|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naprej????
21.4.2009 10:51:09   
divans1
Včeraj sem morala ostati v bolnišnici, ker mi hormon ni naraščal tako kot bi moral in sem morala na čiščenje. Zdej sm prišla domov. In že drugič se mi je ponovilo isto. S tem da sem lani začela krvavet, zdj pa nč ne krvavim, samo hormon mi zraste samo do 180 in potem pikica neha rasti.... Ful sm žalostna in obupana in  sploh ne vem kako naprej.... Prvi splav sm mela, ko sm bla noseča 5 tednov in 1 dan, zdj sm bla pa noseča 5 tednov in 6 dni! Lani januarja in letos se mi je ponovilo čisto isto!!! Je pa ginekologinja že lani sumila na pregrado in sm šla v Trbovlje, tam pa so mi naredili samo hsg-slikanje maternice in so rekli, da ni nobenih večjih nepravilnosti, tako da še zdj ne vem, če pa kakšna manjša pregrada vseeno obstaja... Ma še kira podobno izkušnjo?? Aja pa še to. Lani potem po ss nisem in nisem mogla zanosit, zdj mi je pa po skoraj 1 letu po drugem ciklusu klomifena ratalo in evo, spet sm na nuli.user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naprej????
21.4.2009 12:16:10   
Netopirčy81
O, pa ne nouser posted image . Žal mi je za tvojo pikico, sem upala, da bo tokrat vse ok. Ne obupat, čeprav je težko....

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naprej????
21.4.2009 12:19:28   
sonček33
Žal mi je, da moraš skozi to. Objem zate. Na tvoja vprašanja ne znam odgovoriti, lahko pa vprašaš na Ivfovkah, tam so dekleta z mnogimi izkušnjami in zanle toi bodo kaj povedati.

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 21.4.2009 12:21:04 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naprej????
22.4.2009 11:52:53   
pilotina
Divans1
pisala sem ti že na drugi temi, tukaj bi pa dodala, da smo punce, ki smo ravno tako izkusile to bolečino na temi "v pričakovanju +"...veliko od njih je že srečnih nosečk, kar nas polni s pozitivno energijo...nekatere med njimi pa še čakamo na pluska in si ena drugi stojimo ob strani
no, če želiš pridi k nam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?