|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj so se partnerjevi starši spoznali z vašimi
20.6.2009 23:31:33   
truncus

Pozdravljene,

mene pa zanima kdaj oz. ob kateri priložnosti, so se med seboj spoznali partnerjevi in vaši starši? Midva sva že dobri dve leti skupaj, jaz sem celo pri njegovih živela 1 leto dokler se nisva skupaj preselila, pa še ni bilo priložnosti, da se spoznajo. Verjetno se bodo kar čez nekaj let na porokiuser posted image

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
20.6.2009 23:35:18   
lotkla
Najini so se spoznali še le v porodnišnici pred dvema letoma, ko so prišli k meni na obisk. Potem pa so šli skupaj na pijačo.

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
20.6.2009 23:47:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotkla

Najini so se spoznali še le v porodnišnici pred dvema letoma, ko so prišli k meni na obisk. Potem pa so šli skupaj na pijačo.


user posted image user posted image user posted image user posted image Resno?

Naši so se prvič uradno srečali po manj kot 2 mesecih. Poznajo se pa že od prej. Mamice na videz, očeta pa od pijanice in narava dela.user posted image Se pa srečujejo včasih med sabo večkrat kot greva midva na obisk do enih ali drugih.user posted image So taprava družba.user posted image

(odgovor članu lotkla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
20.6.2009 23:53:13   
Anonimen
Verjetno sva bila skupaj že kar nekaj mesecev, če ne že eno leto, ko so se prvič srečali, slučajno so oboji prišli hkrati na obisk k nama, vidijo se pa sedaj mogoče enkrat letno, ko ponavadi gredo moji na obisk h njegovim.
Živijo vsak na svojem koncu Slo., niti ne vidim smisla, da bi se srečevali pogosteje, če jim ni do tega oziroma nimajo skupnih interesov.

(odgovor članu truncus)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
20.6.2009 23:57:27   
Pigy
no midva sva skupaj sedaj že 6 let, pa se sploh ne poznajo, no tašča je z mojimi celo kavo popila, tko da so bli skupi celo uro, s tastom pa se še niso srečali. Sej ko bova enkrat mela otroke se morde le srečajo, bilo bi pa lepo.

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 0:04:28   
Ribica **
Se ne poznajo se, pa sva skupaj dobra 3 leta (se par m, pa bo 4). Bo ze cas za to ..

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 0:11:57   
Anonimen
Midva sva hodila dobro leto, ko sva se odločila da je čas, da jih spoznava in sva jih povabila na kosilo v eno gostilno ... sva si namreč še pedenala stanovanje pri njegovih in mi je moja mami "zagrozila" da me ne bo prišla nikoli pogledat, če je prvo ne predstavim ostalim stanovalcem te hiše user posted image . No zdaj se poznajo že dobra 3 leta in se tut po večkrat na mesec vidijo in se dobro razumejo.

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 6:11:18   
2.2.
ko sva bila skupaj 1 leto smo jih povabili na kosilo v rstavracijo; potem pa skoraj vsak mesec je eden od njih organiziral piknik....so se kar v redu združili

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 8:05:50   
Aja1
Najini so se spoznali po cca enem letu, ko so bili na rojstni dan od mojega povabljeni vsi (moji in njegovi starši). Od takrat je na vseh rojstnih dnevih tako. user posted image

_____________________________




(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 8:19:29   
gita10
Moja tašča in tast živita v drugi državi tako so se spoznali šele ko sva že bila poročena 2 leti. In so bili navdušeni en na drugim. Sedaj pripravljamo šele drugo srečanje. 

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 8:41:28   
buči
Najini so se poznali, še predno sva se midva rodila. So bili sodelavci. Njegovi starši so celo prišli na obisk k nam, ko sem se jaz rodila. Ampak potem niso imeli stikov, tako da sva se midva spoznala po drugi poti. Mi je bilo pa fajn, ko sem povedala, s kom hodim, so se le nasehnili. ni bilo treme na prvem obisku. user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 9:14:58   
Blueberry
Po enem letu so se spoznali. Skupaj pa sva 5 let in pol.

