|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zdravilne rozce
28.7.2009 15:23:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jaoooo, še film najdita! user posted image


Komaj osvajam tri rozce na sezono, v sliki in besedi, ti bi pa ze kar film.

Moram priznat, ampak men je tole full tezko naenkrat v glavo dat, brez da dobim samo mesan caj brez ucinka. Se tri bodo sle jedva.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zdravilne rozce
28.7.2009 15:24:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Sem te hotla vprasat, ce to cvete ali liste posusis? Ker se mi zdi, da je to razlicno od rozce do rozce...In kaj s tem naredis? Skuhas caj, namocis v olju?

Posušim in skuham čaj. Grenek je pa ultra.


Cvete ali liste? Al vse skupaj?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zdravilne rozce
28.7.2009 15:25:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

A pozor! Grenčične snovi so strupene in lahko povzročijo močno drisko, zato je treba izvlečke sveže rastline dozirati previdno. V lekarni je zato na voljo rastlinski kombinirani preparat, ki bo zdravil brez neželenih stranskih učinkov.


Pozor, pozor.

Ocitno je uporaba madrjalce precej razsirjena...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zdravilne rozce
28.7.2009 15:26:07   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Cvete ali liste? Al vse skupaj?

Vse. Na gorenjskem nič stran ne vržemo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zdravilne rozce
28.7.2009 18:27:58   
Gina
Nabiram vse sorte:
rman, materino dušico, šentjanževko, pravi ranjak, robidove liste, jagodnjakove liste, lipo, bezeg, smrekove vršičke, lovor, rožmarin,

Nasajeno imam:
majaron, drobnjak, meliso, meto (več vrst), origano, žajbelj, šetraj, koriander, koper, luštrek, baziliko, timijan, kamilice, zeleno, janež, ognjič, sivko 

najbrž sem pa še kaj pozabilauser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zdravilne rozce
28.7.2009 18:55:30   
SaaS
Jaz sem jih tudi letos kar nekaj nabrala.
Materino dušico, ranjak, rman, tavžntrožo, šentjanževko, malinove liste, liste gozdne jagode, meto, bezeg v naravi, kamilico, žajbelj, ognjič na taščinem vrtu (se malo "švercam"). Tudi smrekove vršičke, sem letos prvič sama sirup naredila, prej nam ga je delala tašča. 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zdravilne rozce
28.7.2009 19:18:51   
Perunika
Sonček, velja, ko kaj izvem, ti sporočim. Od kod pa si? Lahko mi pišeš na ZS pa se bova zmenili. 

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zdravilne rozce
28.7.2009 19:22:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Cvete ali liste? Al vse skupaj?

Vse. Na gorenjskem nič stran ne vržemo.


user posted image user posted image

Ne vem, ce se na Gorenjskem to splaca. Mogoce s tasco.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zdravilne rozce
28.7.2009 19:26:17   
Perunika
Hvala za kompliment ampak sem res dolžna zahvalo tašči tudi zaradi tega, ker nam je podarila staro hiško svojih staršev plus lep kos zemlje, tako da lahko uresničujemo svoje zeliščarsko veselje. Je precej dela ampak se izplača, že zaradi tega, ker smo veliko na prostem, v naravi. 500 m stran pa je gozd, kjer se tudi skrivajo "zakladi".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zdravilne rozce
30.7.2009 17:36:31   
SaaS
Perunika in sonček33, jaz sem pred kratkim (maj, junij) naredila en tak tečaj. Vama na zs pošljem link, pa se pozanimajta kdaj bo spet kakšen in kje, ker jih organizirajo v različnih krajih.

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zdravilne rozce
30.7.2009 23:25:43   
sonček33
SaaS thx za link.

Projateljica mi je danes prinsela materino dušico in meto, je nabirala na Pokljuki, sem že dala sušit. user posted image user posted image  prijateljica

Bova šli en dan še po dobro misel in rman.

Torej za tole zimo bo bezeg, meta, dušica, dobra misel, rman, pa smrekovi in borovi vršički.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
31.7.2009 13:48:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zdravilne rozce
18.8.2009 10:32:08   
tanjusi
BAJE pa so zelo zdravilne tudi stvari, ki jih imamo navadno v kuhinji : med in kis,ali imate s tem kaj izkušenj?
Doma pa imam tudi grenčico - švedsko.
Sedaj sem si kupila knjigo patra Simona Ašiča pa je zelo zanimiva!


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zdravilne rozce
21.8.2009 19:16:12   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: SaaS

Perunika in sonček33, jaz sem pred kratkim (maj, junij) naredila en tak tečaj. Vama na zs pošljem link, pa se pozanimajta kdaj bo spet kakšen in kje, ker jih organizirajo v različnih krajih.


Kje pa imajo še kak tak tečaj, razen prek Ajde? Ena turistična kmetija na dolenjskem al kje že tudi ima, samo sem gledala po netu, zdaj ni nič.

Jaz sem te dni delala ognjičevo mazilo, pa poskusila sem tudi sivkino. Pa metin in melisin sirup sem naredila. Zdaj pa iščem precept za pesin sok. Ga ima kakšna? Sem gledala na kulinariki, pa nekaj je (z olupljeno kuhano peso, s surovo je en sam recept, pa nimam sokovnika), drugje pa sploh ni nič. Zanima me, če je kakšna sama probala naredit tak sok?

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Draginjski dodatek za otroke: prva izplači...
Danes lahko nekatere družine pričakujete izplačila posebnega, tako imenovanega draginjskega dodatka za otroke, ki ga je ...
Nov predlog: 60 dni neprenosljivega dopust...
Vlada je sprejela predlog dopolnitve Zakona o starševskem varstvu in družinskih prejemkih, ki uvaja 60 dni neprenosljive...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?