|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
6.8.2009 23:29:28   
Nasy
No, lepo brat, da ste se vse imele fino! Mi imamo kr pestro, danes smo zjutraj spali do devetihuser posted image Zdaj je začela kr spat zjutraj. Jutri imamo sistematski pri M., sej bi ga že mogli met, pa je Maša prespala pa še lulat ni hotla v kozarček. No, potem smo le nekako lulali, je bila cela znanost s temuser posted image saj zdaj že razume, naj lula in se prav napenja, ma lula potem, ko gremo stranuser posted image in še najraje na tepihuuser posted image
Uživajte še naprej, gremo še mi v mižule, nočkouser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu klepetkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.8.2009 9:32:56   
smrka
Jutro!
Pri nas se je vreme usmililo in nam podarilo sonce. Danes pereva z Adriano perilo in skuhave kosilo potem bova cel dan zunaj!user posted image V pondelk gre pa spet v vrtec... ceprav se je odprl ze ta teden, pa sem mela v glavi da je se zaprt... se dobro da sem srecala vzgojiteljico. user posted image

Dejte mi neki povedat, ker ste same uciteljice tle na kupu. Prijateljiceva puncka, zdaj bo sla v drugi razred... je dostikrat molceca in zaprta vase. Mamica proba kukr je mogoce da se ubada z njo... a pravi da ne zaleze. Vcasih je ok, spet drugic pa samo zadircna. Se jo da kako pripravit da bi povedala kaj jo tezi, ce jo kaj? Jest sem ji poslala po posti dnevnik, mogoce bo risala notri al pa kej napisala ce jo kaj tezi.. bomo vidli. Vseeno, kaj ve menite?

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.8.2009 15:35:54   
Nasy
Pozor punce!

Če še ne veste, v Ribnici so se pojavile uši, na Prijateljevem trgu je nekaj otrok že skasiralo to nadlogo, na srečo jih mi nismo dobili, so pa ene mamice lepo tiho, potem pa izjavijo, da so jih otroci imeli že pred 14 dnevi, pa so jih samo z nekimi žaubcami mazale, ni se jim pa zdelo, da bi šle po šampon v lekarnouser posted image ..in zdaj jih imajo ti isti otroci seveda polno glavo in jih veselo talajo naokoli..user posted image grrr, me kr vse srbi.

Samo toliko, če kera ne ve, pozdravček!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
7.8.2009 17:22:54   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

Pozor punce!

Če še ne veste, v Ribnici so se pojavile uši, na Prijateljevem trgu je nekaj otrok že skasiralo to nadlogo, na srečo jih mi nismo dobili, so pa ene mamice lepo tiho, potem pa izjavijo, da so jih otroci imeli že pred 14 dnevi, pa so jih samo z nekimi žaubcami mazale, ni se jim pa zdelo, da bi šle po šampon v lekarnouser posted image ..in zdaj jih imajo ti isti otroci seveda polno glavo in jih veselo talajo naokoli..user posted image grrr, me kr vse srbi.

Samo toliko, če kera ne ve, pozdravček!



HVala za opozorilo. Uši so bile v vrtcu čez celo leto stalna nadloga. NAš Filip jih je 2x imel. Zoprna zadeva. Mene je vse srbelo zraven. SMo jih pa uspešno zatrli. Mi grejo pa res na notranje organe starši, ki se naredijo popolnoma neumne in ne odreagirajo. ZAto so se uši v naši skupini akr naprej pojavljale. pikica že ve, o čem govorim. Banda! user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
8.8.2009 8:17:41   
sayuri
Vidim, da smo spet ful zgovorne user posted image



Zala danes praznuje, a ne?

VSe najboljše in najlepše draga Zala! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
8.8.2009 8:52:15   
Muklla
Zala!!!! VSE NAJ NAJ!!!!!

Jst sem čist adijo. Že tretja noč, ko se je kar neki zbujala. Si grem skuhat kofi, ker ..... Upam, da je samo vpliv polne lune.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
8.8.2009 17:28:22   
Menčy
EVO, NEKAJ SEM IZBRSKALA...
če vas zanima...
IZGLEDA SUPER. .. user posted image

poglejte si na: http://www.carobnidan.si/

papa

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
8.8.2009 17:31:21   
Menčy
ah, sem butara, gre za VOLČJI POTOK IN dogajanje v njem-za otroke...


