|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PANIKA - VIRUS
21.7.2009 13:48:20   
ksenija12
Evo, tukaj je link do dnevnika, kjer pišejo o ravnanju nosečnic...v času gripe..http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/1042284752

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: PANIKA - VIRUS
21.7.2009 13:51:08   
ksenija12
Tukaj pa še link do števila okuženih na Hrvaškem: http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/1042284737

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: PANIKA - VIRUS
21.7.2009 14:02:20   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

Tukaj pa še link do števila okuženih na Hrvaškem: http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/1042284737


hrvati so včeraj povedali tole v dveh stavkih, nobene panike. Rekli so, da  bodo dijaki ob tamifluju malo počivali.


(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: PANIKA - VIRUS
21.7.2009 19:43:33   
tanjusi
rija kako je tvoj brat, kako dolgo pa traja karantena...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: PANIKA - VIRUS
22.7.2009 17:23:59   
Lianna
Jaz sem se danes vrnila iz Južne Amerike. Kar nekaj ur sem preživela na letališčih, avionih. Nekaj ljudi na letališčih je imelo maske gor, na avionu jih je tudi nekaj imelo 11h masko gor. Midva sva bila tudi 6h na letališču v Madridu, s kjer naj bi prišlo največ okuženih ljudi. Ampak nisva delala nobene panike. Na letališčih tudi ni kakšnih posebnih obvestil, zahtev. Samo v Caracasu sva morala izpolnit nek list glede zdravja.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: PANIKA - VIRUS
23.7.2009 14:29:59   
Lolek in Bolek
Rija ali je brat bil na Ibici? Baje da so bili vsi v avijonu že bolani??

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: PANIKA - VIRUS
23.7.2009 17:50:21   
rija
ja, na ibizi...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: PANIKA - VIRUS
24.7.2009 13:05:44   
mojcapr
Mal me stiska, ker grem drug teden z letalom v Španijo user posted image za 5 dni.  

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: PANIKA - VIRUS
24.7.2009 13:17:40   
greece
Ali lahko kdo obrazloži ali je na letališčih (Brnik in tudi tujih) priporočljiva uporaba maske in seveda kako je s tem v letalu. Čez nekaj dni namreč potujemo v Grčijo. Za vse, ki boste podali informacijo že vnaprej hvala.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: PANIKA - VIRUS
26.7.2009 12:30:39   
Zvončka
@Felicita, bravo! Redkokdaj na RR preberem kaj strokovno utemeljenega.
@Zara, se podpišem pod tvoj komentar.

Zanesljivo vem, koliko je v medijih neresnic, prikrojevanja dejstev za dnevnosenzacionalistične potrebe in neznanja na področju, na katerem delam in ga zelo dobro poznam, zato mi je jasno, koliko je nategov na prav vseh področjih, ki jih mediji  "pokrivajo". Žalostno je, da so že skoraj vsi mediji podlegli tej praksi in raziskovalnega novinarstva ter objektivnega poročanja ni več...
Nekateri pa se obnašajo, kot da so šele zdaj pogruntali, da ljudje lahko tudi umrejo in da dejansko umirajo. Dobro jutro. Vsaka bolezen, vsako letalo, vsak avto, kolo, rolerji, tek je lahko smrtno nevaren. Življenje je zanesljivo smrtno nevarno. In ja, imam otroke, in čuvam jih, kolikor je realno možno.
Predlagam, da se tisti, ki se tako bojite nove gripe, zaprete v podzemno stanovanje. Čez par 10 let boste slavni, ko bo stari Kusturica posnel Podzemlje II. Uganite, kako bodo interpretirali vaš lik.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: PANIKA - VIRUS
27.7.2009 19:38:16   
Raho
Jaz sem se danes pogovarjala z infektologom - glede našega potovanja v Pariz. Pa me je samo vprašal, če mislim,d anaslednje leto Pariz več ne bo stal. V glavnem, zaradi dveh malih otrok in samega cilja potovanja (Disneyland, velika frekvenca ljudi na enem mestu) mi je potovanje odsvetoval, še posebej zaradi tega, ker je sin resnično nagnjen k boleznim in pokasira vse, kar je na razpolagouser posted image v trenutku.

Še ne vem, kaj bomo storili, še razmišljam... Se mi pa po eni strani zdi neumno otroka ogrožati zaradi izleta. In ja, Disneyland bo naslednje leto tudi stal.

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 10:33:54   
mojcapr
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz sem se danes pogovarjala z infektologom - glede našega potovanja v Pariz. Pa me je samo vprašal, če mislim,d anaslednje leto Pariz več ne bo stal. V glavnem, zaradi dveh malih otrok in samega cilja potovanja (Disneyland, velika frekvenca ljudi na enem mestu) mi je potovanje odsvetoval, še posebej zaradi tega, ker je sin resnično nagnjen k boleznim in pokasira vse, kar je na razpolagouser posted image v trenutku.

Še ne vem, kaj bomo storili, še razmišljam... Se mi pa po eni strani zdi neumno otroka ogrožati zaradi izleta. In ja, Disneyland bo naslednje leto tudi stal.


A  misli gospod doktor, da drugo leto pa ne bo več gripeuser posted image . Mislim, da v Sloveniji res delajo prevelik medijski pomp glede te gripe in potem smo vsi user posted image .


_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 10:43:29   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz sem se danes pogovarjala z infektologom - glede našega potovanja v Pariz. Pa me je samo vprašal, če mislim,d anaslednje leto Pariz več ne bo stal. V glavnem, zaradi dveh malih otrok in samega cilja potovanja (Disneyland, velika frekvenca ljudi na enem mestu) mi je potovanje odsvetoval, še posebej zaradi tega, ker je sin resnično nagnjen k boleznim in pokasira vse, kar je na razpolagouser posted image v trenutku.

