|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovulacijski testi-kje na internetu se jih da ...
2.4.2009 14:28:11   
*zabica*
Že večkrat sem zasledila da nekatere punce kupujete ovulacijske teste preko interneta. Prosim za naslov internetne trgovine in pa seveda okvirno ceno. Naši so kar dragi, poleg tega pa ni niti nevemkaksne izbire, zato tudi sama razmisljam o internetnem nakupu. hvala za info user posted image



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovulacijski testi-kje na internetu se jih...
2.4.2009 15:02:57   
JanaB
Jaz sem jih kupila tukaj: http://www.testsforless.com/Dipstrip_Combo_Packs.aspx
Dobila sem jih v cca 10 dneh, vzela pa sem komplet 15 O testov + 3 teste nosečnosti vse skupaj za slabih 15€.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovulacijski testi-kje na internetu se jih...
2.4.2009 15:12:12   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: JanaB

Jaz sem jih kupila tukaj: http://www.testsforless.com/Dipstrip_Combo_Packs.aspx
Dobila sem jih v cca 10 dneh, vzela pa sem komplet 15 O testov + 3 teste nosečnosti vse skupaj za slabih 15€.


A res???? Ma kakšni lopovi so v DM. Za en test za O sem dala 5 €!!!! Za 5 testov pa 15 €!!! Kakšne razlike...

Ma kaj je varen nakup preko interneta? Jaz si ne bi preveč upala.

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovulacijski testi-kje na internetu se jih...
2.4.2009 16:41:12   
limonita
Tudi jaz sem jih naročila na www.testsforless.com in sem jih dobila v cca. 12 dneh. Ni bilo nobenih težav.


(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovulacijski testi-kje na internetu se jih...
2.4.2009 19:45:18   
Penelope84
Jaz sem jih kupila na http://www.accuratepregnancytests.com/
25 lističev ovulacijskih testov + 5 nosečniških + poštnina = cca 17eur. Dobila sem jih v 5 dneh iz ZDA. Plačala sem preko interneta z Matercardom. Se full splača. Če pa se mi naslednji teden pokaže +, jih vam pošljem po pošti zastonj.user posted image Res. Jih bom malo potala med vas, za user posted image .

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovulacijski testi-kje na internetu se jih...
2.4.2009 20:07:41   
memole80
IZVIRNO SPOROČILO: Penelope84

Jaz sem jih kupila na http://www.accuratepregnancytests.com/
25 lističev ovulacijskih testov + 5 nosečniških + poštnina = cca 17eur. Dobila sem jih v 5 dneh iz ZDA. Plačala sem preko interneta z Matercardom. Se full splača. Če pa se mi naslednji teden pokaže +, jih vam pošljem po pošti zastonj.user posted image Res. Jih bom malo potala med vas, za user posted image .



Držimo pesti za +. user posted image

(odgovor članu Penelope84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovulacijski testi-kje na internetu se jih...
2.4.2009 20:25:34   
Penelope84
Ja le dajte, dobite zastonj testkeuser posted image

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?