|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partner
1.7.2009 14:14:26   
ronja
Rabim samo odgovor kako naj si
pomagam v trenutku napada histerije.

kot pri otrocih: težko ga zadržiš, ko se že začne, lažje ga preprečiš, predno se razvije. če čudiš, da postajaš vedno bolj jezna, ker ga še vedno ni, takrat preusmeri svoje misli drugam - ti to lahko narediš sama sebi, otroku je težje... Predstavljaj si ga, kaj vse naredi za vas, pomisli, kako je dober do tebe, pozoren do otrok,... in potem pomisli, kako se ima fajn v družbi in ali ga res želiš zato prikrajašt. potem poglej sebe tako od zgoraj navzdol: sediš tam s telefonom v rokah ko kup nesreče, pa para ti skozi ušesa piha... In si misliš: pa to je ja trapasto! Zato, ker se ima on fino v družbi, se jaz tu sekiram! In potem vzemi nekaj, kar rada počneš in ti bo čas hitreje minil, ne bo se ti več vleklo in sploh ne boš več opazila, da ga ni.

ko pa se histerija že začne, probaj z glasbo: daj jo na slušalke, če mali že spijo in če ne moreš pet zraven, se lahko vsaj delaš in skačeš po kuhinji, pojdi zamesit testo, pa ga mesi in meči okoli, pojdi oprat kako coto na roke (baje enim to pomaga), naredi nekaj, kar zahteva več fizičnega napora, skratka.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: partner
1.7.2009 14:16:48   
rija
Tmms: gledaš čisto narobe....kar kaže že naslov....partner.....po moje bi bilo bolje, če bi dala JAZuser posted image

Ker ti imaš problem.....pa ne s partnerjem.....s sabo...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: partner
1.7.2009 14:17:27   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Js vse to vem. Vendar v tistem trenutku se ne obvladam. Na koncu sm js najbolj kriva, ki vedno
pazim da bo v družini vse v redu. Moški pa lahko dela kar hoče. Rabim samo odgovor kako naj si
pomagam v trenutku napada histerije. Danes se popolnoma strinjam z vami in bi drugače reagirala,
vendar vzorc se ponavlja. Če nima do mene ima vsaj odgovornost do otrok. Tako sem jezna nanj.


Če si pa jezna nanj ga pa kaznuj pa pojdi ti danes ven, pa naj te on čaka. Mene je malo zeznu, ker me sploh ni čakal ampak je pameten človek spal in se sploh ni nerveral, kot sem sama mislila, da se bo.

Jasno ti mora biti, da to če gre vsake kvatre enkrat ven ni neodgovornost. To si mislimo kadar smo ves čas z otroci. Veš kaj je neodgovornost-neodgovrni moški so tisti, ki vsak dan po službi svojo plačo v sosednjem bifeju pustijo in tisti, ki jim je čistu vseeno , če ti 100 x kličeš pa se po treh dneh še vedno ne pojavi doma. Pa moj sosed, ko je smeti v kantu nesu pa je prišel domov po dveh mescih- to so neodgovrni moški.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: partner
1.7.2009 14:18:26   
ronja
Meni pomaga, da pogledam nase kot da bi bila zunanji opazovalec: recimo mala nekaj provocira, ker ji je pač dolgčas, malecka se dere, ker hoče bit v rokah, pa ne morem hkrati urejat sranja, ki ga je mala naredila in tolažit malecke in mam vsega poln kufer. Potem pa pogledam od zunaj... in zgleda vse kot ena slaba situacijska komedija. navadno ne morem drugega, kot da se začnem režat sama sebiuser posted image . In potem se vse nekak reši.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: partner
1.7.2009 14:22:35   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Rabim samo odgovor kako naj si pomagam v trenutku napada histerije.



Poskrbi, da do histerije sploh ne pride. user posted image  

Moj že prej ni ne vem koliko hodil s kolegi ven, zdaj, ko imava malega, pa še manj. Včasih mu celo rečem, da naj gre s kolegi ven, pa ne zaleže kaj dosti. user posted image  Vedno mi pove, kdaj pribl. bo prišel, dogovorjena sva tudi, da če se zavleče, kar se lahko zaradi mene do jutra, da me pokliče in mi to pove. Ker če mi reče, da pride recimo okoli 23.00, potem ga pa še ob 1.00 ni, me bi valda skrbelo, da se mu ni kaj zgodilo. Pa ne to, da bi nadelan vozil, ker toliko odgovoren je, da ali ne bi pil alkota ali pa bi poklical taxi, ampak to, da ne bi na cesti srečal kakega norca... In ja, bi me skrbelo in to zelo in mi sploh ni u iber smešno.


