupaj v porodnih, si me verjetn slišala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 22:38:13   
tims
IZVIRNO SPOROČILO: AAA


Ampak itak vse mine, čez par let se itak ne bodo hotli več pri nas niti pocrkljati in bodo hoteli biti sami.



Tole imaš pa prav. Naš Tim mora bit prav dobre volje, da se ti vsede malo v naročje. Pravi, da ni več dojenčekuser posted image .

Jaz grem pa tud kar v pojstlo. Sem mislila likat, pa mislim, da spet ne bo nič iz tega. Pomembno pa je, da imam pripravljenouser posted image

(odgovor članu AAA)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 22:43:31   
moya
eno vprašanje - ima katera izkušnje s sedeži za na kolo ? kateri so fajn in na kaj je dobro biti pozorn? Imajo sedaj v BC tri v akciji...

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:00:59   
moya
vidim da vse že jagode obirate.. user posted image
nočko user posted image

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:04:25   
tims
Evo mene. Nisem jagod obirala,ker je moj na košarki. Sem pa večerjala. Sem si spekla dva jajca na oko in jih s takim veseljem pojedla, da je kaj. Jih redko jem, ker me ponavadi potem želodec boli in sploh ni pametno, da jih jem zvečer, ampak so mi prav zadišala in se nisem mogla upret. Pa šalco toplega kakava čez.... mnjami.

(odgovor članu moya)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:05:18   
tims
Aja, glede sedeža za kolo ti pa ne morem nič pomagat, ker ga nimamouser posted image .

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:19:34   
Blacky30
Taca boliiiiiiiiiiiii.........user posted image user posted image user posted image  user posted image  Upam, da bom vsaj spala ponoči. Mojega še ni domov, je v Domžalah, mora čakat, da se gospod šef pomeni z big bossi in ga lahko potem pelje proti MB. user posted image user posted image  

Sedež za na kolo - ehhh, jaz in kolo sva dva različna pojma. Tak da......odgovor je......nimam pojma.user posted image

Midva pa morava zdaj počasi avtosedež kupit. Moram vas malo jutri povprašat o tistih, ki so v zadnjem Pikapoločinem katalogu.

In kako čas beži.....sem ugotovila danes.....komaj sem rodila mojo pikico, zdaj pa že prodajamo njene stvari, ležalnik je že prodan. Skoraj nov, uporabljen 4 mesece. Sicer se ga je splačalo imet, samo kako hitro je minilo.....ah ja.....user posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:22:07   
Blacky30
Zdaj sem pogledala 2 dela moje serije Supernatural, ker je že cel teden nisem, zdaj pa pičim počasi proti postelji.

Nanka, danes je nov del Supernatural prišel ven, je že na blinku, jaz sem ga že dol potegnila.user posted image  

Sem že hotla rečt, HD in nanka, meni je ta serija še vedno No. 1, nič mi se niso pokvarili, kot sta me vidve zadnjič svarili.  Gledam pa že 4. sezono.user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:31:40   
tims
Jah nč, tud jest grem počas v pojstlo. Sem pa zdele iskala po Youtubu oddajo od Oprah o joku dojenčkov, kaj kakšen jok pomeni, ampak se nikakor ne morem spomnit naslova. A katera ve, o čem sploh govorimuser posted image ? Hvala.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Julijske čvjeke :-) 9. del
27.3.2009 23:31:58   
tims
Aja, pa lahko noč vsem.user posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   [Brisano sporočilo]
27.3.2009 23:54:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Izbira imena za tretjega otroka
gugla

Katero ime k Neli in Filip,bi bolj pasalo:

Tim (53%)

Patrik (47%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!