|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moški vzgojitelj
19.6.2009 7:27:11   
Ula3
Punce, veliko je bilo govora o tem kaj se ob koncu leta v zahvalo podari vzgojiteljicam, kaj pa kakšna ideja za moškega? En liter "jegra" glih ne sodi tja, kaj bi bilo primerno? Je človek, ki obožuje glasbo in se z njo tudi ob službi profesionalno ukvarja...kakšna ideja, lepo prosim!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 7:32:16   
klavdijas
Zadnji CD od Čukov.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 7:33:35   
Čebel@
jaz bi mu tudi kakšen CD podarila

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 7:33:51   
Ula3
user posted image oprosti, a mislim, da to ni njegova zvrst glasbe, ki jo posluša in igra, on je bolj na blues, rock....

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 9:20:50   
Nika v službi
Bon za tajsko masažo.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 9:32:12   
potepinček
Bon za tajsko masažo. To je vedno dobrodošlo.


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 11:46:04   
Splišni
Odvisno za koliko denarja. Ali boste dali samo ali mogoče pobirate za cel razred.

Meni je, če izbira cel razred, dobro darilo ena fajn kopalna brisača.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 12:10:28   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: Ula3

Punce, veliko je bilo govora o tem kaj se ob koncu leta v zahvalo podari vzgojiteljicam, kaj pa kakšna ideja za moškega? En liter "jegra" glih ne sodi tja, kaj bi bilo primerno? Je človek, ki obožuje glasbo in se z njo tudi ob službi profesionalno ukvarja...kakšna ideja, lepo prosim!


Zdi se mi, da vem, za koga gre. Če to drži, je lahko darilo precej odštekano in v eko varianti. Težko pa rečem, ker nisi napisala, kakšna je višina proračuna za darilo.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 18:00:12   
mamamajča
Še tukaj dodam svoj piskrček.

Imam krasne UNIKATNE ideje, moj sin nese prav to, že za ožička jm je bilo zelo všeč. Evo link:

Klikni sem

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 23.6.2009 13:12:28 >

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 18:10:11   
Dashenka
To sorry, ampak tole je pa totalno brezveze.

Mi smo našemu vzgojitelju dali darilni bon.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 23.6.2009 13:13:26 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moški vzgojitelj
19.6.2009 20:51:36   
benika
Punce, veliko je bilo govora o tem kaj se ob koncu leta v zahvalo podari vzgojiteljicam, kaj pa kakšna ideja za moškega? En liter "jegra" glih ne sodi tja, kaj bi bilo primerno? Je človek, ki obožuje glasbo in se z njo tudi ob službi profesionalno ukvarja...kakšna ideja, lepo prosim!


Da nisi ti iz Šk. Loke?user posted image

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 10:17:15   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
To sorry, ampak tole je pa totalno brezveze.


No, lahko bi napisala, da mogoče ni ok darilo za vzgojitelja, "totalno brezveze" pa me je zdajle kar malo....... šokiralo.
Je pa vsekakor izvirnejše od darilnega bona...


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 23.6.2009 13:13:48 >

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 10:22:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
To sorry, ampak tole je pa totalno brezveze.


Res je.
Pa za zensko tudi.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 23.6.2009 13:14:27 >

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 10:33:36   
Volga
S tem se pa tudi jaz strinjam. To je bolj za kakšne abrahamovkse obletnice pa to.




< Sporočilo je popravil Eja RR -- 23.6.2009 13:15:47 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 10:35:09   
bumerang
To ni za nikamor. Še za v smeti ne, ker zavzame preveč prostora.
Pa če dela dedi ali ne.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 10:37:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

To ni za nikamor. Še za v smeti ne, ker zavzame preveč prostora.
Pa če dela dedi ali ne.



Neeeeeeeeeeeee no, to je za v kakšno zidanico.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 10:40:12   
bumerang
Ma te lepo prosim. To in podobne zadeve ni za nikamor. Darilo, ki ga kupiš in neseš, ker nekaj moraš, nimaš pa nobene želje in volje, da bi se ukvarjal z obdarovancem.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 10:47:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ma te lepo prosim. To in podobne zadeve ni za nikamor. Darilo, ki ga kupiš in neseš, ker nekaj moraš, nimaš pa nobene želje in volje, da bi se ukvarjal z obdarovancem.


Ma ja, se popolnoma strinjam.