(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: partner
1.7.2009 14:23:42   
Katy78
Aja, kličem ga pa nikoli, bi ga edino, če bi bilo res kaj nujnega. Zakaj pa bi ga, saj on tudi mene ne, kadar grem s kolegicami ven.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: partner
1.7.2009 14:27:07   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Js vse to vem. Vendar v tistem trenutku se ne obvladam. Na koncu sm js najbolj kriva, ki vedno
pazim da bo v družini vse v redu. Moški pa lahko dela kar hoče. Rabim samo odgovor kako naj si
pomagam v trenutku napada histerije. Danes se popolnoma strinjam z vami in bi drugače reagirala,
vendar vzorc se ponavlja. Če nima do mene ima vsaj odgovornost do otrok. Tako sem jezna nanj.
Jaz mislim, da spoštovanje do partnerja mora biti. Nisi sicer povedala, kaj sta bila dogovorjena za ta večer, ali je rekel kakšno uro ??? Mene tudi pojezi beseda čez 5 min. Raje reči, da ne veš, kdaj prideš, kot pa takole. Midva sva bila še brez otrok, prišel je iz seminarja s kolegi iz Maribora v Lj, šli so še na pijačo, dogovorjena sva bila za  točno uro na avtobusni, da ga pridem iskat in sem čakala 45 min. Pa se mi je odpeljalo, tako kot se je verjetno tebi. Nespoštovanja pa ne prenesem, res. Bilo je joka in stoka, samo mojemu dopovedat po 5 min ne gre. On čez 2 uri pove, da ni prav storil, takrat pa sem jaz živčna razvalina.
Jaz se v teh pijačah predvsem bojim za njega, da ne bi bilo kakšne prometne nesreče. Zato imamo v glavnem pijačke doma pri nas ali pa drugje. Itak jaz ne pijem alkohola in nimam potrebe, da bi ga pila, zato vozim vedno jaz. Ali pa ga grem iskat in obratno. Če bi izklopil telefon en ali drugi, bi bila pa štala. Ker je to popolna ignoranca. Ne zagovarjam pa klicarjenja vsakih 5 min.
Zato se pogovorita in dogovorita, kako bosta ravnala naprej. Da prideta ko prideta, da se bosta en drugemu oglasila v primeru nujnega in pač stvari, zaradi katerih se sploh skregata. Ker je škoda tvojih in moževih živcev, sploh ker imata otroke. Zjutraj si samo zabuhel in matast od joka in živcev, a ni tako? user posted image

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: partner
1.7.2009 14:34:13   
Anonimen
Mene najbolj razpizdi, če mi reče čez 5 minut, potem ga pa ni eno uro. user posted image  Ga sicer še enkrat pokličem ali pošljem "grozilni" sms, potem pa od užaljenosti ugasnem telefon. user posted image  Ponavadi potem od jeze začnem pospravljat. user posted image

user posted image user posted image user posted image

Aja, vem pa hodi tako redko, da se sploh ne spomnem, kdaj je šel nazadnje. user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 1.7.2009 14:35:03 >

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: partner
1.7.2009 14:54:05   
*pepelka*
Po dolgem času je šel na pijačo, ti si pa nonstop na tel. visela in norela?
Jaz te ne bom tolažila. Se mi bolj tvoj partner smili. Pusti človeku malo dihat. A ti ne greš nikoli na pijačo?

