|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v sklepih po porodu
20.6.2009 10:05:24   
kayica24
Punce, mene zanima, če vas kaj bolijo sklepi?
Jaz sem 4 mesece po porodu, pa me bolijo prsti na rokah, da jih zjutraj moram prav razmigat, pa kolena me včasih bolijo, od včeraj tudi komolecuser posted image
Bolečine so samo ko boleč ud premikam, drugače me ne boli....
Ni pa nobene otekline, rdečine, ipd...

Hvala za vsak nasvet, vašo izkušnjo..

Naj povem še, da me mučijo še vročinski "valovi" zadnje čase...kot da sem v menopavziuser posted image user posted image user posted image Psa ne dojim več...A lahko hormoni še divjajo??

hvala


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v sklepih po porodu
20.6.2009 10:06:33   
kayica24
Psa ne dojim več



PA NE DOJIM VEČuser posted image user posted image user posted image user posted image

O Bože mili...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v sklepih po porodu
20.6.2009 13:04:31   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Psa ne dojim več



PA NE DOJIM VEČuser posted image user posted image user posted image user posted image

O Bože mili...user posted image user posted image user posted image




Maaaaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kayica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v sklepih po porodu
20.6.2009 13:24:47   
kayica24
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja malo so mi prsti ponagajali,ampak prosim, da mi odgovorite na 1.post, ne na drugegauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v sklepih po porodu
20.6.2009 16:49:27   
Najaa
Ok, ne bom o psu. user posted image user posted image

Mene tudi bolijo sklepi, da sem včasih prav boga. Šele zdaj po 3. porodu so me začeli in ti povem, da me boli včasih prav vsaka koščička v telesu. user posted image  Še posebej prsti in noge.

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine v sklepih po porodu
20.6.2009 17:44:04   
sončki
ja drage moje če ne počivamo nas pač vse boli
jaz sem 4t po porodu res nimam časa počivat in
vam povem da me vse boli pr prvih 3-eh sem
počivala zdej pa priznam da nimam časa včasih
me tako bolijo da si postrežem z tabletom žal
če bi počivale nebi pršlo do tega no pri meni je tako
lep dan še naprej


_____________________________

Moji Sončki

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine v sklepih po porodu
22.6.2009 13:13:31   
2srcka
Jaz sem malo več kot 7 mesecev po porodu in me še vedno bolijo noge, posebej v gležnih in mečih. Ne vem zakaj....In vedno ko se umirim....Sem že razmišljala da bi šla zaradi tega k zdravniku, lahko da je kaj z obtokom narobe...

(odgovor članu sončki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolečine v sklepih po porodu
22.6.2009 20:33:42   
marjetica8
Mene bolijo kolena. Se dobrih 7 tednov po porodu in sem pocasi zacela nazaj telovadit...vceraj sem sla laufat in so me obupno bolela kolena...upam da se bomo postimaleuser posted image

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bolečine v sklepih po porodu
23.6.2009 15:14:14   
Anonimen
Sem 6 mes po porodu in še vedno imam težave z bolečinami, predvsem s stopali. Zjutraj, ko vstanem, racam in rabim nekaj metrov, da se razmigam. Dejansko ne morem iti po stopnicah navzdol. Ko si nad banjo umivam glavo, me boli hrbet kot hudič. Med menstruacijo me boli sramna kost na trenutke. Tudi jaz sem že premišljevala o obisku zdravnika, a bom še malo počakala. Ko sem razmigana in ogreta, lahko delam, hodim itd. Zadnjič sem poskušala delat trebušnjake, pa sem kar končala, ker me ful boli medenica. To je pač posledica poroda. Hormoni še niso v ravnovesju, kosti se krčijo nazaj. Jaz samo upam, da bom nekoč tako, kot je bilo pred zanositvijo.

(odgovor članu marjetica8)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bolečine v sklepih po porodu
28.6.2009 22:07:42   
akin
Tudi jaz sem imela po porodu velike težave s sklepi. Pa ne drži, da nisem počivala. Sedaj sem 4 mesece po porodu, pa me še vedno zelo bolijo gležnji. Ko hodim sicer ne, ampak ko se malo zaležim in potem vstanem, se pa kar težko postavim na noge. Sem si kar oddahnila, ko vidim, da jih je še nekaj s podobnimi težavami. Moji sklepi sicer tudi že prej niso bili v briljantnem stanju, tako da me je že skrbelo, da to ni povezano večz nosečnostjo. No, upam, da se bomo torej čim prej vse pocajtale!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bolečine v sklepih po porodu
23.9.2009 21:50:24   
Snezinka4
Punce, mi lahko katera pove kdaj so te težave minile oz.kaj ste naredile, da ste se jih rešila. Hvala.