PA mala pridna ZALA:

vse NAJ, NAJ NAJ ZA TVOJ PRVI ROJSTNI DAN, SREČNO user posted image user posted image user posted image
BODI ŠE NAPREJ TAKO PRIDNA IN RAZVESELJUJ SVOJE SESTRICE, MAMI IN OČKA..[sm=muca.gif]user posted image

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
8.8.2009 17:34:00   
Menčy
http://med.over.net/index.php?full=1&d=1&id=19371&title=CAROBNI_DAN
PA NE VEM ZAKAJ MI SRAČKA..
VIDIM DA NE ODPRE,SKRATKA POGLEJTE SI NA TEH STRANEH
SE IZPLAČA

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
8.8.2009 20:23:38   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Menčy

http://med.over.net/index.php?full=1&d=1&id=19371&title=CAROBNI_DAN
PA NE VEM ZAKAJ MI SRAČKA..
VIDIM DA NE ODPRE,SKRATKA POGLEJTE SI NA TEH STRANEH
SE IZPLAČA


Mi imamo pa ravno jutri v planu izlet v Volčji potok. Sem bila samo 1x tam - še kot srednješolka. Se že veselim user posted image

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
9.8.2009 13:55:49   
Menčy

IZVIRNO SPOROČILO: klepetkaa

menčy, še jaz se zahvaljujem za vašo gostoljubnost. Tudi mi smo se imeli super. Res ste kot v raju. Torta je bila pa itak super.

Sicer pa kot je že ena višje napisala, tudi vsem ostalim puncam hvala, da se imamo lahko lepo skupaj. REs sem vesela, dA sem vas spoznala.user posted image

objemčki za vas [sm=smiley31.gif]user posted image user posted image

Vsekakor moramo ponovit. Tokrat enkrat pri nas. Pa tud na pico mormo v bližnji prihodnosti

TAKO JA, PA ČIMPREJ!!!! user posted image



(odgovor članu klepetkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
9.8.2009 14:02:31   
Menčy
MI TUD NČ NE SPIMO, IN VČERAJ SEM UGOTOVILA DA JE PRIKUKALA DVOJKICA SPODAJ IN RINE ŠE DRUGA, NI ČUDNO DA SE ZBUJA NA 2 URI user posted image
PA SO RES ZOBJE...
SE MORAM TOLAŽT, DA BO kamlu mimo...


bo ta teden kaka partija kofetka user posted image ???

MUKLLA- vidla swem vaju v soboto na trgu, res si bla vidt utrujena user posted image

men se sam kofetka user posted image , če pa tko malo spimo user posted image

SAYURI - uživajte, imajo nora igrala, a ti je odprlo stran..?

NASY - UŠI??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Menčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
9.8.2009 15:46:46   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Muklla

Jst sem čist adijo. Že tretja noč, ko se je kar neki zbujala. Si grem skuhat kofi, ker ..... Upam, da je samo vpliv polne lune.


Pri nas je to že stalna parksa par mesecev, ne par dni. Zjutraj pa ob 6-ih auf. Če Nik ne nori, je pa Aljaž tisti, tako da moje spanje je že pet let v .....da ne napišem kje.

(odgovor članu Muklla)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
9.8.2009 15:48:03   
srki
Aja, pa če ne veste, kam bi se dale, lahko pridete na kmečke igre v Loški Potok, natančneje v vas Retje. Mi bomo šli, ko se mali zbudi, prej smo prišli pa iz enega malega pohoda (za mamico velikuser posted image )

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
9.8.2009 15:55:03   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


srki kje si ti duša????? Baje si bila pri nas prejšnji teden? Mi je mami rekla in po opisu sodeč mislim, da si bla ti user posted image



Ja, sem bila jaz. Ravno tisti dan, ko naj bi vi prišli iz morja. Sem šla ploščice na avtu menjat, ker smo šli drug dan na morje-Pag, mesto Pag.

In, kako me je mami opisalauser posted image ?

Drugače pa se mi ta teden izteče porodniška. Še ta mesec sem doma in evo, zopet služba, vožnja,....kaj čmo, tako je.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 7:41:47   
sayuri
Jutro. Alo vstat. Ponedeljek je user posted image

Mi smo se včeraj potepali po Volčjem Potoku. Mmmmmmmmmmmmmm je bilo luštno user posted image  Ni bilo tko vroče, ni bilo veliko ljudi....no, tud rož ni bilo ful neki veliko user posted image , ampak vseeno...paše tkole malce možgančke spočit. user posted image   
Menčy, imajo fuuuuuuuuuuuul igral. Nekaj tudi novih ja - to sem ocenila na uč. user posted image

Nekaj sličic....več jih je pa na FBju user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image  

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 7:43:11   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


srki kje si ti duša????? Baje si bila pri nas prejšnji teden? Mi je mami rekla in po opisu sodeč mislim, da si bla ti user posted image



Ja, sem bila jaz. Ravno tisti dan, ko naj bi vi prišli iz morja. Sem šla ploščice na avtu menjat, ker smo šli drug dan na morje-Pag, mesto Pag.