Točno tako, če je pa šel po dolgem času, si pa lahko malo privošči. Ne vem, zakaj ga je treba v taki situaciji sploh klicat, jaz ga nebi, malo svobode pa ima lahko vsak. Tudi ti ne bi bila najboljše volje, če bi šla s kolegicami ven, pa bi te skoz klicaril kdaj boš doma.
Malo se je treba obvladati, pa bo bolje.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: partner
1.7.2009 15:24:20   
itata
kako? ugasneš telefon, da te ne matra, da bi poklicala IN PREDVSEM delaš nekaj po lastni izbiri in NE razmišljaš o tem kaj dela partner/mož in kdaj bo doma. še posebej, če ne popiva okol vsak drugi dan...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: partner
1.7.2009 15:28:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Ponavadi potem od jeze začnem pospravljat. user posted image

user posted image user posted image user posted image



joj, jaz tudi pospravljam, ko sem besna....user posted image user posted image user posted image  ampak glede na svinjarijo, ki jo imamo doma, sem očitno preveč flegmauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: partner
1.7.2009 16:03:43   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Js vse to vem. Vendar v tistem trenutku se ne obvladam. Na koncu sm js najbolj kriva, ki vedno
pazim da bo v družini vse v redu. Moški pa lahko dela kar hoče. Rabim samo odgovor kako naj si
pomagam v trenutku napada histerije.
Danes se popolnoma strinjam z vami in bi drugače reagirala,
vendar vzorc se ponavlja. Če nima do mene ima vsaj odgovornost do otrok. Tako sem jezna nanj.



ne vem, če ti je katera že svetovala kar ti bom jaz, ker nisem brala vseh odgovorov.
izkušnje drugih ti ne bodo kar tako pomagale, ker vsak reagira na svoj določen način.
to, da imaš napade histerije v trenutku največje jeze, spada k tvojemu karakterju. in se da popravituser posted image . samo ne pa čez noč. povej možu kaj te moti, za ostalo pa boš sama morala kaj storiti..konkretno, sama se zavestno spremeniti (kar je včasih zelo težko). ali pa si poiščeš strokovno pomoč, da ti pomaga pri reševanju tega problema.
je že velik, da si ugotovila, da se vzorec ponavlja.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: partner
1.7.2009 16:31:49   
arabela*
probaj si kako knjigo o meditaciji prebrat in se malo v sebe  poglobi..Ko boš dosegla notranji mir,se zarad takih malenkosti ne boš obremenjavala.user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 1.7.2009 16:32:12 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: partner
1.7.2009 18:41:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Ponavadi potem od jeze začnem pospravljat. user posted image

user posted image user posted image user posted image



joj, jaz tudi pospravljam, ko sem besna....user posted image user posted image user posted image  ampak glede na svinjarijo, ki jo imamo doma, sem očitno preveč flegmauser posted image


midva se pa zgleda premalo kregava user posted image  ga moram spet mal pohvalit na forumu. bo kmalz spet kreg doma user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: partner
1.7.2009 21:22:23   
ribica.
mislim da glavno vprašanje zate ni, kako naj si pomagam v navalu histerije, ampak da ugotoviš, kako do tvoje histerije pride. Zakaj!Očitno se pritisne nek sprožilec ko je tebi za znoret. Malo poglej vase in se zamisli nad svojimi občutki, pa boš ugotovila, zakaj tako reagiraš. Mogoče si mu favš, ker on gre ven, ti pa ne greš nikol? Mogoče se je s to isto družbo večkrat napil, pa te je noro strah da se bo vedno? Nekaj te muči, samo tega očitno ne veš. Mogoče ne bi bilo slabo, da o svojim strahovih, dilemah oz občutkih spregovoriš s partnerjem, potem ti tudi on ne bo zameril, glede na tvoj odziv. Good luck!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: partner
1.7.2009 21:34:57   
kjava
Na kraj pameti mi ne pade, da bi ga poklicala, ker moj bi že zaradi tega ostal še dlje, oz. če bi bil ne poti domov, bi se najbrž obrnil in šel nazaj pit. Če je blo to po dolgem času, ne rabiš nobene histerije zganjat. A sta bla kaj zmenjena, da bosta delala, kam šla al kaj podobnega?

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: partner
1.7.2009 22:39:40   
Taddy78
Če nima do mene ima vsaj odgovornost do otrok


Tega stavka pa ravno nisem razumela user posted image
Kake veze pa ima to da gre partner ven s kolegi in z odgovornostjo do otrok? Mi na kraj pameti ne pade da bi mu tamalega naprej metala, če pa on spi kot angelček ko njega ni...

Mislim da tebe muči nekaj drugega, da tu ne gre za nobeno histerijo user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: partner
1.7.2009 22:43:18   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

Rabim samo odgovor kako naj si
pomagam v trenutku napada histerije.


