|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hujšala bi...
22.5.2009 13:09:35   
Felicita
jest sm pa učer grešila... sva šla z mojim na sprehod zvečer (ok, sej je bil kr konkreten sprehod), pa sm si prvošla sladoled. ups user posted image
kakorkoli, danes je za mano brunch (sendvič), naslednji in edini obrok pa sledi ko se mal shladi - okol 8ih verjetno.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 7:43:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 8:17:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Hujšala bi...
23.5.2009 9:58:50   
S*
Jutro!

Jaz sem pa pravkar vstala in sem komaj pri kavici user posted image . Se pa ne morem pohvalit za včeraj, sem bila na enem rojstnem dnevu in je bilo pijače in jedače kot da bo konec sveta. Bom pa danes pridna, obljubim user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Hujšala bi...
23.5.2009 12:10:42   
halgato
Čaw!

Jaz sem pa zaenkrat še kar pridna user posted image user posted image user posted image . Danes bom naredila za kosilo sataraš in hrenovkeuser posted image . Imam pa blazno rekreacijo - likanjeuser posted image .

Lep in sončen dan še naprej

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Hujšala bi...
24.5.2009 20:20:12   
halgato
Hello ženskice, kje ste?user posted image

Jaz sem na začetku napisala, da bom imela en dan v tednu za "grehe". In to je bilo danesuser posted image . Malo peciva in eno pivouser posted image . Joooj, kolk mi je pasal v tej spariniuser posted image .
Zdaj je pa dežuser posted image . No, hvala bogu da je. KLer je bila že taka sparina, da je blo grozn.
Kako pa ste kaj ve preživele dan?



(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Hujšala bi...
24.5.2009 21:44:00   
Anja24
Čerrr...

Jaz sem cel vikend grešila...jutri pa res začnem!!! Jutri ne bom skoraj nič jedla, da se malo "spraznim", da za začetek ne bom imela občutka kot da bom vsak čas počila.

Drage bodoče suhice, koliko kg pa nameravate zgubiti??? jaz bi mogla vsaj 12 kg user posted image user posted image user posted image


Tako, zdaj grem pa raje spat, da me še kaj ne zamika.
Lahko nočuser posted image



(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Hujšala bi...
24.5.2009 21:55:24   
Felicita
Anja24, tko nekak tut jest ja... oz jest mam cilj 11, pol bomo pa vidl kok bo še volje.
jest sm tut učer grešila, spet s sladoledom, pa še čokoladni greh je bil gor user posted image oh well... dans smo mel pa piknik pa sm bla kr pridna, kljub neizmernim količinam hrane user posted image do vaganja še 4 dni, ampak se bojim da bo bolj švoh se poznal... že kr vidm da bom goljufala, v sredo pila 'fit & slim' čaj da bo šla vsa voda ven iz mene user posted image

sicer sm pa dans mela še dodatno motivacijo, gledala fotke izpred... 7ih (?) let, ko sm nosila še 36 številko... in to z dopusta v kopalkah... I want it back!!!! user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Hujšala bi...
24.5.2009 22:52:24   
Detece
Anja24 tudi jaz jih moram približno toliko izgibiti, da bom ponovno takšna kot sem bla pred nosečnostjo. Sem pa začela brati Montignaca in upam, da mi bo pomagal. Sama si nekakšnimi dietami ne bi rada uničila organizma in ga še bolj "zmrdala". Rada bi spremenila prehranjevalne navade, tudi zaradi dobrega počutja in zdravja. Tudi svojega user posted image  bi rada naučila se zdravo prehranjevati. Se mi zdi to ena dobra popotnica.
Če katero zanima lahko začnema s to zadevo skupaj.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Hujšala bi...
24.5.2009 23:08:43   
Onasiss
Opažam, da se vas veliko greši in potem rečete "Bom jutr začela".  HALO PUNCE A BI RADE SHUJŠALE AL KVA????? NEMA JUTRI, TREBA JE ZAČET DANES,ČE ŽELITE SHUJŠAT, DRUGAČE PA NE JAMBRITE. Naredite nekaj zase, saj vem, da nism suha niti predebela, tudi jaz hujšam, ampak nema bom jutr. To sem si govorila kak mesec, ampak zdaj gre zares!!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 8:19:20   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Opažam, da se vas veliko greši in potem rečete "Bom jutr začela".  HALO PUNCE A BI RADE SHUJŠALE AL KVA????? NEMA JUTRI, TREBA JE ZAČET DANES,ČE ŽELITE SHUJŠAT, DRUGAČE PA NE JAMBRITE. Naredite nekaj zase, saj vem, da nism suha niti predebela, tudi jaz hujšam, ampak nema bom jutr. To sem si govorila kak mesec, ampak zdaj gre zares!!!!


