|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pogovor pri šolskem psihologu
18.5.2009 13:56:58   
viv_
Zdaj sem dobila vabilo za razgovor s šolskim psihologom - priti moram brez otroka.

Kdo ve kaj in kako?

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
18.5.2009 13:59:06   
ZARA
Vi ste še težji primer. user posted image  Oprosti, vivi, ampak morala sem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
18.5.2009 14:00:25   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Vi ste še težji primer. user posted image  Oprosti, vivi, ampak morala sem.


Sej vem, ja...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
18.5.2009 14:15:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
18.5.2009 14:44:41   
aluš
Zdaj viv, če resno sprašuješ (ker po odgovorih, ne vem čist 100%), bi rekla, da mogoče zato, ker je punca decemberska. Če je kaj okoli odloga vpisa v šolo za eno leto. To bi bil za moje pojme primer, v katerem je boljše za otroka če njegova ušesa tega ne slišijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
18.5.2009 14:59:39   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: aluš

Zdaj viv, če resno sprašuješ (ker po odgovorih, ne vem čist 100%), bi rekla, da mogoče zato, ker je punca decemberska. Če je kaj okoli odloga vpisa v šolo za eno leto. To bi bil za moje pojme primer, v katerem je boljše za otroka če njegova ušesa tega ne slišijo.


Ma ja, pa kaj še! Verjetno je Mirna  pisala teste v vrtcu in zdaj greš na pogovor s psihologom, da ti pove njen rezultat! Vsaj tako je pri nas za vsakega otroka, če želiš, lahko izveš že v naprej, koliko dela lahko pričakuješ z njim v naslednjih devetih letih! Pa Viv, pssst, itak da je nadarjena user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
18.5.2009 22:59:31   
viv_
Ja, spraševala sem čisto resno...

Aja, možno da je to, ja... No, saj bomo zvedeli v sredo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
19.5.2009 8:52:32   
NinKa
Viv, moj je rojen 27.12. pa smo na tem da mu preložimo za eno leto.

Prvič je mogel mož it sam k psihologinji na šolo. Vse kaj je tam naredil je bilo, da je v 5 minutah reševal en list o nosečnosti, ali je nedonošenček, ....sama formalnost nič pomembnega in je rekel za to da je mogel iz pomembnega sestanka čist nepotrebno. e pa mogel 3 dni kasneje še s sinom k psihologinji.

Tam je pa bil tamali sam z njo in je 45 minut reševal neke teste.  To je pa bilo tu vse...in kak mesec nazaj.


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
19.5.2009 17:57:06   
j6
Naša je rojena 24. 12 pa smo ravno danes šli k šolski psihologinji, in je reševala neke teste, s tem, da smo ob vpisu  dali vlogo za odložitrev šolanja. Psihologinja je rekla, da je zrela dovolj za svojo starost, vendar mi tudi ona svetuje, da vpis  odložimo za eno leto,  uradni odgovor komisije pa dobimo v roku enega tedna.

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
20.5.2009 8:29:43   
viv_
Pogovor je bil zgolj formalnost, naj bi se pogovoril z vsemi starši. Mal je vprašal o otroku, smo povedali kako in kaj, potem smo pa klepetali počez...

Ima pa tudi razgovor z vzgojiteljico, ki bo tudi povedala svoje.

Jaz ji ne bi odložila, ker naša tamala je izredno radoveden otrok, vse jo zanima in se je praktično sama naučila pisat, počasi tudi bere, sešteva, piše številke do kamor je... Pa res brez našega vpliva, povsem sama...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu j6)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
20.5.2009 10:02:35   
j6
Saj po mojem,  vsaj jaz sem prisvoji tako razmišljala,ne pride do težav v prvem ali drugem, ampak morda v tretjem , pri poštevanki, deljenju,... ne vem, saj šola ni samo branje in pisanje, je tudtekmovalnost,čustvena zrelost.  Morda ji bo pa v četrtem raredu  to da bo malo starejša zelo koristilo. Vsak otrok za katerega se želi odložiti šolanje naj bi opravil tesiranje.  No pa itak je vsak otrok nekaj posebnega in jih ne smemo tlačiti v neke kalupe ampak jih moramo znati poslušati in raumeti. Uf kako sem pametnauser posted image .

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pogovor pri šolskem psihologu
20.5.2009 11:15:39   
Luni
Viv, glede na njeno radovednost, imaš prav: V ŠOLO! user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?