In še odgovor na vprašanje. MIdva sva moškemu vzgojitelju v vrtcu dala eno bonboniero, mali jo je sam izbral, mislim, da je bila zelene barve ali nekaj takega, skratka mali je izbral barvo, ki je Davidu (vzg) najljubša in pa mislim da en škatlo kapučina ali neke druge kave.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 10:55:42   
mamamajča
Dobro, zdaj žaljive ne rabite bit. Ma pač vsak svoj okus.
Je pa v redu, da vidim, kako to dojemate.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:16:19   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Volga



MIdva sva moškemu vzgojitelju v vrtcu dala eno bonboniero, mali jo je sam izbral, mislim, da je bila zelene barve ali nekaj takega, skratka mali je izbral barvo, ki je Davidu (vzg) najljubša in pa mislim da en škatlo kapučina ali neke druge kave.


uau, noro darilo, ej. Ma to se pa z obdarovancem ful ukvarjaš....
Pol bi blo dosti boljše, če bi mali doma kaj narisal, ali bi vidva skupaj kaj izdelala iz papirja, kartona, naravnih materialov.... bi bilo izvirno.

Sicer pa tole, kar sem pripopala slike, res ni za mladega vzgojitelja, Hotla sem samo predstavit material in pa kako to potem izgleda.
Moj sin je nesel za božička angelčke iz tega materiala, z vrvico, da so lahko otroci spomiček obesili na božično drevo, in jim je bilo zelo všeč. Tudi vzgojiteljicama.
Za konc leta pa neseva mini vazice. res zelo majhne, aranžirane z rožicami iz krep papirja, ki sva jih sama izdelala, in vam lahko povem, da izgleda zelo lepo.
Ampak vsak po svoje.

Če vam pa ni všeč, jaz ne bom užaljena. me pa motijo komentarji, da pa ni niti za v smeti, ker vzame preveč prostora. A eni dizajnesrki oblikovalki bi to rekle, če vam njena cunja ne bi bla všeč?

< Sporočilo je popravil mamamajča -- 20.6.2009 11:18:10 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:24:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
uau, noro darilo, ej. Ma to se pa z obdarovancem ful ukvarjaš....
Pol bi blo dosti boljše, če bi mali doma kaj narisal, ali bi vidva skupaj kaj izdelala iz papirja, kartona, naravnih materialov.... bi bilo izvirno.


In kaj bi potem vzg. iz teh naravnih izdelkov, če bi mu 22 otrok prineslo e naravni izdelek? In v 10 letih veš koliko je to naravnih izdelkov? A misliš, da jim je res do tega, da imajo po celi bajti razstavljene naravne izdelke?

Jaz sem vedno za to, da se zadeva lahko porabi in da ne stoji nekje razstavljena.

Pa nisem jaz rekla, da se moraš ukvarjat z obdarovancem, niti nimam časa na pretek, da bi se ukvarjala z njim, ker nenazadnje ga niti ne "poznaš" in se nimaš kaj prida ukvarjat z njim.


< Sporočilo je popravil Eja RR -- 23.6.2009 13:16:43 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:29:14   
bumerang
Ja, brez dlake na jeziku. Predvsem, če bi svojo idejo ponudila kot reklamo za kupljiv izdelek. Kar mimogrede počneš tudi ti. Torej boš prisiljena požreti tudi komentarje, takšne in drugačne. Pri meni ta vaza (in podobne) res ne bi šla niti v hišne smeti, ker bi jo direkt v kanto pred hišo zabrisala.

Bonbonjera je res neosebno darilo je pa vsaj uporabno in predvsem uničljivo. Tista vaza ali vazica, vazača ali vazon, po želji, pa ni nič drugega kot en praholovec. Kaj naj kdo, za božjo voljo, počne z vazico s krep rožami?
Obeski za jelko so ok.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:39:26   
mamamajča
Volga, jaz sem tudi sama vzgojiteljica. In obstajamo pač ljudje, ki pa nam je všeč imeti po stanovanju take in drugačne otroške izdelke. Meni osebno zelo, sploh če jih z mojim sinom delam.
Mi imamo po (dolgem) hodniku obešene Markijeve risbice na sto in en način, v okvirjih, ki sva jih sama izdelovala, in je krasno. Niti malo "kičasto."
Ampak ok, vsem pa to res ne potegne. Saj pravim, vsak ma svoj okus

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:42:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Volga, jaz sem tudi sama vzgojiteljica. In obstajamo pač ljudje, ki pa nam je všeč imeti po stanovanju take in drugačne otroške izdelke. Meni osebno zelo, sploh če jih z mojim sinom delam.
Mi imamo po (dolgem) hodniku obešene Markijeve risbice na sto in en način, v okvirjih, ki sva jih sama izdelovala, in je krasno. Niti malo "kičasto."
Ampak ok, vsem pa to res ne potegne. Saj pravim, vsak ma svoj okus



Predvidevam, da je Marki tvoj sin. Ja, toje nekaj drugega, kot pa da ti 22 otrok, ki jih enoleto čuvaš v vrtcu, prinese vsak po eno slikico. A te imaš tudi razstavljene?

Sicer pa ja,itak,da vsak po svoje.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: moški vzgojitelj
20.6.2009 11:43:20   
mamamajča
Ne, ji pa mam v mapah

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?