|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.5.2009 22:55:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
22.5.2009 22:56:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
22.5.2009 23:08:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
22.5.2009 23:10:23   
Majuska
Orkaduš, na enajstki ste tolk čvekale, da sem zaključila na 201. strani user posted image user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
22.5.2009 23:34:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
22.5.2009 23:35:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
22.5.2009 23:36:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
22.5.2009 23:57:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 0:04:54   
tims
Čer,

na, pa je že 12.del. Sem pa pregledala zadnje strani enjatega dela. Lepe fotke iz ZOO-jauser posted image .

Sem gledala večerna poročila na Pop-u. Groza, kakšna toča je padala. ri nas ni bilo nič. Sem šla s tamalima ven, pa pogledam na drugo stran bloka, pa me je skor kap. Čist črno. Sem rekla, da grem do trgovine, pa bomo vidl kaj bo. Pihal je ful, ampak tud ene kapljice ni bilo. Noro. Zgledal je pa k sodni dan.

Flower, pa si dočakala otvoritev novega delauser posted image .

Zimska, lepo skrbiš za seznameuser posted image . In ko smo že pri njih: naša Nina ima 4. zobek. Sem prej pozabila povedatuser posted image .
Aja, si ti spraševala kje delam, a ne? V komerciali Intersporta - tam kjer se šport začneuser posted image .

Majuska, ful lepa pesmicauser posted image  in zaključek 11. dela.

Neboglasnica, če me ti ne bi spomnila na roj. dan, se sama tud ne bi. Že kar nekaj časa ne praznujem svojih roj. dnevov. Ne vem, no, se mi zdi da staranje glih ni za praznovanjeuser posted image user posted image user posted image . Hecam se. Pri nas v družbi imamo tako, da starši razen okroglih let, roj. dnevov ne praznujemo. Mamo samo za otroke, pa takrat mogoče malo bolj feštamo.

Almera, Borček ima pa res ful lepa ličkauser posted image . HB, tako kot praviš. Naj lepo je, pa tud če nič druzga ne zna. To sem jaz tud vesela pri naši Nini. Dons recimo je deset minut po kosilu že jamrala in je pojedla še dve breskvi, pol pa vsa zadovoljna zaspala. Včasih se sprašujem, kam da vso to hranouser posted image . Včeraj je pa cca pol ure po kosilu pojedla še celo banano in en kivi.

Mojcek, našo Nino tud najdeš tkole po celi pojstli. Nikol ni tam kjer jo pustimuser posted image
 
Nanka, joooooj, kje so tisti časi, ko sem šla zvečer spat (okoli 23ih), pa sem drug dan zaspala v službo. Sej to ne bi bilo nič nenavadnega, a ne? Ampak moja izmena je bila popoldanskauser posted image !!!!!! Se pravi od dveh naprej. Mi živa duša ni verjela, da sem zaspalauser posted image .

No, in ko smo ravno pri spanju. Grem v pojstlo. Sem bila dons ful pridna. Vse sem pospravila, posesala, pomila po tleh, prah pobrisala, skratka, vseuser posted image . No, ja. Pojstle bom pa jutr preoblekla. To pa nisem imela več energije. Pa še vse mišice me bolijo. Mi je včeraj nečakinja pokazala par vaj za učvrstitev riti, trebušnih mišic in stegen. So se mi zdele vaje čist tko na izi. Aha. Dons sem se komi skobacala iz pojstle. Čist sem zakrnela. Zgleda da so sprehodi premaluser posted image .

Nč, grem. Lahko noč vsem.


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 6:57:03   
nanka
Dobro jutro,

ja,ja mi že pokonci od 6, jaz pa čista koma.

Sem vedela da sem nekaj pozabila,torej

Alina vse najboljše za 2. rojstni dan user posted image user posted image user posted image

Tims tudi tebi vse naj, naj.

Še malo počakam potem pa letim resgistrirat moj avtek, da bom lahko uživala še zadnji mesec.

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 7:39:34   
Majuska
'jutro,

sem spet čisto koma ... Aleksander se je v joku zbudil in čaka flaško, da se pogreje. Oh ja, takle mamo ...

Evo
user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 8:40:47   
rovar_ka
"Dobro" jutro!

"Dobro" zato, ker smo imeli pestro noč.

