|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako obleceni doma?
5.4.2009 21:06:23   
kaya2007
ponavadi tisto, kar sem imela zunaj...včasih se pa tudi preoblečem v kaj bolj udobnega, nisem pa kot klošar user posted image  ker take stvari vržem stran, da mi ne delajo gužve v omari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako obleceni doma?
5.4.2009 21:34:15   
tajtaja
Športne hlače ali spodnji del trenirke (ne razvlečene) in vedno barvno skombinirano majčko in jopo, če je hladno.
Pa zelo rada do poznih jutranjih ur pižamo, ki pa so tudi take, da bi lahko šla komot z njimi v trgovinouser posted image .
Tudi doma sem rada urejena, da ne zgleda kot da bi me veter skup znosil.
Enako oblačim tudi otroke, v udobna, čista lepo skombinirana oblačila. Čeprav so po par urah packi - jih pač preoblečem, če je prehudo.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako obleceni doma?
5.4.2009 21:41:58   
lelaval
v trenerki - ni razvlečena, ker imam raje oprijete obleke. Imam pa posebej "znucano" (ta je pošita na kolenih) trenerko za delat - pleskat in podobno. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako obleceni doma?
5.4.2009 21:43:42   
ada2
user posted image  če povem, da sem se ravno v petek s težkim srcem ločila od trenirke, ki sem si jo kupila v 2 letniku srednje šole... in da sem zdaj stara 30 let, potem je verjetno jasno, da sem doma najraje v razvlečenih starih cunjah, ki so krepko načete.... žal se je na omenjeni trenirki ritni predel tako znucal, da so se že videle gate skozi.... bila pa je taka temno zelena fruit of the loom. me kar pri srcu stisne, ko se spomnim, da je nimam večuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako obleceni doma?
5.4.2009 23:17:08   
dejzi
Trenirka, majica in jopica, če je potrebno. Obvezno barvno usklajeno in brez madežev. Če madežev ne spravim ven s pranjem, vržem oblačilo stran.

Ne pridejo pa v poštev oblačila raznih znamk kot so adidas ipd.

Pa razvlečene tudi ne.


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako obleceni doma?
5.4.2009 23:35:14   
sanja nk.
kavbojke, majica...
trenirka...
samo pazim da sem urejena....nikol nč razvlečenega ali umazanega user posted image


(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako obleceni doma?
6.4.2009 0:20:57   
tame
Športne hlače ali spodnji del trenirke (ne razvlečene) in vedno barvno skombinirano majčko in jopo, če je hladno.
Pa zelo rada do poznih jutranjih ur pižamo, ki pa so tudi take, da bi lahko šla komot z njimi v trgovinouser posted image .
Tudi doma sem rada urejena, da ne zgleda kot da bi me veter skup znosil.


Se kar podpišem pod to! Enako tudi jaz user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako obleceni doma?
6.4.2009 6:51:51   
CUKRČEK
spodnji del trenirke+majica/puli

včasih bi se me lahko kdo precej ustrašil, ker sem tako strašilo. A jeb* ga , ni ga čez komotuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tame)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako obleceni doma?
6.4.2009 7:09:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Tako fajn šuškavo svileno trenirko imamo. Vsi iste. Zelene barve so in vijolične črte na rokavu. Pa bele Adidaske.


A dej nehi...mi pa u kontra barve user posted image user posted image user posted image



Misliš bele trenirke in zelene adidaske ali vijola trenirke z zelenimi črtami?

Whatever, znate se nosit user posted image  user posted image  user posted image .


Vijola trenirke z zelenimi črtami.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako obleceni doma?
6.4.2009 12:12:59   
zmajči25
Spodnji del trenerke in majica: Ne gledam, da je barvno usklajeno, važno da ni strgano in poflekano, čeprav sem barvno usklajena, ker imam oblačila večinoma črna. Sem "dark lady" user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako obleceni doma?
6.4.2009 14:28:15   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Jaz sem oblecena barvno skladno. Ali kavbojke, ali hlace ali trenirka...

tudi v pajkicah sem pogosto, pa kaka daljša majica čez... z razvlečenimi cunjami pa čistim tla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako obleceni doma?
7.4.2009 13:14:47   
Anonimen
Zadnje mesece le v trenerki in bolj sirokih majicah.Sem si pa ravn kupila tricetrt pajkice in par rozastih prozornih bluzic za zraven...tko da trenutno je to,to.Plus,ko je mraz,imam rdece,zelene ali temno vijola nogavice.
Poleti bodo pa krajsa krila in oblekice....tut doma je treba mal nase dat,zaradi sebe,se koj bolj pocutim,ce ne "trogam"stil,ala Pehtauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako obleceni doma?
7.4.2009 23:18:07   
rija
ah, jaz pa sem doma tak, da bi mi vsaka od vas dala 5 eur za cote, če bi me videla.....user posted image user posted image user posted image

pa tudi drugače ne dam dosti na cunje....z izjemo kakšnih sladkorčkovuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako obleceni doma?
8.4.2009 6:42:41   
Hope2
največkrat cargo hlače (dolge ali čez kolena) ali kake lanene hlače, včasih bolj komot kavbojke. Trenirke nimam, vsaj zdi se miuser posted image . Zgoraj obvezno čist navadne majčke, najraje samo na naramnice (kot spodnja majca), tudi pozimi

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako obleceni doma?
8.4.2009 8:15:22   
silhueta
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Športne hlače ali spodnji del trenirke (ne razvlečene) in vedno barvno skombinirano majčko in jopo, če je hladno.
Pa zelo rada do poznih jutranjih ur pižamo, ki pa so tudi take, da bi lahko šla komot z njimi v trgovinouser posted image .
Tudi doma sem rada urejena, da ne zgleda kot da bi me veter skup znosil.
Enako oblačim tudi otroke, v udobna, čista lepo skombinirana oblačila. Čeprav so po par urah packi - jih pač preoblečem, če je prehudo.



Enako.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako obleceni doma?
8.4.2009 17:07:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ah, jaz pa sem doma tak, da bi mi vsaka od vas dala 5 eur za cote, če bi me videla.....user posted image user posted image user posted image



Nemogoce...ti, tak estet?

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?