|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 82 [83]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.7.2009 19:24:53   
mlinčka
Hojla, bejbe in bejbek po dooolgem času!

Sem malo naokoli prišla, da vas na hitro mal pozdravim pa a.jrad poskušam potolažit - a si prepričana, da nisi svojega utripa poslušala? Meni se je namreč pri prvih poskusih z angelsoundom zgodilo enako. Vsa vesela med tistimi raznoraznimi šumi zaslišim neko utripanje in takoj zatem zapadem v paniko, kolk je to počasno. In sekirancija je trajala kar nekaj časa, dokler nisem čez par dni le našla oba srčka pupik (ki sta utripala čisto po predpisih user posted image ). Ugotovila sem, da sem prej poslušala utripanje svoje žile, s seveda veliko počasnejšo frekvenco. Mi je blo kar malo sami pred sabo nerodno, tolk sem se trapasto počutla user posted image . Zelo verjetno gre pri tebi za enako štorijo, zato poskusi še malo poiskat po bušiju. Vse bo ok, mora bit!

Sicer sem še vedno z vami, berem, držim pesti, navijam user posted image ! Vztrajat, vztrajat, vztrajat, se splača! Nagrada je nepopisna!

Še posebne objemčke in lupčke pa mojim soborkam, s katerimi smo ga ob večerih srale ob piru, dišečih palčkah in dobrih dedcih in jih že nestrpno čakam na nosečkah po IVF še rajš pa pri dvojčkih user posted image . RVM!!!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.7.2009 21:24:05   
mismis
Vroče je in švicam,
sedim na kavču in švicam,
pijem hajnija in švicam,
švicam, švicam, švicam,..
najbrž tudi malo že smrdim user posted image


Dober večer vsem skupaj, kako smo kaj?

Mlinčka, lepo da se občasno javiš user posted image user posted image user posted image

n74, kot ti je že Žižek napisala (se podpišem pod njej post), za srček je še čas. Dr. D je včasih čisto preveč pesmističen, ti si noseča in imaš plodek, kot pa Pušenjak piše mora biti srček pri velikosti ploda 22 mm, tako da še imaš čas. Bomo držale pestke, da bo vse OK

Žižek, ma sem ga dregnila včeraj, ko pridem s sprehoda, je to ta prava stvar. Kaj čem, najbolj paše user posted image . Pa ti, kaj počneš, ko si slamnata? in do kdaj si slamnata?

Diana, lepo da si se javila. Upam, da si lepo praznovala svoj rojstni dan, da te je pa možek lepo presenetil z lepim darilom, pa sploh ne dvomim. Priden, priden možek



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Junij/Julij IVF in ICSI 2009
31.7.2009 21:38:39   
mismis
in veste kaj, jutri je nov mesec, zato nova tema in tale tema je ZAKLENJENA...

user posted image


DOBESEDNO... dobimo se tukaj: http://www.ringaraja.net/forum/Avgust%2DSeptember_2009_IVF%2FICSI/m_4381354/tm.htm

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
Stran:   <<   < Prejšnja stran  79 80 81 82 [83]
Stran: <<   < Prejšnja stran  79 80 81 82 [83]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?