|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta brez kruha...
8.4.2009 21:36:03   
rj1808
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

rj1898, jaz bi na tvojem mestu počakala.
Kot vem, med dojenjem odsvetujejo kakršnokoli dieto. Imej zdravo uravnoteženo prehrano, ki bo tvojemu dojenčku omogočila najboljše mleko.
Ko se mleko presuši, pa vabljena med nas!

No, seveda se nam lahko pridružiš tudi sedaj, sama se boš morala odločiti.



Vem da odsvetujejo diete,samo ta se mi pa zdi res fajna,zdrava,se mi zdi da mu nič ne bi manjkalo..ma da ne boste narobe razumele,nisem sebična,seveda želim za svojegauser posted image vse najboljše,in ne bom hujšala če bo user posted image škodovalo,ampak me kg res spravljajo v slabo voljo..user posted image No,želim vam veliko uspeha,bom vas spremljala pa vam se čez kako leto pridružim.. user posted image user posted image Ko boste vse že take suhice....user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rj1808 -- 8.4.2009 21:37:54 >


_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
8.4.2009 22:04:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rj1808)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dieta brez kruha...
8.4.2009 22:20:32   
kajajaka
vse ok morrak. Ne sekiraj se za kako žličko kisle smetane, če zato sprašuješ. Saj ti ne bo r.i.t.i. razneslo od take male količine user posted image user posted image user posted image

Mene sedaj matra, ker je taka pozna ura. Vse se je umirilo in je ideale čas, da se pred hladilnik postaviš in... AMPAK NE BOM! Si moram na hladilnik prilepit slikco Nancy kopalk... user posted image
Kind lady, pridna punca! Res dosledna. user posted image

Grem hektoliter vode spit, da pozabima na dobrote v hladilniku user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dieta brez kruha...
8.4.2009 22:23:38   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: rj1808

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

rj1898, jaz bi na tvojem mestu počakala.
Kot vem, med dojenjem odsvetujejo kakršnokoli dieto. Imej zdravo uravnoteženo prehrano, ki bo tvojemu dojenčku omogočila najboljše mleko.
Ko se mleko presuši, pa vabljena med nas!

No, seveda se nam lahko pridružiš tudi sedaj, sama se boš morala odločiti.



Vem da odsvetujejo diete,samo ta se mi pa zdi res fajna,zdrava,se mi zdi da mu nič ne bi manjkalo..ma da ne boste narobe razumele,nisem sebična,seveda želim za svojegauser posted image vse najboljše,in ne bom hujšala če bo user posted image škodovalo,ampak me kg res spravljajo v slabo voljo..user posted image No,želim vam veliko uspeha,bom vas spremljala pa vam se čez kako leto pridružim.. user posted image user posted image Ko boste vse že take suhice....user posted image user posted image


rj1808 saj če dodaš večerji ali kosilu makarone, riž, krompir... res dobiš zdravo prehrano in pač bolj počasi hujšaš, ampak telo res dobi vse. Ssamo daj raje vprašaj pediatrinjo, da bo res vse ok. Sicer pa si dobrodošla tudi, če se odločiš za okrepljeno dieto z makaroni...
Saj bo! Držimo pesti tudi zate!

(odgovor članu rj1808)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dieta brez kruha...
9.4.2009 8:32:17   
pikalonica
Dobro jutro sotrpinke!

Jaz se dva dni nisem mogla nič javit, ker smo imeli polno hišo delavcev in je gužva za znoret. Vidim da ste večinoma pridne, nekatere pa tud malo pregrešite kot sem se jaz včeraj zvečer. Moj lubi si je privoščil pizzo in se nisem mogla upreti skušnjavi user posted image . Ampak obljubim, da bom danes spet pridna.

Kajajaka imam pa vprašanje: katero skuto si to kupiš, da jo lahko ješ samo brez kruha? A čist obično nepasirano ali pasirano? Pa še glede juh me zanima: jaz res nimam časa (vsaj trenutno ko urejamo hišo ne) vsak dan kakšno zelenjavno ali pa govejo župico kuhat, pa vidim, da nekatere prakticirate kar tiste hitre juhice Knorr ali pa iz vrečke. A je to dovoljeno, ker se mi zdi, da ti topla juhica fino želodec napolni in pol manj glavne jedi poješ?

