|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bazen- čiščenje folije
23.5.2009 15:07:01   
gita10
Prejšna leta smo vedno boljše poskrbeli za bazen čez zimo, letos pa smo bili bolj malomarni in se je folijo kar precej umazala. Malo sem gledala čistila za folije pa me zanima za tiste, ki imate bazeni in ste čez zimo puščali vodo v njih kako ste ga očistile. Mi nikakor ne gre umazanija dolj sem že danes klicala, da bi kupila novo folijo pa mi je rekel prodajalec da je naša velikost 500 eur kar mi je pa kar malo preveč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bazen- čiščenje folije
23.5.2009 15:19:00   
bumerang
Meni gre najlepše s tistim krožnim nastavkom za tlačni čistilec, ki se ga uporablja za ploščice.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bazen- čiščenje folije
23.5.2009 15:31:20   
sanja nk.
zakaj pa puščate vodo noter, mi ga vedno spraznimo user posted image ..
kaj pa če jo na paro očistiš..imaš parni sesalec..user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bazen- čiščenje folije
23.5.2009 15:40:38   
bumerang
Para na plastično folijo? A - a!

V fiksnih bazenih se čez zimo mora pustiti vodo sicer se folija uničuje, montažne pa pač spraviš in shraniš.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bazen- čiščenje folije
23.5.2009 15:51:14   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Meni gre najlepše s tistim krožnim nastavkom za tlačni čistilec, ki se ga uporablja za ploščice.


Hvala sem poskusila vendar so robovi tako zamazani da se še kar pozna.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bazen- čiščenje folije
23.5.2009 19:49:17   
potepinček
Poskusi s Megllio-ki je tudi za kuhinjo. Odstrani, vendar se moraš kar namučiti.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bazen- čiščenje folije
23.5.2009 20:12:49   
bumerang
Prodajajo posebno čistilo za robove folij, najprej namaži s tistim potem pa očisti z nastavkom.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bazen- čiščenje folije
23.5.2009 20:43:44   
gita10
A si že poskusla katero,ker tega je na tržišču kar precej. Ali naj grem kar po prvo. So pa razlike očitno ogromne vsaj po ceni kar se druge opreme tiče. A si ti kupila bazen pri kakšnem zastopniku ali v kaksni večji trgovski hiši - zanima me razlika, ker vidim da so ti v bauhausu 3x cenejši. Jaz ga imam sedaj že 7 leto in do sedaj nisem imela nikoli problemov z njim samo letos smo pa res pozabili vliti tekočino za zimovanje in razultat je tu.  

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bazen- čiščenje folije
23.5.2009 21:12:50   
bumerang
Mi smo do letos imeli tistega samostoječega, ki se postavi pokonci z vodo tako da smo ga jeseni pospravili in spomladi počistili in je šlo komot stran z vrtečo krtačo. Smo pa pravkar postavili tistega iz valjane pločevine in ta je zdaj fiksen tako da me zimovanje še čaka. Kupili pa smo ga od zastopnika, ki se ukvarja samo z bazensko tehniko. Sem pa na netu našla takega, ki ima isti bazen za 400€ ceneje od vseh drugih.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bazen- čiščenje folije
24.5.2009 9:21:31   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Prodajajo posebno čistilo za robove folij, najprej namaži s tistim potem pa očisti z nastavkom.


točno tako.  Očitno maš po robovih vodni kamen. Dobiš posebno čistilo. Spustite vodo v bazenu pod rob nivoja za črpalko.Namažeš robove in jih pustiš nekaj časa, nato samo s krpo pobrišeš robove in natočiš nazaj na nivo vodo.

Mi ga imamo dobrih 15 let in še prvo folijo (trkam)user posted image . Sicer se pozna in se robov ne da več lepo spucati. Imamo pa večji problem ker se je na dnu stiropor posedel in čistilec ne pride v luknjice. Tam se nam nabirajo alge, ki se jih ne moremo in ne moremo znebiti. Tudi ko smo bazen spraznili in očistili so se čez par dni tam ponovno pojavile alge.

Na koliko časa pa menjate vodo. Vsako leto?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bazen- čiščenje folije
24.5.2009 9:23:24   
mala maja
Aja jaz kupujem vse v Adriapool v KR za bazen, razen kakšne klorove tablete včash vzamem v Bauhausu ali Obiju. Tam ti bodo znali tudi svetovati in tudi pridejo in ti bazen očistijo, ter pregledajo ČN.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bazen- čiščenje folije
24.5.2009 9:41:00   
gita10
Mi menjamo vodo vsako leto. Samo upam, da bo drugo leto denar in, da bom lahko naredila zimski vrt okoli njega, da bi ga lahko uporabljali tudi pozimi. Samo zaenkrat mi finance tega ne dopuščajo- je še nekaj važnejši stvari okrog hiše.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bazen- čiščenje folije
24.5.2009 20:13:12   
mala maja
mi imamo pokritega ker je oče delal strehe za bazene. ampak kokr ima streha + ima tudi -

Voda ima poleti tudi do 32 stopinj ali več, seveda se potlej hitreje množijo alge in je potrebno več nadzora nad vodo, več čišenja, več klora........user posted image user posted image
Mi smo se kopali že pred prvim majem in je imela voda 29 stopinjuser posted image  me kar skrbi kaj bo poleti. Nekaj časa smo še ogrevali vodo in sem se lahko kopali še prej, pa smo ves kupaj pobrali stran ker je bil potlej še večji problem.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?