|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
19.5.2005 7:57:45   
Meggi

Mojo princesko gruntam da bom zdaj med počitnicami izpisala iz vrtca. Zakaj? Bom sama tud doma, full se manjavajo vzgojiteljice čez poletje, na morje gremo 14 dni, da se še pocartamo pred prihodom družinskega člana. In seveda mi ne diši da bi jim še kar devala na oltar- preveč denarja- za kar nam dajo. Pika.

In sedaj nekaj bluzijo, da bo to težko. Ni rečeno da bi lahko šla jeseni z isto sklupino naprej,.. bla, bla. In fora je sam v tem , da jo napiše na en list za jesen že sedaj. Na kozlaje ti gre.

Kaj je lahko res in kaj ne?????????????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
19.5.2005 8:18:21   
sanja k
Ja pri nas je isto, če otroka izpišeš ti ne garantirajo iste skupine septembra in nasploh prostega mesta. Če pač ne obiskuje vrteca čez poletje pač plačamo 10% zneska :(( kar drugače plačujem. Kar je pa res je pa tudi to, da se učiteljice ful menjajo.


Žal je pač tako v naši državi
LP

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
19.5.2005 12:47:23   
viv_
Sej 10% pa tudi ni za jokat no!

Pač tako to je... Kaj pa če bi v službi rekli, zdaj te en mesec ne bo, te bomo odjavili pa ni plače...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
19.5.2005 18:02:18   
sašaš

Kaj če bi si full staršev zmislilo tako za čez poletje? Kako boš pa skombiniral skupine spet skup - saj se vpisujejo novi otroci?

V večini vrtcev so zato možne rezervacije - pri nas v temprimeru starši plačajo 40% "svoje" cene (je pa po vrtcih različno).

Lp :muca:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
19.5.2005 23:39:19   
Anonimen
40% za to, da je otrok doma in da se v vrtcu le rezervira prostor, se mi zdi ogromno!!! To pomeni, da bom na mesec dala 18.000 tolarjev kar tako???

SašaŠ, kako pa lahko zdaj vedo, koliko otrok bo v septembru prvič vpisanih v jaslice? Vse stvari se lahko dajo organizirat, če se le hoče. Interes vrtca je, da dobi čimveč denarja, kar se v poletnih mesecih očitno splača - vzojiteljice so večinoma itak na dopustih, se prišpara pri plačah, ker so nižje in ni potnih stroškov ter malice, otroci ne jedo, se prišpara pri hrani, ni jih v skupini...

Da ne bo katera vzgojiteljica mislila, da to leti na njo osebno - to sploh ne, ampak kljub vsemu se mi zdi to oderuštvo!

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
19.5.2005 23:42:14   
viv_
Skutica - daj mi povej eno ustanovo v interesu katere ni dobiti čim več denarja...

Saj lahko izpišeš, samo ne potem spet jamrat, če ne bo mesta...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
20.5.2005 16:08:33   
Anonimen
Viv, saj vem, da vsi stremijo k temu, da dobijo čimveč denarja, ampak vseeno... glej, moj poleg službe dela honorarno in ravno toliko, kolikor tam zasluži, bova plačala za vrtec med počitnicami - s tem, da bo otrok pri nama doma. Osebno se mi pač to ne zdi fer.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
20.5.2005 17:00:30   
Meggi
Sej za to pa jaz pravim da je ZA KOZLAT- ta požrešna država. Že tak nas poštene naj bolj ožemajo, pol še pa tak. Ma bi jih naplozala.

Mene bolj zanima iz česa sestavijo polno ceno vrtca.Za 1. starostno obodobje 85.000 na otroka.
Pomnoži z 15 kolk so dragi na mesec. Banda,... za mene..... s. služijo na otrokih.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
20.5.2005 20:30:42   
frutka_
Meggi plačilo vrtca se od občine do občine razlikuje. Bogatejše občine financirajo več, revnejše občine pa manj. Konkretno pri nas v vrtcu (MB) boš za isto varstvo otroka plačala več kot v LJ!

Mislim, da MB občina da v vsakem primeru 20% od polne cene vrtca. To pomeni, da če bi bila polna cena 80.000sit jo plačaš 64.000, ker občina financira tistih 20% oz. 16.000sit.

Razumem da si jezna ampak na žalost vrtec tega denarja ne vidi, ker je občina naš "Bog i batina". MB poračun je v konkretni zagati zato so valda na prednostni listi ostale stavri, ki se meni zdijo nepomembne. Pač vsak vleče na svoj mlin.

Obstaja pa še možnost privatnega varstva lahko razmisliš tudi o tej možnosti.
Kakorkoli je nikoli ni pravično.
Kdo pa poskrbi z 6 letne otroke, ki med počitnicami, ko so v šoli, nimajo varstva? Nikoli ni pravično.

Jaz bom plačala jaslice 40.000sit zato, da bo 3 tedne na dopustu...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
24.5.2005 12:37:36   
*maja
Pri nas v vrtcu je tako, da če želiš otroka čez poletje izpisati iz vrtca, moraš plačevati rezervacijo mesta ta čas ko ga ni (lani je bilo to cca. 9.000 SIT) in tako ti mesto ostane ;).

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Izpis iz vrtca- sep. vpis
31.5.2005 8:46:38   
lacoste7
Pri nas pa ni možno poleti otrok izpisat samo za poletje, če ne pride v vrtec, ti odbijejo samo hrano (to je pa ful malo)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?