|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   15-mesečnik noče jesti
28.7.2009 20:41:13   
darcik
kot vam pove že naslov mi moj otrok noče jesti in se bojim da mi ne bo zbolel. Sedaj smo malo prehlajeni in imamo malo zamašen nosek. Drugače pa vam povem da mi čisto nič noče jesti razen kake juhice pa še to s prisilo. Prosim za kakšen odgovor
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 15-mesečnik noče jesti
28.7.2009 21:38:33   
zmajaz
Ahhh - pridejo pač taka obdobja. Z našo smo večkrat imeli prave borbe, da je sploh kaj pojedla. Daj mu pač tisto, kar ima najraje, da ti bo vsaj nekaj pojedel. (Pri nas se je parkrat zgodilo celo, da sem ji na koncu raje dala kake kekse ali čokolado, da je vsaj nekaj pojedla, preden je šla sredi dneva spat, ker lačna bi pač bolj težko spala - seveda se to ni dogajalo na dnevnem redu, ampak samo parkrat.) Če to traja samo par dni, ni sile - glej samo, da bo dosti pil.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 28.7.2009 21:42:22 >

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 15-mesečnik noče jesti
28.7.2009 22:51:53   
tanci29
a to ti zdaj ne je ko je bolan ali je na splošno slab jedec(upam da ni), ker vem dobro kako je to...mamo doma enega 21 mesečnika, pri kateremu se moraš skor na glavo postavt da poje kakšno žlico..

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 15-mesečnik noče jesti
29.7.2009 5:58:14   
darcik
mi že od samga začetka noče jesti. Če vidi žlico se takoj obrne stran in če mu jo probaš posilit v usta se začne dreti da ga komaj ustavim. Edino varuška pravi da pri nje je ampak jaz ga še nisem vidla jesti. Pa tud moja mami pravi da mora eno uro z njim sedet da kaj poje. Na splošno fant noče jesti

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 15-mesečnik noče jesti
29.7.2009 7:14:01   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: darcik

mi že od samga začetka noče jesti. Če vidi žlico se takoj obrne stran in če mu jo probaš posilit v usta se začne dreti da ga komaj ustavim. Edino varuška pravi da pri nje je ampak jaz ga še nisem vidla jesti. Pa tud moja mami pravi da mora eno uro z njim sedet da kaj poje. Na splošno fant noče jesti


Moj je bil isti in je še zdaj, pri 7 letih. Eni otroci pač očitno manj rabijo.

In tudi se je predvsem poleti, v vročini dogajalo, da sploh nič ni hotel jesti, je v glavnem bolj pil. So me potolažili, da je to kar nekako običajno, da v vročlini pač ne paše jest in da glavno, da pije.

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 15-mesečnik noče jesti
29.7.2009 12:18:34   
jajula
pri naši mali je dostkrat ta faza  ko ji zobki poganjajo, pa pol čez neki dni spet začne bolj normalno jest

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.10.2009 11:00:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 15-mesečnik noče jesti
9.10.2009 21:46:03   
botrca
Jaz tudi imam probleme že od začetka...ampak sem vztrajna. Mogoče ga pa glih to moti, ker ima nosek zamašen pa ne more dihat. Pred jedjo mu odpri dihalne poti, daj mu nekaj v roko...probaj. Kaj vse jaz delam...

Meni je pa boljši začel jesti ko sem mu to pomlad dala pikovit...je pa začel delat njam, njam...user posted image . Zdaj je star 22 mesecev in mi super je nekje od 14-15 meseca.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 15-mesečnik noče jesti
15.10.2009 8:52:40   
koala
Uf poznam, moj 20 mesečnik tudi zelo malo poje, ups moram popravit je slabo jedel. Zadnjih 14 dni pa bi skozi nekja mlel. Pri mojem sinu se je apetit izboljšal po približno treh tednih jemanja pikovita, pravzaprav mu lahko ponudipš katerikoli vitaminski sirup za otročke, bojda vsi vitaminski sirupi dvigujejo apetit.

Predvsem pa sem opazila da mali bolje je če sem skulirana (kar po par dnevih totalne neješčosti definitivno ni lahko). So pa bili dnbevi go je  moj sine živel samo od mleka.

AJa ko so prišli dnevi ko ni hotel ničesar pojesti sem ukinila tudi sladkarije ,sokove in ostale prigrizke razen sadja in zelenjave.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 15-mesečnik noče jesti
21.10.2009 12:16:51   
pipi000
no, pa je le še nakdo oz. nekaj takšnih z istimi problemi kot jih imamo mi.user posted image
ja mam zadnje čase 300 pritiska, in sploh ne vem več ali bi se sekirala user posted image ali bi pač prezrla in ko bo jedla bo pač jedla. sicer je to bolj poredko, vendar jo tudi s čokolado ne premamim. Vidim da ste nekatere našle način kako rešit problem zato ga bom tudi jast probala. user posted image

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 18:24:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
22.10.2009 18:29:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 15-mesečnik noče jesti
27.10.2009 12:55:30   
felicia
no pri nas se zadeva tudi zdaj pojavlja. Star je dve leti in pol in kar naekrat je zmanjšal svoj apetit. Ne bi več jedel niti tistih stvari, ki so mu všeč. prej je jedel vse kar je bilo na žlico in to veliko. Zdaj so pa tudi v vrtcu opazili, da je zmanšal in ne je več tako kot prej. Doma je enako, jedel bi samo še kosmiče, mleko, čaj, mogoče kakšna paštetka, ko mu omenim kosilo ala juha ali kaj podobnega ne to pa ni šans da bi jedel. Upam, da se bo s časoma to popravilo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 15-mesečnik noče jesti
27.10.2009 13:06:35   
ThinkPink
Če je prehlajen je to razlog, da noče jesti. Naša je bila sedaj ene 3 dni konkretno prehlajena in ni jedla skoraj nič, edino kakšno juho, malo kompoteka, pa kakšen smoki. Ima pa zelo različna obdobja - pride kak teden, ko res bolj bogo je - vsak obrok nekaj malega in obdobja, ko pa ful dosti poje...npr. za malico 2 jogurta in malo banane, ko ima slabo obd. pa samo nekaj žlic jogurta. 

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 15-mesečnik noče jesti
13.12.2009 22:26:42   
svetlo
hoj!
Ja, tudi pri nas se je pojavil ta problem ne ješčosti. in tako, kot je napissala pipi000 je tudi s stvarmi, ki so ji bile zelo všeč, ne premamimo. NIč, od niča.... ko se je začelo to obdobje je vsaj veliko pila, sedaj pa še to ne. In posledično, je veliko utrujena, ne more spat... je zelo razdražljiva.... Vse živo smo že poskusili, vse mogoče in ne mogoče od pametnih, do takih usekanih for -nič. In sedaj nas je že kar kontretno gorza kaj naj. Pediatrinja pravi, da če se ni v zadnjem času v njenem življnjeu nič drastičnega zgodilo (vrtec, smrt, spremembe okolja, kakšne druge spremembe), naj se ne sekiramo, je pač tako obdobje (skoraj tri jih ima-leta mislim). Samo zaskrbljeni smo pa ful. Ima mogoče katera še kakšen nasvet glede tega? Hvala v naprej!

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?