
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
RE: Izkušnje z vozičkom Jane Powertwin 23.6.2009 17:01:20
|
|
|
|
gacka1
|
Pozdravljena! Sama imam 11 mesečna dvojčka in sva se z možem odločila (po celi ekspertizi za vozičke dvojčkov) za Jane Twin Two. Ni nama žal. Dnevno je v voznem stanju, na dan naredim po cca. 5 km z njim. Izredno vodljiv in uporaben. Izbrala sva ga zaradi dejstva, da gresta nanj dve Matrix košari, ki sva ju uporabljala do 5 in pol mesecev starosti otrok. In da je ozek in se z njim pride povsod. No, še ta podatek: kupila sva rabljenega, že dva para dvojčkov sta ga drgnila, sicer malo manj, kot mi. Mislim, da je model Powertwin malo drugačen: ima drugo sedišče dvignjeno in pol gor ne gresta dve matrix košari-pišem po spominu, je tole za preveriti. Odvisno, zakaj se voziček potrebuje. Za dvojčka ali za otroka različnih starosti. V glavnem zelo zadovoljna, edina pripomba bi bila, da je zdaj, ko uporabljamo športni del, mala dva nimata možnosti, da dvignem nogice. Pa jima pač med spanjem v vozičku dol visijo. Toliko o našem voziču. Vso srečo pri izbiri, Gacka1
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiZastrupitve s čistili pri otrokuPri nas je veliko število otrok, ki zaužijejo čistilo. Zastrašujoče je dejstvo, da toksikološka dežurna služba prejme vs...
Materinski dopust Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zadnje s foruma
Barva vozička za fantedonatAli je primerna RDEČA barva vozička za fantke??da (
81%)

ne (
8%)

mogoče (
10%)
Število vseh glasov: 153Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!