|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
17.8.2009 9:29:51   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
 
Čudoviti in fajn trmasti kužki so to user posted image




Tudi to je samo mit, če mene vprašaš. Pa še kako so učljivi, mi imamo z najstarejšo psičko opravljen B-BH, pa delale sva Rally Obedience, pa vsi so prilično dobro vzgojeni, na sprehodih jih lahko imamo spuščene, ubogajo, se ne derejo za vsako bedarijo, skratka ne vem kje bi naj bila ta trma. user posted image


Naša je bila zelo samosvoja user posted image Zelo učljiva, ampak na trenutke trmasta kot osel user posted image Je pa res, da z njo nismo šli v pasjo šolo. To napako bomo popravili z novo psičko user posted image Smo že prijavljeni za v malo šolo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
17.8.2009 9:50:52   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
 
Čudoviti in fajn trmasti kužki so to user posted image




Tudi to je samo mit, če mene vprašaš. Pa še kako so učljivi, mi imamo z najstarejšo psičko opravljen B-BH, pa delale sva Rally Obedience, pa vsi so prilično dobro vzgojeni, na sprehodih jih lahko imamo spuščene, ubogajo, se ne derejo za vsako bedarijo, skratka ne vem kje bi naj bila ta trma. user posted image



A veš kje? Tam oz takrat, ko je kakšen dan pse na sprehodu "gluh". Oz. niti ne gluh, ampak jaz moji rečem, Miša sem, pa lepo muli travo oziroma nekaj vestrno ovohuje dalje. Pa še enkrat rečem Miša SEN!, takrat me pogleda, zaviha nos, se obrne in gre dalje dva metra proč mulit travo. No, takrat se meni zdi tako simpatično svojeglava. Ker drugače je pa tako pridna, da se ne da povedat. Povsod jo lahko vzamemo s seboj in nikjer, razen kjer je cesta, ni na povodcu. Ne gre k nikomur, tudi če jo kdo kliče, psom se izogiba v polkrogu, če pa jo kdo slučajno kje uspe počohat, pa tudi lepo pridno počaka, da tistega mine. Tudi če jo boža trop otrok naenkrat, potrpežljivo čaka. Čeprav takrat itak, da sem takoj zraven, opazujem in potem otrokom rečem, da je dovolj.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
17.8.2009 9:53:35   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
 
Čudoviti in fajn trmasti kužki so to user posted image




Tudi to je samo mit, če mene vprašaš. Pa še kako so učljivi, mi imamo z najstarejšo psičko opravljen B-BH, pa delale sva Rally Obedience, pa vsi so prilično dobro vzgojeni, na sprehodih jih lahko imamo spuščene, ubogajo, se ne derejo za vsako bedarijo, skratka ne vem kje bi naj bila ta trma. user posted image



A veš kje? Tam oz takrat, ko je kakšen dan pse na sprehodu "gluh". Oz. niti ne gluh, ampak jaz moji rečem, Miša sem, pa lepo muli travo oziroma nekaj vestrno ovohuje dalje. Pa še enkrat rečem Miša SEN!, takrat me pogleda, zaviha nos, se obrne in gre dalje dva metra proč mulit travo. No, takrat se meni zdi tako simpatično svojeglava. Ker drugače je pa tako pridna, da se ne da povedat. Povsod jo lahko vzamemo s seboj in nikjer, razen kjer je cesta, ni na povodcu. Ne gre k nikomur, tudi če jo kdo kliče, psom se izogiba v polkrogu, če pa jo kdo slučajno kje uspe počohat, pa tudi lepo pridno počaka, da tistega mine. Tudi če jo boža trop otrok naenkrat, potrpežljivo čaka. Čeprav takrat itak, da sem takoj zraven, opazujem in potem otrokom rečem, da je dovolj.


Ej, točno tole je počela naša user posted image Videl si, da je slišala in razumela, ampak zanalašč ni ubogala. Se spomnim, da me je včasih pogledala direkt v oči in si v njih prebral "ne bom, čeprav točno vem, kaj hočeš od mene" user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
17.8.2009 9:53:52   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
 
Čudoviti in fajn trmasti kužki so to user posted image




Tudi to je samo mit, če mene vprašaš. Pa še kako so učljivi, mi imamo z najstarejšo psičko opravljen B-BH, pa delale sva Rally Obedience, pa vsi so prilično dobro vzgojeni, na sprehodih jih lahko imamo spuščene, ubogajo, se ne derejo za vsako bedarijo, skratka ne vem kje bi naj bila ta trma. user posted image


Naša je bila zelo samosvoja user posted image Zelo učljiva, ampak na trenutke trmasta kot osel user posted image Je pa res, da z njo nismo šli v pasjo šolo. To napako bomo popravili z novo psičko user posted image Smo že prijavljeni za v malo šolo.

 
Aja, saj res, zdaj sem se spomnila, ko sem tega "osla" prebrala.
 
Včasih na sprehodu, ko se ji ne da it, se kar naenkrat upre z vsemi štirimi in ni šans, da jo zlepa spraviš naprej. Ne pomaga nobeno prigoravjanje. Ona te gleda, viha nos, tačke ima trdo oprte ob tla. Če jo povlečeš, pač gre tista dva metra, pa spet zabremza in noče več it. Meni je re ful smešna. No, takrat vidim, da ji res ni do sprehoda in če ni nujno treba kam it, potem greva pač nazaj domov. Samo rečem ji, kaj je, a greva nazaj, takrat se samozavestno obrne in gre proti domu.


< Sporočilo je popravil Splišni -- 17.8.2009 9:54:59 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?