In, kako me je mami opisalauser posted image ?

Drugače pa se mi ta teden izteče porodniška. Še ta mesec sem doma in evo, zopet služba, vožnja,....kaj čmo, tako je.


Je rekla, da si ful zgovorna in prav tipična potošca user posted image . PA še to je rekla, da je bil fantek ful korajžen (verjetno Aljaž), da je kar sam k hlevo pritekel user posted image
No, pa sva se spet zgrešili. Kot ponavadi user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 8:09:53   
klavdi*
DOBRO JUTRO
A bi kdo kavicouser posted image ?
No mi smo včeraj praznovali Zalin rojstni dan.
A bi bla jutri katera pripravljena pridet k meni domov na torto in na kavico,da bi mal praznovali mini RD.Tam od 9.30-10h.Namesto,da bi se dobili v gola.Prisrčno vabljeni.
In hvala za Zaline čestitke.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 9:17:05   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri


srki kje si ti duša????? Baje si bila pri nas prejšnji teden? Mi je mami rekla in po opisu sodeč mislim, da si bla ti user posted image



Ja, sem bila jaz. Ravno tisti dan, ko naj bi vi prišli iz morja. Sem šla ploščice na avtu menjat, ker smo šli drug dan na morje-Pag, mesto Pag.

In, kako me je mami opisalauser posted image ?

Drugače pa se mi ta teden izteče porodniška. Še ta mesec sem doma in evo, zopet služba, vožnja,....kaj čmo, tako je.


O Srki. Kje se potepaš? No, zdaj boš verjetno kaj več na netu, ko boš šla v službo...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 10:12:33   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: klavdi*

DOBRO JUTRO
A bi kdo kavicouser posted image ?
No mi smo včeraj praznovali Zalin rojstni dan.
A bi bla jutri katera pripravljena pridet k meni domov na torto in na kavico,da bi mal praznovali mini RD.Tam od 9.30-10h.Namesto,da bi se dobili v gola.Prisrčno vabljeni.
In hvala za Zaline čestitke.



L&Z spita že od pol devetih. user posted image

(odgovor članu klavdi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 10:28:25   
smrka
Dan! Sayuri ful lusne slike. Mi bomo sli drugo leto obvezon v Volcji potok, nisem se nikoli bila, verjamem pa da je zeloooo lepo. Mamo nacrt tudi obiskat od Bleda, Bohinja, Vintgard, Triglava... Komaj cakam.

Mi smo bili tudi v soboto in nedeljo malo na okoli. Tako lepo vreme smo imeli, da smo bli na konc dneva zelo veseli da smo se odpravili na potep. Sli smo v en gozd, kjer je najvecji slap v Skåne.. 25 metrov... user posted image user posted image Kaj bi rekli svedi ko bi vidli nas slap Slavice user posted image user posted image .. gozd je bil tako lep, tako tihozitje ... ma da dol pades... Potem smo bli se na morju, Adriana je risala srcke in rozice po mivki.. lepo je blo.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 10:30:46   
smrka
Klavdi, vse naj tvoji bejbi za rojstni dan!user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 10:31:37   
smrka
A kera ve kako se na SLIKOMATU, obrnejo slike ko se pomansajo`?

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 11:18:53   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

A kera ve kako se na SLIKOMATU, obrnejo slike ko se pomansajo`?


Pojma nimam. Po moje jih moraš že prej obrnit. user posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Ribnica, Kočevje in okolica
10.8.2009 11:20:18   
sayuri
WAW, kakšne slikce smrka. Tiste, ko hodita tvoja dva po morju so zakon. Jst bi tud tkole enkrat..... user posted image  A se pri vas sploh da kopat v morju?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...
Dotik vpliva na dojenčkov genetski zapis
Objemi, poljubčki, nošenje po rokah in nežnost, ki jih starši nudimo svojim dojenčkom, jim ne daje zgolj občutka varnost...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?