|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 16:10:17   
zi&mm
Draga dekleta,

danes pa kr cel kup vprašanj, veselih novičk in še marsičesa na RR.
No, imam pa vprašanje in sicer; kupila sem 2 steklenički od aventa (1večjo, 1manjšo) in ko smo prišli domov smo ugotovili, da nima tistega zaščitnega pokrovčka med flaško in cucljem; problem; nikjer ne najdem teh pokrovčkov za kupit posamezno in kaj zdaj :zmeden: je pa praktično, če greš kam, naliješ pijačko v flaško, daš pokrovček gor pa cucelj in ti ne steče vse ven.
A ve katera kje bi jh lahko kupila?

Hvala, pa še naprej lep dan :rozica:

Mili ( še 7dni do PDP :sloncek::sloncek::sloncek: )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 16:55:45   
total
Tam kje si kupila flaške,jih sigurno imajo,pa v vsaki lekarni drogeriji,otroških trgovinah...

Lp:rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 17:41:43   
Pinja
Videla v Sparu, pakirano po dve skupaj. Imajo pa sigurno tudi v Baby centru in Arielu.

lp :sloncek:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 18:14:18   
zi&mm
Hvala :rozica:,

danes sem šla v lekarno po tista mazila, pa alkohol ampak so imeli samo za nuk flaške in baje da ne pašejo na ostale stekleničke, tako mi je rekla prijazna teta tam....
V Sparu v KP sem tud zjutraj iskala pa nisem vidla da so, no v petek, ko grem po opravkih, bom skočla še enkrat pogledat; mogoče jih nisem niti opazla ker sem že tako nestrpna glede :duda:, bi ga/jo že rada imela ob sebi in do 18/5 (pdp) se mi neznansko vleče; jooj, da bom šla čez rok :((:(:((:(

lp :kuza:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 19:31:56   
Gina
Sploh mi ni jasno, jaz imam aventove stekleničke v štirih različnih velikostih, pa na vse gredo enaki navoji, enaki cuclji in enaki pokrovčki...aja pa enaki zamaški za pod navoj.
Pri aventovih flaškah je tako, da jaz v praksi sploh nisem nikoli rabila tistih vmesnih pokrovčkov, razen za shranjevanje mleka v prahu, če smo kam šli, da sem lahko naknadno zmešala. Sicer so pa te flaške narejene tako, da ko jo zapreš s pokrovčkom (zgornjim, prozornim), nič ne teče ven, ker malenkost pritisne cucelj, tako da ne kaplja nič ven.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pokrovček za stekleničko
11.5.2005 21:30:33   
zi&mm
Gina, ampak če sem v lekarni vprašala in je rekla, da tisti zamaški so pač različnih velikosti in ne gredo na flaške od aventa :zmeden::zmeden::zmeden: ....magari bom vzela enega in probala....sicer pa če praviš, da nič ne teče ven, pol jih sploh ne bom kupila

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pokrovček za stekleničko
12.5.2005 14:38:45   
lin
Dm v Luciji,Ariel v Kp................

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pokrovček za stekleničko
12.5.2005 17:54:57   
Gina
Danes sem v Intersparu pogledala, jih imajo za 450.-, vsi so enake velikosti, tako kot sem ti rekla. Po moje tista, ki ti je rekla, da so različnih velikosti, nima sama otroka, da bi te flaške uporabljala. Ampak v resnici jih jaz nisem nikoli rabila.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pokrovček za stekleničko
12.5.2005 20:54:55   
zi&mm
Ojla,
hvala dekleta :rozica: , sem šla prej v spar in kupila za vsak slučaj; sicer jih je v paketu 6 in so okoli 600,oo sit...
Lp,
Mili

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?