Dugače pa vem, da bom ta vikend grešila ko so prazniki, ker bom sigurno kakšen kos potice padel, ampak bom grehe popravljala prihodnji teden po praznikih.

Držite se punce in vztrajajte, skupaj nam bo že uspelo! user posted image


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
9.4.2009 11:04:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikalonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dieta brez kruha...
9.4.2009 21:17:42   
Sash
Pozdravljene,
sama tudi moram kar precej shujšat. Iskala sem razne diete, ki sem jih tudi probala ampak takoj obupala.
Rada bi se vam pridružila, če lahko ampak imam eno vrpašanje. Sama ne jem mesa. A ga lahko menjam s sojinim mesom, pa sojino moko in sojinim sirom? Domnevam, da seitana nebi smela jest glede na to, da je iz pšenice, kot kruh? A ko ješ sadje je pomembna količina koliko poješ?
Veliko uspeha pri hujšanju in se vam v torek pridružim, če lahko.
LP


_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dieta brez kruha...
10.4.2009 18:51:08   
kajajaka
Sash, seveda se nam lahko pridružiš in dobrodošla! Kako je s sojo žal ne vem. Poskusi, škodit ne more.

Pikalonica, ja kar juhice iz vrečke lahko skuhaš. Ali si pa juho (govejo, zelenjavno) v skrinjo daj v lončke pa vsak dan enega ven... Skuto kupim pasirano, sicer ne gre dol user posted image

Kind lady kje si? si obupala? ne sekiraj se, jaz sem danes tudi jedla že vse razen po dieti user posted image  Ampak v torek gremo pa zares, ok? !!! user posted image

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
10.4.2009 18:59:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
10.4.2009 19:15:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
10.4.2009 19:16:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dieta brez kruha...
11.4.2009 13:25:09   
Abbey
A med prazniki boste tudi hujšale, imate tako močno voljo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
11.4.2009 13:28:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Abbey)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dieta brez kruha...
11.4.2009 13:39:42   
maksito
Lepo pozdravljene!
Tudi jaz bi se vam pridružila user posted image . Ne tako kot nekatere, po praznikih user posted image , ampak kar na veliko noč. Mam to "srečo"user posted image , da za praznik delam cel dan, tko da ne bo nekih skušnjav user posted image .
v glavnem, jutri se vam pridružim.
Aja, tehtanje je v ponedeljek?? Vam takrat javimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dieta brez kruha...
11.4.2009 15:41:42   
tropical
Jaz sem celo leto brez kruha pa ravno tako mi kg stojijo in  nč mi ne grejo dol.  Kruh vzamem samo včasih mogoče 1 x na 14 dni.

(odgovor članu maksito)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dieta brez kruha...
12.4.2009 8:33:27   
Abbey
potem pa verjetno česa drugega poješ preveč user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dieta brez kruha...
12.4.2009 19:59:56   
kajajaka
se kar podpišem abbey.user posted image

Jaz tudi mislim, da če tropical ni kaj resno bolna, je problem v ne-gibanju in preveliki količini katere druge hrane. Ni kruh edini, ki redi. Je pa med prevladujočimi. In ravno zato je meni ta dieta ok, ker je kruh moj "problem" user posted image . Eni se pa čokoladi, mastnemu mesu ali kakim drugim razvadam ne morejo upreti...

Tropical želim ti vso srečo pri iskanju problema za tvojo težo in uspešnemu reševanju. user posted image

Mimogrede, danes sem se spet pregrešila... user posted image
Jutri javim rezultate tehtanja user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Dieta brez kruha...
12.4.2009 20:01:01   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: maksito

Lepo pozdravljene!
Tudi jaz bi se vam pridružila user posted image . Ne tako kot nekatere, po praznikih user posted image , ampak kar na veliko noč. Mam to "srečo"user posted image , da za praznik delam cel dan, tko da ne bo nekih skušnjav user posted image .
v glavnem, jutri se vam pridružim.
Aja, tehtanje je v ponedeljek?? Vam takrat javimuser posted image




dobrodošla user posted image

(odgovor članu maksito)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
13.4.2009 11:44:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
13.4.2009 11:44:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Dieta brez kruha...
13.4.2009 15:15:10   
Sash
Zdravo punce!
Evo jutri se vam pridružim. Danes že bolj beljakovinsko jem. Nekakšno malo uvajanje, ampak jutri gre zares.
Upam, da bom uspešna in, da mi do poletja uspe kaj kilc dol dat. Delala bom na tem.



