|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova gripa
21.7.2009 14:44:41   
ZoyaEva
Mene pa zanima , če je katera zaradi pandemije nove gripe prestavila načrtovanje novega člana ? Mene je namreč strah, ko berem , da so  user posted image bolj ogrožene . Vem, da ne bi smela misliti na to. Zelo si želim user posted image in zaradi svojih let ter tudi zato, ker sem imela že 2 ss , ne bi smela odlašati.  Sploh zato, ker ne vem kako dolgo se bova še morala truditi, da uspešno donosim.

Kako ve gledate na vse to ? 


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova gripa
21.7.2009 15:01:28   
golobica82
Ojla...
midva tudi že dolgo delava user posted image , na žalost neuspešno. Nikoli pa nisem pomislila, da bi zaredi nove gripe odložila nosečnost. PAč gripa je gripa, sej tudi zaradi navadne gripe umirajo ljudje. Če se bom še s tem obremenjevala in študirala..hm..le kam pridemo.

Odlioči se kakor veš, da je za vaju najbolje. Sama veš, če si v bližini ljudi z gripo oz. če imaš kak bolj "rizičen" poklic. Jaz se na tvojem mestu ne bi ozirala na to.
Uživaj in želim ti, da čimprej zopet zagledašuser posted image , pa naj ti nosečnost poteka mirno in predvsem SREČNO!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova gripa
21.7.2009 15:06:36   
ZoyaEva
Nisem toliko v kontaktu z množicami ljudmi. Je pa partner. Sem pa drugače  tudi imunsko bolj slaba. 

Malo sva se že pogovarjala o tem. In ker se ne ve kako dolgo bo ta pandemija trajala,  sva se odločila, da ne bova prenehala delati na tem.  A vseeno ostaja nek strah, pa še strah zaradi ss .... Vem, da je to slabo za samo zanositev kot tudi donositev, da mam tolk strahov. A si kar ne morem pomagati user posted image

(odgovor članu golobica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova gripa
21.7.2009 18:14:01   
anajan
Samo nobene panike. Saj je tako kot navadna gripa. Izogibajte se velikim nakupovalnim centrom, kjer se zrak filtrera (pa kljub temu ni najbolj čist) in drugih krajev, kjer se zadržujejo večje množice ljudi.
Če imaš oslaben imunski sistem, se raje oglasi v lakarni, kjer dobiš primerne učinkovine za izboljšanje imunskega sistema (ameriškii slamnik, kombinacija vitaminov...)


_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova gripa
21.7.2009 19:54:48   
Taula
V VB in ZDA določene organizacije trenutno ne priporočajo nosečnostiuser posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 21.7.2009 19:55:39 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova gripa
21.7.2009 21:35:00   
Anonimen
MOJA kolegica iz Amerike,jo je imela pa je v 6 mesecu nosečnosti,prav tako sta jo imela oba otroka ,mož in tašča-je rekla-gripa kot gripa....

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova gripa
21.7.2009 22:47:06   
niky31
Živjo,

**** si me prav malo potolažla, ker sem tudi jaz precej v skrbeh glede te gripe, čeprav še ne vem če sem noseča, me kar skrbi ta gripa saj se precej hitro širi tudi pri nas.user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova gripa
22.7.2009 8:34:42   
ZoyaEva
Tudi mene si malo potolažila. Nikjer ni informacij o nosečnicah, ki so gripo normalno prebolele. Poročajo samo o tem, da je nevarna za noseče ženske, ter koliko nosečnic je umrlo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nova gripa
22.7.2009 11:18:53   
nincrli
A mi lahko ena pove kje ste dobile informacije o nosečnicah in tej gripi, ker jaz nisem nikjer zasledila?
Kakšen link prosim


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nova gripa
22.7.2009 12:00:06   
ZoyaEva
Tlele imaš nekaj koristnih informacij glede nosečnosti v času nove gripe :
http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/1042284752

Ne vem, če bi blo vse tolk nedolžn, zakaj potem neke organizacije svetujejo naj se ne načrtuje nosečnosti v času pandemije.
Nočem zganjat vsesplošne panike.

Sama se še vedno ne morem odločit.... 

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nova gripa
22.7.2009 12:20:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ZoyaEva

Tlele imaš nekaj koristnih informacij glede nosečnosti v času nove gripe :
http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/1042284752

Ne vem, če bi blo vse tolk nedolžn, zakaj potem neke organizacije svetujejo naj se ne načrtuje nosečnosti v času pandemije.
Nočem zganjat vsesplošne panike.

Sama se še vedno ne morem odločit.... 




Kja pa veš,lahko da zna bit nevarno,lahko je pa to ravno zaradi krize,saj je z nosečnicam in porodom kar strošek...Ne vem....


Ona je rekla,da so kar po vrsti zboleli,v razmaku štirih dni.So pa imeli temperaturo in kar precej so kašljali.Tamala sta stara 3 in 7 let.
Jaz se drugače bojimuser posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nova gripa
22.7.2009 12:52:44   
ZoyaEva
**** , a si že noseča, a še načrtuješ user posted image

< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 22.7.2009 12:53:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nova gripa
22.7.2009 13:13:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ZoyaEva

**** , a si že noseča, a še načrtuješ user posted image



Ne ne,sem že blauser posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nova gripa
22.7.2009 13:15:27   
ZoyaEva
KK ti je fajn ...  Kolk pa je star otroček ? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nova gripa
22.7.2009 13:18:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ZoyaEva

KK ti je fajn ...  Kolk pa je star otroček ? 



Nimam več otročičkov ,sta že 5 in 2 letiuser posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nova gripa
22.7.2009 14:06:29   
ZoyaEva
Lepo.  Čestitam user posted image . Tudi jaz si zelo želim postati mamica. Pa se mi zdi, da mi usoda ni najbolj naklonjena user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nova gripa
23.7.2009 11:29:22   
slovenka
Ah, Zoya, če si želiš bebija, pozabi vse ostalo... gripa gor ali dol. DAnes je problem, da imamo preveč novic... Saj ko sem jaz zanosila (2007) je bila pa ptičja, pa tudi so strašili, kako bo, ko se kar po zraku širi in pticam ne moremo zapreti zračnega prostora... Jaz sedaj spet razmišljam, da bi imeli jenčka, pa vagam različne stvari, ampak gripa ni eden od faktorjev user posted image Vse bo dobro!

****, meni se pa zdi, da vseeno imaš otročička, 2 in 5 let, glih da nista več dojenčka. user posted image Moja je stara dobro leto, pa je vseeno moj dojenček user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nova gripa
23.7.2009 12:38:33   
ZoyaEva
Zdaj , ko vidim tlele na forumu, da so punce pogumne in  neozirajoč se na gripo načrtujejo naraščaj, sem tudi jaz malce bolj mirna. Rekla sva kar bo pa bo. Ne bova računala plodne dneve in načrtno delala na otročku. Če se bo zgodio, se bom pač bolj mirkala. Ta čas bom pa uživala življenje kolker bom lahko. 

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?