Poskusi reševat pri vzroku, ne pa potem, ko že pride do histerije.
Mislim, da te moti, ker si po porodu ostala ti tista, ki si vedno pri otrocih in ne greš nikamor. Mogoče bi rada šla ven tudi ti, pa ne moreš, ker nimaš varstva, ali ker ne moreš otrokom nikomur zaupat ali ker misliš, da otroci ne morejo brez tebe. Mogoče celo to, ker odkar imaš družino, pravzaprav nimaš s kom it ven žurat, nimaš prave prijateljice. Mislim, da se počutiš kot žrtev in je to razlog za tvoje napade.
Najbolje je, da bi se s partnerjem pogovorila, naj prevzame nekaj odgovornosti za otroke tudi on. Povej mu, da imaš občutek, da je vse breme na tvojem hrbtu in naj te razbremeni. Prosi ga, da se vnaprej dogovorita, kdaj bo šel ven in kdaj bo doma z družino, potem pa naj se poskusi tega držati. Najbolje bi bilo, da bi šla z njim v družbo tudi ti, če imaš varstvo. Ali pa bi šla lahko tudi ti ven sama s prijateljicami in se malo sprostila, da nebi imela občutka, da živiš samo za otroke.
Poskusi si večer, ko si sama doma organizirati tako, da počneš nekaj zase. Takrat si daj kakšno masko na obraz, privošči si kopel za noge, oglej si kakšen dober film, klepetaj s prijateljico na msn, beri kakšno dobro knjigo - lahko tudi kulinarično, ali pa za ustvarjanje, kakšen poptniški vodič..., privošči si skodelico vročega kakava s piškoti.... jaz sem na primer pregledovala razne bloge in iskala ideje za kakšno ustvarjanje, kar se mi je včasih tako zavleklo, da je prišel že z žura, ko sem še vedno visela za računalnikom. V bistvu sem se tako navadila, da ob petkih in sobotah gre ven, da me zdaj že malo moti, če ostane doma, da nimam tistih trenutkov sama s sabo.
Ko pa ste skupaj doma, si razdelita delo, pojdite skupaj ven, čez vikend tudi kam dlje na kakšen izlet, včasih si privoščita trenutke sama zase in se malo pocrtajta, delajta stvari, ki vaju oba veselijo, načrtujta dopust, izlete, večerjajta sama.....

< Sporočilo je popravil sneguljčica -- 1.7.2009 22:44:08 >

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: partner
1.7.2009 23:11:07   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Če nima do mene ima vsaj odgovornost do otrok


Tega stavka pa ravno nisem razumela user posted image
Kake veze pa ima to da gre partner ven s kolegi in z odgovornostjo do otrok? Mi na kraj pameti ne pade da bi mu tamalega naprej metala, če pa on spi kot angelček ko njega ni...

Mislim da tebe muči nekaj drugega, da tu ne gre za nobeno histerijo user posted image




ja..pa bolj boš mu težila slabše bo..imam feeling,da ti enostavno ne preneseš,da partner ni doma,da je raje s prijatli na pijači.Zakaj? Enostavno mu nehaj težit,sprijazni se,da vsak človek rabi malo oddiha,časa zase,ne samo za tebe....Boš videla spremembo...
jaz mojega lahko bilokdaj pokličem...mi vedno dvigne telefon,pa tud če mu rečem naj pride prej domov,se vse da zmenit....Samo dogovorit se morata in si dopustit svobodo...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: partner
1.7.2009 23:12:20   
zband
mal bere,pa vidim,da še ne spišuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: partner
1.7.2009 23:23:48   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: zband

mal bere,pa vidim,da še ne spišuser posted image user posted image user posted image user posted image


koga misliš?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: partner
1.7.2009 23:29:05   
zband
tebe levi al desni breg drave

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: partner
1.7.2009 23:33:16   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: zband

tebe levi al desni breg drave



heeee, kak si kaj???

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: partner
1.7.2009 23:34:30   
zband
jutri bolje,ker grem na lepe kraje-štajersko

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: partner
1.7.2009 23:35:09   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: zband

jutri bolje,ker grem na lepe kraje-štajersko


A greš na lent fest?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?