|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Metražno blago za dojenčkovo posteljnino
10.5.2009 18:58:02   
Aniiita
Živjo,

odločila sva se, da bova prve mesece za najinega dojenčka uporabljala košek za spanje. Posteljnino bomo delali po meri, blago bova izbrala sama. A morda kdo ve, kje je dobra izbira otroških motivov v Ljubljani ali na Primorskem?
Sama sem gledala v svet metraže na spletu, pa bi rada še kaj drugačnega- tam je vse po enem načinu- drobni vzorčki.

Hvala že vnaprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Metražno blago za dojenčkovo posteljnino
10.5.2009 19:13:11   
irenav
Sama sem blago kupila na Zgoši pri Begunjah. Je bilo kar nekaj izbire. Imajo tudi dvojno širino (280 cm). Lj. pa ne poznam. Mogoče lahko kombinirate izlet na Bled in nakup :).
Se pa vsekakor bolj splača kot pa kupit že narejeno. Blago za komplet za dve posteljici je mene stal 36€. Je pa ta trgovina predvsem poznana po prodaji blaga za poročne obleke, saj hodijo tja v nakupe iz vse Slo.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Metražno blago za dojenčkovo posteljnino
10.5.2009 19:58:17   
Ribica **
Ce greste kaj v Ikeo, imajo tam 120x300 cm po 6€ - enaki vzorci, kot posteljnina. (nimam pojma, ce se to splaca ali ne, ker ne vem, kake mere zelite).

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90119410 
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/90132826 


(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Metražno blago za dojenčkovo posteljnino
11.5.2009 13:31:23   
mandreja
Jaz sem kupila blago v BTC-ju Hala A spodaj. Imajo kar veliko izbiro in cene so tudi ok.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Metražno blago za dojenčkovo posteljnino
12.5.2009 0:19:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: irenav

Sama sem blago kupila na Zgoši pri Begunjah. Je bilo kar nekaj izbire. Imajo tudi dvojno širino (280 cm). Lj. pa ne poznam. Mogoče lahko kombinirate izlet na Bled in nakup :).
Se pa vsekakor bolj splača kot pa kupit že narejeno. Blago za komplet za dve posteljici je mene stal 36€. Je pa ta trgovina predvsem poznana po prodaji blaga za poročne obleke, saj hodijo tja v nakupe iz vse Slo.


da te potolažim: ta trgovina ima najbolj navite cene. enak ali vsaj zelo podoben material bi dobila drugje vsaj 40 odstotkov ceneje. da boš vedela za drugič.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Metražno blago za dojenčkovo posteljnino
12.5.2009 0:20:36   
rija
Sicer pa Svilea Domžale. Imajo sicer veleprodajo, pa mislim, da se kakšnih par metrov ne bodo branili prodati.

Imajo pa resnično največjo izbiro otroških bombažev.

Na primorskem pa Trst, emporio, prvo nadstropje.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Metražno blago za dojenčkovo posteljnino
13.5.2009 15:29:01   
irenav
Ja res svile so res hudo drage. Vendar pa 5€ za meter blaga širine 280 ni veliko, če primerjaš, da stane en narejen kompletek za posteljico več kot 100€ (najcenejšega sem nekje zasledila 60€). Tako, da sem kar potolažena...brez skrbi :).

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Metražno blago za dojenčkovo posteljnino
13.5.2009 16:47:06   
tanja040
Jaz sem kupila blago v hali A
1m širina 280= 10.90€

Vzela sem ga 3 m in mama mi je sešila: 2 prevleki za odejo,2 prevleki za vzglavnik in 1 obrobo z naborki. Sešila je veliko lepše kot jih prodajajo v trgovini :). Vse skupaj pa me je prišlo nekaj več kot 30€.


_____________________________

Prišel je čas! Tudi midva bova zibala :)

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Metražno blago za dojenčkovo posteljnino
8.9.2012 10:31:45   
Igrače Jurček
Metražo za otroško postelnjino za zibke in otroške posteljice, narejene slinčke, tetra blago za plenice in ostalo lahko dobite ali naročite že narejeno na naslovu: Igrače Jurček, Prešernova 5, 3230 Šentjur, ali na telefonu/fax: 03/5740 755.
npr. opbroba za otroško posteljico je 27 €, otroški vzorec.

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
15.10.2014 16:31:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Igrače Jurček)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?