Še ne vem, kaj bomo storili, še razmišljam... Se mi pa po eni strani zdi neumno otroka ogrožati zaradi izleta. In ja, Disneyland bo naslednje leto tudi stal.


A  misli gospod doktor, da drugo leto pa ne bo več gripeuser posted image . Mislim, da v Sloveniji res delajo prevelik medijski pomp glede te gripe in potem smo vsi user posted image .



Ne gre se za medijski pomp, ne gre se za to, če bo ta gripa tudi naslednje leto. Nisem panična, gre se le za dejstvo, da se mi kot materi zdi izzivanje usode, da otroka, ki je nagnjen k različnim obolenjem in resnično pokasira vse, kar leze in gre v trenutku (zaradi tega, ker je bil nenehno bolan, smo ga morali izpisati iz vrtca), v trenutnih razmerah peljem na izlet, kjer je frekvenca ljudi izjemno velika. Res se lahko okuži tudi tukaj, res je, da ga zaščititi ne morem, vednar pa vem, kakšen je ponavadi pri njem razvoj bolezni in seveda vsi zapleti, ki smo jih že imeli, enako vesta tudi infektolog in njegov pediater. Iz tega razloga mi je pomembno, da ravnam v tem primeru racionalno.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 10:59:56   
Lolek in Bolek
Rija to za to skupino sem tudi jaz izvedela iz prve roke. Baje je bilo res vse bolano na avijonuuser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 11:03:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: greece

Ali lahko kdo obrazloži ali je na letališčih (Brnik in tudi tujih) priporočljiva uporaba maske in seveda kako je s tem v letalu.


Vceraj sem potovala in nisem videla nikogar, ki jo nosil, niti na letaliscu, niti v letalu.
So bile pa na kupu zraven kontrole telesa in rocne prtljage. Verjetno jo lahko vzames...

(odgovor članu greece)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 13:55:04   
barni
Pa je katera ze odpovedala ze placan aranzma za dopust v neslednjem mesecu v tujini (GRcija, Egipt, Tunizija, Spanija...)?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 14:08:48   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr


A  misli gospod doktor, da drugo leto pa ne bo več gripeuser posted image .


Zakaj pa ne? Tudi pričje gripe ni na tem koncu več.

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 14:11:43   
arabela*
mene pa sledeče zanima..npr...da se okužim s tem virusom in sem alergična na penicilin..kar je v Tamifluju....kaj storitiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 14:16:14   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

mene pa sledeče zanima..npr...da se okužim s tem virusom in sem alergična na penicilin..kar je v Tamifluju....kaj storitiuser posted image


Menda je še eno zdravilo.....najboljš da vprašaš tvojega zdravnika.

Očitno pripravljajo nove viruse in nova zdravila. Čudno a ne, da je naprej zdravilo potem pa gripa., kot je bilo to pri ptičji gripi.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 14:19:23   
Anonimen
Mika, svet se mora vrtet user posted image .
Ce ne sam od sebe pa s pomocjo farmacije.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 14:29:54   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: mika



Menda je še eno zdravilo.....najboljš da vprašaš tvojega zdravnika.

Očitno pripravljajo nove viruse in nova zdravila. Čudno a ne, da je naprej zdravilo potem pa gripa., kot je bilo to pri ptičji gripi.



user posted image user posted image ..ma ja....saj človek več ne ve čemu naj verjame...jaz sem še vseeno bolj optimist...me je pa tista kurja gripa prestrašila....nato pa,ko se je tako skrivnostno umaknila....pa se mi zdi,da je vse skup eno pretiravanje....user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 28.7.2009 14:30:13 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 14:31:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mika, svet se mora vrtet user posted image .
Ce ne sam od sebe pa s pomocjo farmacije.

Nas farmacija že prav fajn vrti, ja 
Sam jaz sem se odločila, da bom začela gojit zelišča (do prve toče)user posted image .Sva z babico zadnjič imeli fajn debato, na to temo. Ok, po Ab bo že treb k zdravniku, ampak ostalo ne bom kupovala v lekarni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: PANIKA - VIRUS
28.7.2009 14:41:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Sam jaz sem se odločila, da bom začela gojit zelišča (do prve toče)user posted image .Sva z babico zadnjič imeli fajn debato, na to temo. Ok, po Ab bo že treb k zdravniku, ampak ostalo ne bom kupovala v lekarni.


Dobra odlocitev user posted image .


(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: PANIKA - VIRUS
30.7.2009 13:34:58   
barni
Vprasanje za Felicito.

Ali delas v zdravstvu? Se enkrat sem prebrala tvoj komentar in moram reci, da mi je res zelo dobro napisano, tako strokovno.
Nekaj drugega kot branje na to temo na 24ur.com in podobnih portalih.

Jaz sem iskala take REALNE podatke o tej gripi (podkrepljeno z dejstvi in kokretnimi podatki), vendar nisem nic pametnega nasla. Se najbolj blizu je bil intervju z nekim zdravnikom v reviji Spiegel, ki je bil objavljen v Nedelu.

Na tujih znanstvenih portalih pa je vse tako znanstveno napisano, da v bistvu bolj malo razumem.

Na IVZ pa povejo samo to, da je pandemija razglasena samo zaradi velike razsirjenosti bolezni in ne zaradi tega, ker bi slo za tako tezko bolezen. Podrobnosti pa...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: PANIKA - VIRUS
4.8.2009 11:06:17   
PIRANJA
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Pa je katera ze odpovedala ze placan aranzma za dopust v neslednjem mesecu v tujini (GRcija, Egipt, Tunizija, Spanija...)?




na kraj pameti mi ne pride kaj takega. Gremo in pika.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?