Začelo se je z mojim močnim glavobolom zvečer. Ob 1ih zjutraj me prebudi partnerjevo stokanje v dnevni sobi. Poslušam in poslušam, kaj za vraga dela, hodi ven iz bajte, stoka... V glavnem, imel je nek napad in ni mogel dihat. Kot da bi se mu pljuča sesedala, je rekeluser posted image Nisem vedla kaj naj, sem hitro popokala malo in via Maribor na urgenco. Tia se je lepo zbudila, ko sem jo nesla v avto, v avtu se je smejala, bila čisto budnauser posted image Po moje je mislila da gremo na kak nočni izlet, žabica mala mojauser posted image

Tam so mu dali nekega hudiča v žilo, za želodec menda.. Čakamo, čakamo, nič boljše.. ajde, gremo na internistično urgenco.. Doktorca reče da to lahko še traja, naj greva s tamalo domov (mala hvalabogu ni bčla nič sitna, prav dobre volje je bila). Hmmm v Sladki Vrh, pol ure vožnje stran? Še dobro, da imam mamo blizu bolnice doma. Sem mislila, lepo, jo pokličem in nič, mama se ne oglasi. Kličem na domač telefon, nič.. Se peljeva s Tio tja, grem pred vrata, trkam, kličem na domač telefon in slišim kak zvoni, nič! Mama spala ko polhuser posted image Grem nazaj v avto, Tia je že na poti iz bolnice zaspala, pa sva se pač malo vozili po Mariboru. Kako uro menda. Jaz čisto zlamana, glava me je bolela, na bruhanje mi je šlo, zaspana... Sva šli nazaj pred bolnico, se sparkirali in kot dva boga begunca ždeli v avtu in čakali.. No, hvalabogu je nekaj pred pol peto poklical moj, da je gotov. Aleluja!!

Naredili so mu neke teste, je pa sum na žolčne kamneuser posted image Ni pa ziher, ker so testi pokazali negativno, tak da bo moral na ultrazvok. Bogi revež moj, kak se mi je zasmililuser posted image   Za piko na i še ima Tia neko driskico in povišano temperaturo.

Domov smo prišli okrog 5ih, zbudili smo se že ob 7ih, jupiiiiuser posted image NOT!

Tak ti je to ja.. Kaj češuser posted image

Katera je enkrat govorila o teh napadih pri žolčnih kamnih? Je bila Tims? Žolčni kamni me na njo asociirajouser posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 8:42:20   
nanka
Majuška user posted image za zgodnje jutro,

Rovarka ste pa res imeli pestro noč, mislim, da je Lex strokovnjak za žolčne kamne, je bila operirana po Alini user posted image user posted image

tako, moj avtek je registriran, pa imam spet eno leto mir, samo še zavarovanje za mladega voznika dodam, ko bo Tjaša opravila izpit, ampak pred koncem poletja ne bo potrebno ,ker še niti vozit ni začela.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 8:49:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 9:48:06   
nanka
Bravo za Lana, saj počasi pa bo ugotovil, da je lušno spatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 9:56:52   
tims
Dobro jutro.

Jap, mi smo pa že pokonc od devetih. Se je Nina odločila, da ima dovolj spanja. Ampak mislim, da bo kmalu šla nazaj v pojstlo, ker je kr neki tečna.

Rovar_ka, user posted image kakšna grozna noč. Ti pa glede žolčnih kamov nič ne morem pomagat. Nisem nikoli imela nič z njimi. user posted image  da te nanje asociiram. Zakaj ne na kakšno lepo rožicouser posted image . No, upam, da bo z možem hitro boljše. In seveda, da niso kamni.

Nanka, hvalauser posted image .

Flower user posted image  za čudež. Da bi se le vsak dan dogajal, a neuser posted image ?

Majuska, hvala za čudovit zajtrkuser posted image

Mi gremo pa dons k naši mami na kosilo. Se bo na našmu štedilniku prah nabiral. Pa ni panike, ga z veseljem obrišemuser posted image .

Lepo se imejte, uživajte današnji dan.

< Sporočilo je popravil tims -- 23.5.2009 9:58:54 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 10:01:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 10:08:11   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

"Dobro" jutro!

"Dobro" zato, ker smo imeli pestro noč.

