|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 15:14:26   
Pikapolonica
No, danes se je na sicer hladnem, a globoko razmišljujočem sprehodu, mamica Pikapolonica odločila, da bi pa morda sama začela peči kruh. Pa me zanima, če to počne še katera in kako se kaj obnesejo tisti aparati, ko zvečer daš vanje sestavine in se zjutraj zbudiš ob vonju svežega kruha. In če še sanjaš, ti ga kakšen lep, mlad, postaven mladenič, nareže na koščke, namaže z marmelado in prinese v posteljo....:)-:)-:)-:)- In potem se zbudiš....


Aja, in pa seveda, kako drage so te zadeve. Saj vem, lahko bi šla malo po trgovinah, pa mi moje dete ravno ne pusti...

LP, :pika:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 15:58:16   
Skorpija
Jaz ga nimam, ga pa ima moj stric in je čist preč od navdušenja. Bojda je fajn zadeva, osnovni stanejo nekje 12.000 SIT, taki s tajmerjem in ostalo robo so pa po mojem malo dražji. Jaz tudi razmišljam, da bi ga kupila, ampak sva zaenkrat samo 2 jedca in ker skoraj nič nisva doma bi nama samo ležal kruh naokoli in mravlje bi v koloni hodile na najina vrata...

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 17:11:12   
ninca
mi smo ga kupli mami za r.d. pa je bil mislm da ok. 16000 pa je super pa fajn kruhek...pa navdušena je tut fulll :bravo:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 17:23:16   
Primoza
Mi imamo clatronica in sem zelo zadovoljen. Ne pečem sicer kruh tako, da se speče zjutraj amapak ga pečem običajno takrat, ko gremo na sprehod, se pravi popoldne. Ravno danes sem uporabil eno novo znamko kvasa in mi je kruh podivjal in se prilepil na pokrov. Vendar sem ostanke lepo očistil, kruh sam se je pa čisto dobro spekel. Tako da zdaj že delam notri testo za pizzo za večerjo.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 17:30:03   
Skorpija
Kdaj bo pečena???:)

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 17:32:09   
Primoza
Ko pride žena, se pravi ob 19.10. Sinteza: testo 90 minut, nalaganje sestavin 5 min in peka 12 minut.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 17:36:55   
Skorpija
Testo 90 min? Za pizzo? A delaš kvašeno testo? Moj naredi tako bolj hitro - voda,olivno olje, moka, malček kvasa,sol - pol pa cupa, cupa mesi kot blesav jaz mu pa potne sragice brišem ampak je bolj šprintersko no, vse skupaj mogoče pol urce dela...:ups:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 17:39:53   
Primoza
Ja samo tu gnete kruhomat. Testo je kvašeno. 300 g moke kakih 50 ml olivnega olja, sol čisto malo sladkorja 180 ml vode potem gre pa samo naprej.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 17:41:02   
KIRA
moja mama ga ima in je navdušena nad njim. firme se glih ne spomnim, je pa bil v šparu za 16 jurjev? zdaj ne vem, če je severin ali kaj drugo. rumene barve je, tak podolgovat.
ona je nad kruhom navdušena. jaz pa po pravici povedano ne preveč, ker ona rada eksperimentira. jaz mam najraj kupljen kruh - čist navaden bel kruh. naša mami pa vedno kake nove fore sproba. drgač pa gre lepo pečt. sam vse not streseš, ostalo pa nardi aparat sam.
Lp

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 17:46:33   
Skorpija
:zmeden2: Nekaj časa pa rabi tale kruhomat ni kaj... Veš kaj, zadeva je super, ampak se tkole zmenva - ti mojemu o temle kruhomatu nič ne povej, ker ga bo takoj hotel, jaz pa tebi in tvoji družinici želim DOBER TEK in krasen večer!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 18:19:22   
Annny
Ojla,
jaz ga imam..je že romal na podstrešje, pa nam je enkrat potem zmanjkalo kruha in sem ga spekla..od takrat ga pečem recimo 1x tedensko..je še kar 'spodoben':)-
Lp

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 19:24:18   
Anonimen
Moji tašči se je po enem letu pokvaril in se ga ne da več popravit. Kruh iz njega je bil meni kar OK (glede na to, da je bil zastonj, še posebej :)- ), je pa svež iz trgovine definitvno veliko boljši. Da o domačem sploh ne govorim.

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Aparat za peko kruha...
9.5.2005 19:49:12   
kofetek2010
mi imamo za jutranje razvajanje, kadar se nikomu ne ljubi v trgovino, žemljice, ki so predpečene in jih samo malenkost navlažiš, ter pečeš 8 minut v segreti pečici na 200 st. - so tople, dišeče, hrustljave - njama 8)

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Aparat za peko kruha...
10.5.2005 8:29:43   
Erdbeere
Pri nas ga imata tud ati pa mami pa morem rečt, da je kruh njamiiiiiiiiiii, men je veliko veliko boljši kot kupljen pa še veliko cenejši....ati je zračunal da pride 80 dag kruha nekje 100 SIT, ga pa peče vsak dan, ker brat ko pride zvečer domov ga poje več kot polovico, tko da za ostale ga skor zmanjka...najboljša je pa mmmmmmmmmm skorjica


(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Aparat za peko kruha...
10.5.2005 21:26:22   
bskrle
Jaz ga kar na roke ali z mikserjem zamesim: 520 MOKE, ŽLIČKO SOLI, okoli 3, 5dcl vode ali mleka, kvas IN JE!
(Pri mojem aparatu Severinu me moti, ker vse skupaj traja 3 ure, kar je zame malce predolgo.)

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Aparat za peko kruha...
10.5.2005 21:35:22   
morskadeklica
Jaz sem kruh prej pekla sama na roke, odkar imava pekač kruha, ga nisem. Je pa fajn zadeva, dolgoročno poceni (kruh je dvakrat cenejši)

lp:muca:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?