_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Dieta brez kruha...
13.4.2009 16:18:07   
blanka1
no tudi jaz bi se ju3 rada pridružila- to dieto imam doma- vendar še je nisem nikoli sprobala,ločevalne pa sem se naveličala in nimam več volje da bi se je sploh lotila. In sedaj bo treba to oklestit- tud moj največji problem je v tem da pojem preveč kruha jem ga čisto vsak dan in zjutraj in zvečer- tako da bo zo kar pomagalo ( za kosilo pa bomo poskusli kako dolgo bo tako šlo pol pa bomo kaj dodali al pa tud ne)

Upam da me vzamete zraven- in vsem ju3 želim uspešen Štart user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Dieta brez kruha...
13.4.2009 16:30:16   
blanka1
no jaz mam to dieto napisano takole in poleg tega moraš jemati nekatere vitamine ker jih primankuje v tej dieti in nebi blo zdravo no lahko si preberete več tukaj :D
D I E T A    (DR. PIRNAT) 1. TEDEN   1. OBROK OB 7. URI (zajtrk) 3 dl mleka ali 1 vrečka enemona   2. OBROK OB 10. URI (malica) 2 jabolki ali 2 grenivki ali 2 kivija   3. OBROK OB 13. URI (malica) 1 jogurt ali 2 dl mleka   4. OBROK ob 16. uri (kosilo) 3 dl čiste juhe 25 dag zelene solate ali radiča (z eno malo žličko olja!) ali 30 dag kislega zelja 10 dag mesa (kakršnegakoli) ali 15 dag ribe (tehtaš pečeno ali kuhano) ali 1 par hrenovk ali 1 piščančje bedro (brez kože)   5. OBROK (večerja) 3 dl mleka ali 1 vrečka enemona ali 1 kuhano jajce ali 20 dag skute (nemastne)_________________________________________________________ + en jogurt (po potrebi, poješ ga pri kateremkoli obroku!!!)   Vrstni red obrokov lahko prilagodiš sebi (zajtrk, malica, kosilo, malica, večerja). Piješ zeliščne čaje in kavo brez sladkorja oz. z natrenom, vodo, mineralno vodo (Donat) v neomejenih količinah, ne smeš sadnega čaja!______________________________________   2. TEDEN Za kosilo lahko poješ namesto solate 40 dag kuhane zelenjave ali paradižnika ali paprike (brez olja), razen krompirja in rdeče pese! Vse ostalo isto!   3. TEDEN Dopoldanski obrok sadja lahko nadomestiš s katerimkoli sadjem (20 dag, če pa ima lupino pa 25 dag-pomaranče). Vse ostalo isto kot 2. teden!   Zelo pomembno je, da upoštevaš termine obrokov - vsake tri ure – da se navadiš na pravilni prehrambeni ritem. Količine hrane moraš natančno upoštevati. Če ješ manj, lahko škoduješ zdravju, če pa več ali pa jedi, ki niso predpisane, ne shujšaš.  Solato in zelenjavo moraš stehtati očiščeno in suho. Solato zabeliš s čajno žličko olja, količina soli in kisa ni omejena. Meso pripravljaš brez maščobe: kuhaš ali pečeš v AMC posodi, na žaru ali teflonski ponvi. Piješ le navadno vodo in mineralno vodo, čaj ali kavo brez sladkorja. Količina ni omejena. Vsako jutro se stehtaj!   REZULTATI: pri 100 % upoštevanju predpisane diete: prvi teden shujšaš 3 kg (vsak dan približno 40 dag!!), naslednje tedne po 2 kg tedensko!! Diete se je treba striktno držati, na prvi pogled je huje kot pa zgleda, lačen sploh nisi, ker ješ na vsake 3 ure. Velik sreče, če jo bo še katera druga probala. Jaz sem zdaj začela še z neko drugo dieto, da izgubim še odvečnih 10 kg, pa bom o tisti tudi poročala, če bo učinkovita. Naj pa povem, da sem pred to dr. Pirnat dieto probala prav vse, da bi šli kg dol, pa ni nič pomagalo. Ko boste nehale z dieto, dajte še vseeno pazit in ločevat oglj. hidrate in beljakovine, da jih ne jeste skupaj (se pravi ne jest krompirja in mesa skupaj itd...). Vso ostalo hrano, ki tukaj ni opisana ne jejte !!!