Začelo se je z mojim močnim glavobolom zvečer. Ob 1ih zjutraj me prebudi partnerjevo stokanje v dnevni sobi. Poslušam in poslušam, kaj za vraga dela, hodi ven iz bajte, stoka... V glavnem, imel je nek napad in ni mogel dihat. Kot da bi se mu pljuča sesedala, je rekeluser posted image Nisem vedla kaj naj, sem hitro popokala malo in via Maribor na urgenco. Tia se je lepo zbudila, ko sem jo nesla v avto, v avtu se je smejala, bila čisto budnauser posted image Po moje je mislila da gremo na kak nočni izlet, žabica mala mojauser posted image

Tam so mu dali nekega hudiča v žilo, za želodec menda.. Čakamo, čakamo, nič boljše.. ajde, gremo na internistično urgenco.. Doktorca reče da to lahko še traja, naj greva s tamalo domov (mala hvalabogu ni bčla nič sitna, prav dobre volje je bila). Hmmm v Sladki Vrh, pol ure vožnje stran? Še dobro, da imam mamo blizu bolnice doma. Sem mislila, lepo, jo pokličem in nič, mama se ne oglasi. Kličem na domač telefon, nič.. Se peljeva s Tio tja, grem pred vrata, trkam, kličem na domač telefon in slišim kak zvoni, nič! Mama spala ko polhuser posted image Grem nazaj v avto, Tia je že na poti iz bolnice zaspala, pa sva se pač malo vozili po Mariboru. Kako uro menda. Jaz čisto zlamana, glava me je bolela, na bruhanje mi je šlo, zaspana... Sva šli nazaj pred bolnico, se sparkirali in kot dva boga begunca ždeli v avtu in čakali.. No, hvalabogu je nekaj pred pol peto poklical moj, da je gotov. Aleluja!!

Naredili so mu neke teste, je pa sum na žolčne kamneuser posted image Ni pa ziher, ker so testi pokazali negativno, tak da bo moral na ultrazvok. Bogi revež moj, kak se mi je zasmililuser posted image   Za piko na i še ima Tia neko driskico in povišano temperaturo.

Domov smo prišli okrog 5ih, zbudili smo se že ob 7ih, jupiiiiuser posted image NOT!

Tak ti je to ja.. Kaj češuser posted image

Katera je enkrat govorila o teh napadih pri žolčnih kamnih? Je bila Tims? Žolčni kamni me na njo asociirajouser posted image



rovarka, to pa je bila pestra noč user posted image

Takole je, dokler dragi ne boš na abd. ultrazvok, ne bo vedel, ali so res žolčni kamni. UZ jih pa lepo pokaže. Jaz sem jih imela oz. bolj pesek, ker so bili kamenčki res majhni in sem si lahko sama pomagala. Glede napada ne znam nič svetovati, ker ga nisem nikoli imela, sem imela drugačne težave. Ful pa pomaga pitje olivnega olja, obstajajo tudi ene tablete ... Naj gre dragi čimprej na UZ, pa bom potlej povedala, česa vse sem se lotila user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 10:38:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tims)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 10:40:50   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

http://www.mojvideo.com/video-neizkuseni-novinar/e21a2d45526af82a4664

joj, prisežem, tole sem se pa do solz zele smejala! do solz!




user posted image user posted image user posted image
jaoo, pa kje se najdejo talentiuser posted image

poglej tega - jas sem se skoraj polulala, ko sem ga prvič gledala

http://www.youtube.com/watch?v=fogPXyKfDPU

ta ma definitivno zagotovljeno kariero kot komentatoruser posted image jaooo


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 10:43:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 10:45:34   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: tims

Zakaj ne na kakšno lepo rožicouser posted image .


da te potolažim: me pa na vampeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 10:47:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rovar_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 10:50:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rovar_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 10:54:56   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Rovar_ka - groza, to pa res ni bila vaša noč. Ampak a ni to zanimivo, kako starši ponoči spijo. Meni so miji vedno pravil, da me vedno čakajo ko sem ga hodila žurat. Ko so pa enkrat po pomoti ključ dali v ključavnico in nisem mogla sama odklenit, sem pa po moje pol ure zvonila, preden sem ju uspela zbuditi.




Murfy ma prste vmes, ti rečemuser posted image
Mama je imela kr slabo vest, da ni slišala in da je imela mobitel na tihouser posted image Kot da je ona zdaj kaj kriva, bogauser posted image

Majuska - se boma zmenle, če je to to.. Pa je zdaj ok, al še imaš vedno probleme? Sem vesela, če si se rešla nadloge!

Flower - super za lepo nočuser posted image Še čimveč takšnih!user posted image

mojcek - to šele mora bit grozno.. Mi hvalabogu nismo nikoli imeli problemov ponoči, zdaj pač enkrat, pa še to ni bla mala krivauser posted image Boge ve, ko imate take pestre noči vsake tolikouser posted image

Tims - Vse najboljše, naj se ti izpolnijo vse skrite željeuser posted image user posted image user posted image Lepo praznovanje ti želim.


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?