user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
Lepo si nas ošolala, tako da ni druge kot da te poslušamo. Sej po moje vse vemo, da se ne sme odlašat na jutri, ampak user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 8:46:50   
Anja24
Jutro babnice,

jaz sem že pokonci in pijem jutranjo user posted image ...in čakam mojo user posted image  da se zbudi, da gremo en giro z vozičkom...

ja Mlea, sej vem, danes, ne jutri...ampak saj veš kolk je težko začet user posted image  pol pa pride kej vmes, pa se nažreš ko p... 

A pozna katera kakšne učinkovite vaje za zmanjšanje trebuha (pa ne trebušnjake)? Jaz sem januarja rodila, ostal mi je pa tak trebuh kot bi bila v petem mesecu user posted image
Jaz bi tudi rada spremenila navade in se začela bolj zdravo prehranjevat, več gibat itd., da bo tudi moj zakladek zdravo živel...tako kot Detece...Koliko je pa tvoj/a star/a?? Po moje mora bit neki takega kot moja, a ne???

Tko...zdej grem pa še nekaj pojest - jogurt in banano



(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 10:40:32   
Onasiss
Anja24-moja je stara 3 mesece. Sem zdele pršla iz dolgega sprehoda. S Sabo sem vzela litr vode in sem jo mahnila. Hitra hoja, zelo intenzivno. Se sprehajampo PST-ju, kjer je veliko klopc, potem pa se pri eni ustavim, naredim par počepov in nekaj vaj, potem pa šibam nazaj. Počas pa bo. SAMO NE ODLAŠAJTE NA JUTRI!!!!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 12:05:57   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Anja24-moja je stara 3 mesece. Sem zdele pršla iz dolgega sprehoda. S Sabo sem vzela litr vode in sem jo mahnila. Hitra hoja, zelo intenzivno. Se sprehajampo PST-ju, kjer je veliko klopc, potem pa se pri eni ustavim, naredim par počepov in nekaj vaj, potem pa šibam nazaj. Počas pa bo. SAMO NE ODLAŠAJTE NA JUTRI!!!!!



Kaj je PST?
Pridnauser posted image  Me smo šle tudi na sprehod, ampak je bil zelooo kratek, ker pri nas nimamo nekega parka ali kaj podobnega, da bi bila senca...na soncu pa ne upam dolg bit z njo. je pa zdajle zaspala, tko da grem mal na orbitrek.


(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 12:16:00   
Onasiss
PST-pot spominov in tovarištva, pot, kjer je med vojno davnega ...? potekala žica okoli Ljubljane. Je fina senčka, ker je drevored.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 18:42:29   
Detece
Anja24 jaz sem rodila 1. decembra, tako da sta cca. 1 mesec razlike. Tudi jaz sem imela dolgo časa nosečniški trebuh (5 mesec), zdaj mi je kar nekaj njega izginilo, a ostalo veliko sala, okrog in okroguser posted image user posted image user posted image .
Dulcinea nam je prilepila link, kjer si lahko natisneš knjigo o montignacu in jo prebereš. Jaz sem danes že bila v prvi nabavi polnovrednih živil in še počasi začnem učiti drugače prehranjevati. To ni tako težko, ker lahko poješ količinsko po želji, le prave stvari morajo biti. Znajo pa biti tudi zelo okusne.