Hrana ki jo lahko jeste:
Vse vrste mesa: junetina, kuretina , svinjina ,jagnetinja ,goska, raca, vse vrste jetrc, divjačina. pripravite jo lahko na vse načine: kuhano,pečeno ali roštilj, razen pohanega. lahko jeste ocvirke, pršut, klobase, rebrca, salame, in vse ostalo sušeno meso, vendar brez kruha, razen hrenovke,.

Vse vrste rib: morske in sladkovodne in vse vtste ribjih konzerv z ali brez zelenjave.

Vse vrste solat: sveža zelena, sveža paprika, čebula, paradižnik, kumare, sveža in v kis vložena zelenjava, solata iz morskih sadežev, radič, špinača. vse solate začinite z oljem, kisom, poprom po svoji želji. jajca in ajvar na vse načine.

Vse vrste zelenjave: špinača, blitva, karfjola, zelje, paradižnik, koleraba, čebula, por, peteršilj, redkvice in gobe.

Pijete lahko: mineralno ali navadno vodo, limonado, črno kavo in vse vrste čaja brez sladkorja ali mleka, obvezno uporabite natren, saharin ali kaj podobnega. pol litra belega vina ali liter špricerja na dan je dovoljeno samo po šestem dnevu diete!!!

Užitki diete: skuhajte zelenjavo ki jo imate najraje, vanjo dajte meso, ki vam najbolj prija, začinite po želji – skuhajte nekoliko več, da boste imeli za ves dan. jeste lahko kadar koli ste lačni vse dokler ne občutite, da ste siti. sestavljajte si obroke za vsak dan iz hrane ki sem jo opisal.

Hrana ki se ne sme jesti

Kruh, krompir, moka, riž, leča, lešniki, kikiriki, hrenovke, drobtine, grah, fižol, pohano hrano, testenine. niti eno vrsto mlečnih izdelkov: mleko, margarina, kisla in sladka smetana, jogurt, puding, niti ena vrsta piškotov, sladkorja, čokolade, raznih grickalic - slanih ali sladkih, sladoled, niti ena vrsta sira. niti ena vrsta sadja ali kar se imenuje sadje!!!

Pomembno

Da bi nadoknadili vitamine in minerale, ki se nahajajo v prepovedani hrani morate ves čas diete jemati :
vitamin c
vitamin b
kalij, magnezij, cink, po eno tableto dnevno.


Z dieto začnite v ponedeljek. Vaše obloge se bodo topile z veliko hitrostjo, v prvih šest dneh boste izgubili pet kilogramov, nato pa vsak naslednji dan po kilogram. ne obupajte, če se tehtnica kak dan ali dva ne premakne. v 24 dneh lahko zgubite tudi do 20 kg!

Če se boste držali navodil, je uspeh zajamčen. Z dieto lahko vztrajate vse do vaše zaželene teže. Dieta ni nevarna za zdravje vse dokler se držite vseh navodil. želim vam veliko uspeha in da ne bi razočarali sami sebe! Najtežje je prvih šest dni, potem pa je vse lažje.

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Dieta brez kruha...
13.4.2009 16:39:38   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: blanka1



Pijete lahko: mineralno ali navadno vodo, limonado, črno kavo in vse vrste čaja brez sladkorja ali mleka, obvezno uporabite natren, saharin ali kaj podobnega. pol litra belega vina ali liter špricerja na dan je dovoljeno samo po šestem dnevu diete!!!




user posted image user posted image user posted image

Sicer pa hvala Blanka1. Očitno gre za isto dieto z bolj podrobnimi navodili... Ampak za vino pa še nisem slišala. Jaz sem imela strogo odsvetovan alkohol, ker se te ob tako osiromašeni prehrani še prej "prime". user posted image

srečno vsem!

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   [Brisano sporočilo]
13.4.2009 18:42:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?