_____________________________

¤ Nikoli ni tako hudo, da ne bi moglo biti še hujše. ¤

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 9:16:48   
misa4
Najina fotra se že dolgo poznata, sta delal pri isti firmi. Tudi moj pozna mojega fotra precej dalj časa kot jazuser posted image ,je kot študent delal pri tej firmi. Ta pravo srečanje je bilo pa malo pred poroko, torej po pol letauser posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 9:41:00   
end1
na poroki!

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 11:02:13   
khurde
ko sva bila skupaj par mesecev in sem bila v tujini, je svoje pripeljal na kavo k mojim... meni pa povedal šele čez kak dan, dva user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 11:05:46   
Anonimen
nimam pojma user posted image  itak živimo v sosednjih blokih in so vedeli kdo je kdo user posted image

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 12:06:07   
*viva*
Najini so se spoznali ko sva bila skupaj cca 8 mesecev, v glavnem prej kot v enem letu.

Se pa zadnje čase ravno pogovarjamo o tem,kdaj pa kako,ker se kolega poročita po 10 letih zveze,od katerih že malo manj kot 10 let živita skupaj pri njemu. Do nedavnega celo z njegovimi starši. Redno obiskujta tudi njeno družino ampak se starši med seboj ne poznajo,so se bežno srečali ob neki priložnosti ampak se niso niti predstavili.

Pa odkrito povedano... Meni se zdi to zelo nenavadno. Povejte tiste,ki so se starši spoznali na poroki če ni bil čuden občutek,da se niso že prej vsaj srečali?

Razumem,da če ni nekega odnosa al pa če je večja oddaljenost da niti to ni izvedljivo... Ampak pri ostalih pa...

Sama imam občutek,ne zdaj ravno da smo vsi skupaj ena velika družina, ampak da če že imam partnerja spada k njemu tudi njegov del družine in posledično mi je tudi samoumevno da se starši med sabo poznajo. Če pa se še dobro razumejo pa tolko bolše.


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 18:18:35   
Kliki
Pri nama so se spoznali ko sva bila skupaj dve leti in sva se preselila v skupno stanovanje. Mojega očeta pa njegovi ne poznajo, ker z mami ne živia skupaj.

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 18:26:27   
Katy78
Po ca. enem letu.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
21.6.2009 18:49:07   
Klemy82
Se še niso. Bo pa treba organizirat eno srečanje preden se midva vseliva skupaj...bi bilo lepo...user posted image ...ker nimam namena mami slike kazat na poročni dan kdo je kdouser posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
22.6.2009 16:59:11   
Kepica83
Po cca. enem letu!

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
22.6.2009 17:13:43   
nincrli
Mi2 jih nameravava spoznati v bližnji prihodnosti. Pred rojstvom user posted image

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
23.6.2009 8:19:22   
itata
s prejšnjim fantom so se bežno srečali, ko sta me nekam pripeljala, tko na obisku in so bili pa šele po 4 letih, ko sva se skupaj preselila - pred tem je pa fant šudiral v tujini in niti ni bilo interesa, ker se ni vedelo kako resno bo ratalo. z zdejšnjim pa je bilo vse na hitro, hodila eno leto in pol, ko sem zanosila, tko da sem bila že noseča, ko sva se skupaj preselila pa sva jih potem predstavila kmalu za tem - ravno iz razloga, da se ne bi prvič šele v porodnišnici srečaliuser posted image
na splošno pa mislim, da je čisto ok, če se spoznajo starši, ko se dva preselita skupaj ali pa nameravata preseliti ali poročiti ali planirata družino - pač ko zadeva postane resna. pred tem pa, če je želja a neuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
23.6.2009 8:22:42   
5ra_28
Najini so se spoznali po treh mesecih najine veze (dan pred najinim prvim dopustom). Letos smo praznovali celo Silvestrovo skupaj, ker je bil najin sinček takrat star šele 1 mesec, pa na rojstnih dnevih za družino so tudi obojni starši zraven. Meni je to normalno.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj so se partnerjevi starši spoznali z ...
23.6.2009 15:50:35   
maca m
Najini so se spoznali po 10 mesecih, ko sva se odločila, da si bova pri njem doma uredila stanovanje. Se pa zelo dobro razumejo, so tudi približno iste starosti. Moja in njegova mamica sta se celo rodili v isti porodnišnici, 3 dni razlike. Se babici še spominjata.user posted image

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?