Lahko se mi pridružiš pri Montignacu.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 19:27:03   
S*
Jaz sem tudi montya ubrala, mi nekako najbolj paše pa še enostavno je. In moje današnje poročilo:
Zajtrk: Češnje
Kosilo: piščanček + paradižnikova solata
Večerja: polnozrnata pašta z paradižnikom + skleda solate

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
25.5.2009 20:20:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 20:23:45   
Anja24
Kje pa je ta link??? Nisem ga zasledila...a to je treba pol kake posebne menuje imet?

Danes nisem nič grešilauser posted image   Miška je zaspala, zdej pa čakam, da bo nehal dež, da grem še malo suser posted image  na sprehod.



(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 20:25:43   
Anja24
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

ojla. jaz se tudi trudim biti kar se da pridna, malo pa pripomore tudi vročina. Ampak evo včeraj vstanem imam 64,1 kg, grem zvečer spat (malo hrane, precej plavanja)  64,1 kg. Danes pa se zbudim z 64,5 user posted image . Mislim, kaka logika tukaj?
Sem pa danes gonila sobno kolo 3 km. Plavala v bazenu in se malo najedalauser posted image




Joooooj, če bi jaz imela 64,5 kg....bi bila že presuhauser posted image user posted image  in na diete še pomislila ne bi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 20:46:21   
Onasiss
No, evo jaz bom jutri ubrala tridnevno dieto. Vam v petek sporočim podatke.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mlea -- 25.5.2009 20:51:16 >


_____________________________

So what....

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
25.5.2009 20:49:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 20:51:01   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

ojla. jaz se tudi trudim biti kar se da pridna, malo pa pripomore tudi vročina. Ampak evo včeraj vstanem imam 64,1 kg, grem zvečer spat (malo hrane, precej plavanja)  64,1 kg. Danes pa se zbudim z 64,5 user posted image . Mislim, kaka logika tukaj?
Sem pa danes gonila sobno kolo 3 km. Plavala v bazenu in se malo najedalauser posted image



tole mikro urejanje teže (beri: vaganje bolj pogosto kot 1x na teden) je po mojem mnenju čist brezveze... jest sm to počela pa se teža lahko razlikuje skozi dan tut za 2kg in se mi to res ne zdi nek realen pokazatelj.

jest sm bla do zdej pridna... za kosilo je bil sicer domač hamburger, samo meso, mal sira, solata in paradižnik. zdej bi pa neki malega pojedla, pa še odlašam med melono in domačim kislim mlekom... najboljš bi pa blo, da nič user posted image
miganje je dans odpadlo, pri nas je na veliko točalo (toča v velikosti jajc), sm bla pa z mami v šopingu, kar je tut svojevrstna rekreacija user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 20:52:11   
Onasiss
Evo, še miji kg-68,3. Vagala se bom še zjutraj, pa da pol vidmo!!

_____________________________

So what....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Hujšala bi...
25.5.2009 20:58:05   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz hujšam s pomočjo montignaca...njegove metode sem že kar dobro leto in pol na 1. stopnji


lahko malo pojasniš tole prvo stopnjo???



na tem linku: http://montignac.mojforum.si/ najdeš opdf fajl, knjigo: Jem, torej hujšam...tam je vse podrobno razloženouser posted image


Evo tukaj je link, nalepila ga je mojamura...sem zamenjala...Sprintaj si knjigo Jem, toej hujšam in jo preberi. Je zelo lahko čitljiva in zanimivo napisana. V bistvu razlaga kaj ljudje delamo narobe, zakaj se redimi, zakaj so diete kratkoročno uspešne in zakaj se s5 nazaj zredimo. Nato v drugem delu pa imaš napisano kako naj bi se prehranjeval na začetku, da kg izgubiš in še na koncu kako naj bi se prehranjeval vedno. Ni tako težko.
Vsaj upam, da ne.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?