|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmedena!
14.5.2005 12:25:33   
SašaR
Pozdravljene!
Ker upanje vedno umre zadnje, imam eno vprašanje! Vem da je na to temo že bilo ogromno govora, vendar mi nekaj ni čisto jasno.:zmeden:
Torej, zanima me kako je pri tistih, ki ste porajtale izgledala vgnezditvena krvavitev? Koliko časa je trajala glede na M,...?
Zanima me vse v zvezi s tem.
Meni se je prvič zgodilo prejšnji mesec, ko mi je M zaostajala, vendar je prišla po 7 dneh, bila dolga en dan.
Ta mesec je kao prišla po treh dneh, izcedek je bil od začetka temno rjav in gost, potem tudi malo krvi, vendat ne za navaden vložek, bil je dovolj dnevni. To se je začelo včeraj, in danes je le še malo rjavo in rdeče! Jaz osebno tega ne poznam, mogoče stvar še pride za mano? Pojma nimam, kaj se dogaja!:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zmedena!
14.5.2005 14:56:24   
girly
ojla!

ja tkole je. VK naj bi trajala samo en dan, krvi naj bi bilo zelo malo in mora bit sveža kri.

glede na stanje prejšnjega meseca, bi takrat lahko šlo tudi za zapoznelo VK in ne M. seveda je pa mogoče, da še vse pride za tabo....:zmeden2:

poskusi kakšen poceni test naredit, za vsak slučaj pa boš vidla kako in kaj

srečno :rozica:

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zmedena!
14.5.2005 19:51:17   
SašaR
OK! Hvala za odgovor! Bom poskusila s testom!

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?