|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trbovlje-plačilo
14.6.2009 6:53:16   
Anonimen
Živjo.

Pred tremi leti sem rodila v porodnišnici Trbovlje in takrat ni bilo potrebno predložiti potrdila očeta o prisotnosti na materinski šoli, niti ni bilo potrebno nič plačati. Zdaj me zanima, če je še vedno tako, ali kako drugače.

Imejte se lepo s trebuščki ali z vašimi sončki.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trbovlje-plačilo
14.6.2009 7:51:57   
a.jda
Pred 3 mesci ni blo potrebno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trbovlje-plačilo
14.6.2009 8:07:32   
Zala01
Sem gledala vzadnjič en seznamček nekje glede plačila v različnih bolnicah, pa mislim, da je za Trbovlje res pisalo, da se nič ne plačauser posted image .

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu a.jda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trbovlje-plačilo
14.6.2009 8:46:52   
pokec3609
ne nič se ne plača. midva sva celo povedala da nihče od naju ni bil v mater.šoli, pa ni bilo nobenga problema.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trbovlje-plačilo
16.6.2009 5:22:03   
Anonimen
Hvala za odgovore. V litiji materinske šole ni med poletnimi počitnicami, dopusta pa nisem jemala, tako da se je zdaj nisem udeležila.

Uživajte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trbovlje-plačilo
16.6.2009 9:04:31   
tassika
V mojem baby booku piše, predavanja v materinski šoli obvezna, plačilo za pristojnost partnerja brezplačno.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?