(odgovor članu akin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bolečine v sklepih po porodu
23.9.2009 21:54:16   
rija
mene so zjutraj gležnji tako zelo boleli, da sem prišla komaj v pritličjeuser posted image  minilo je pa pri ca. 8 mesecih po porodu. narediti pa menda ni ničuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bolečine v sklepih po porodu
23.9.2009 22:32:18   
2srcka
Snežinka4, jaz sem zdaj dobre 4 mesece po porodu in je stanje še vedno enako. Bolijo me noge, ne vsak dan, ampak ko me, je kar hudo. Včasih boli v gležnjih, včasih v mečih, včasih višje, včasih cele noge...stanje pa je zelo slabo ko se zvečer vležem v posteljo. Mi važno ali sme na nogah cel dan ali cel dan preležim.  Mislim pa, da bom počasi odkorakala k zdravniku...sem pa tudi že pomislila da bi lahko bile krčen žile ker jih imamo v družini.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bolečine v sklepih po porodu
24.9.2009 6:39:59   
ledenaa
Pijte magnezij

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bolečine v sklepih po porodu
24.9.2009 12:12:33   
2srcka
Magnezij mi ne pomaga....

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bolečine v sklepih po porodu
24.9.2009 15:31:52   
aprilčica07
Še ena z bolečinami v klsepih, sploh prsti na rokah in kolena, občasno kolk.. pijem magnezij in magnezij, pa ne pomaga.. sem sicer le tri tedne po porodu, ampak me tako boli, da je za znoret.. kašen nasvet?

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bolečine v sklepih po porodu
24.9.2009 16:16:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Psa ne dojim več



PA NE DOJIM VEČuser posted image user posted image user posted image user posted image

O Bože mili...user posted image user posted image user posted image


pa sem tamalo zbudla!user posted image user posted image user posted image user posted image tako sem prasnila v smeh! hvala za dobro dozo hohotanja po dolgem casu.

(odgovor članu kayica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bolečine v sklepih po porodu
24.9.2009 23:55:08   
Snezinka4
Martand - če boš šla k zdravniku prosim sporoči kaj ti je svetoval.

Meni kalcij ne pomaga,  še vedno pa jem elevit. No, si bom še magnezij kupila, škodit ne moreuser posted image . Hvala za nasvet. Imam pa boleče prste in blazinice na nogah in rokah, bolečine v kolenih (po stopnicah) in bolečine v kolkih...Sem 4,5 mesece po porodu.

Če ima katera še kakšen nasvet, na dan z njimuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bolečine v sklepih po porodu
25.9.2009 13:06:56   
pikaro
Pozdravljene, jaz sem tudi 4,5mes po porodu in imam enake probleme. Mene zraven boli še zapestje in stopala-in to res grozno. Sem pa bila pri zdravniku, ker se mi je zraven pojavila neka alergija in smo  mislili,da je povezano. Sem dala kri za borelio,revmateste,ščitnico,... vse hvalabogu negativno. Jem vitamine Unicap M in tablete proti alergiji. Je rekla, da je verjetno utrujenost telesa in še bomo malo počakali,lahko da bo minilo user posted image user posted image

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bolečine v sklepih po porodu
11.10.2009 9:21:57   
mlinčka
O, kok fajn, da sem tole temo najdla! Sem dejansko mislna, da mam sam jaz probleme, ko se sicer o tem ne jamra prov naglas user posted image .
Men se enako dogaja, kot je anonimna gor napisala. Zjutraj racam, ko vstanem, včasih tud čez dan, če dlje sedim. Ko si lase umivam, me sicer ne boli hrbet, se pa potem komaj pokonci dvignem. Se moram na banjo opret in počas gor. Ko stara mama, no user posted image ! Kolena so mal boljš, prej so me pri vsakem vstajanju zabolela. Pa zadnje dni opažam, da mi rahlo noge spet zatekajo.  Sem pa slabe 4 mesce po porodu.
Predvidevam oz. upam, da bi se z nekim rednim gibanjem to kolikor toliko normaliziralo. Je treba samo še cajt pa voljo najt... user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?