|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sicilija - na kratko
10.8.2009 11:47:35   
Babsi
Letošnji dopust je ze nami in naj na kratko napišem nekaj o Siciliji.
Prekrižarili smo skoraj celo in bilo je res super. Bila sem precej presenečena, ker sem pričakovala nekakšno "puščavo", pa je neverjetno zelena.
Kampi so super - v enem smo imeli celo lasten WC, prostora dovolj, tudi sence. Ljudje so prijazni, nismo imeli niti enega najmanjšega problemčka. Ko se pa navadiš še na njihov promet, potem pa vse teče gladko.
Morda je severozahod nekoliko bolj zanemarjen, a meni še vedno lep. Mesta so stara, z ozkimi uličicami, plaže večinoma mivkaste, voda prekrasna. Cene enake našim. Hrana okusna, sladoled user posted image user posted image user posted image  pa itak.
Veliko smo si ogledali, se kopali, se povzpeli na Etno, plavali v mrzli reki Alcantari...

Skratka Sicilijo lahko le priporočam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sicilija - na kratko
10.8.2009 11:58:47   
Jaguarka
super user posted image

sem te že kontaktirala na ZS user posted image

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sicilija - na kratko
10.8.2009 12:02:12   
Katjusa
super in hvala za poročilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sicilija - na kratko
10.8.2009 14:29:38   
Babsi
IZVIRNO SPOROČILO: Jaguarka

super user posted image

sem te že kontaktirala na ZS user posted image




tudi jaz...


(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sicilija - na kratko
10.8.2009 18:20:59   
mala zirafa
Koliko so vas pa stali potni stroški do nje?Če mi lahko zaupaš koliko ste zapravili v kolikem času.Približno.
lp

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sicilija - na kratko
10.8.2009 20:34:08   
Babsi
Zapravili smo cca 1800€. Sem je všteto vse: trajekt, gorivo (prevozili smo 4300 km), nočitve, vsa hrana, pijača, pa še razna darilca in spominki, ki smo jih nabavljali, vsi ogledi in vstopnine. Skratka vse. Na poti smo bili 19 dni jaz in 2 otroka, s tem da starejša je že 10 let in smo velikokrat plačevali zanjo kot za odraslega. Pa nismo šparali.

Nekaj slikc pa na
http://album.ringaraja.net/index.php?page=album&ID=14485

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sicilija - na kratko
10.8.2009 21:01:34   
Anonimen
Babsi, lepe slike user posted image user posted image

(odgovor članu Babsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sicilija - na kratko
10.8.2009 22:08:56   
Splišni
A to ti kar sama hodiš naokoli z 2 otrokoma? Vsaka čast.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sicilija - na kratko
10.8.2009 22:50:42   
Babsi
No, nismo šle same, smo šle skupaj s prijatelji - še z 2 družinama. Tako daleč pa sama ne bi šla z avtom. Se pa veliko tudi same potepamo, samo malo bližje user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sicilija - na kratko
10.8.2009 22:56:00   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Babsi

No, nismo šle same, smo šle skupaj s prijatelji - še z 2 družinama. Tako daleč pa sama ne bi šla z avtom. Se pa veliko tudi same potepamo, samo malo bližje user posted image


Aja, aja, no, to je vseeno potem čisto nekaj drugega. Ker potem bi bila že superženska. No, hvala bogu.user posted image

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sicilija - na kratko
11.8.2009 23:22:11   
kepa*
Kje ste pa šli na trajekt za Sicilijo in kakšne so kaj cene trajekta?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sicilija - na kratko
11.8.2009 23:27:08   
mala zirafa
Lepe fotke, zelo zanimivo.Tudi jz sem najprej mislila da si šla kar sama  z otrokoma.To bi bilo hudouser posted image .Vas ni bilo nič strah glede kraj pa tega?Namreč imam slabe izkušnje z Italijo.user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sicilija - na kratko
12.8.2009 9:50:41   
Babsi
Kepa: Tjagrede smo šli na trajekt v Civitavecchii do Palerma. Voziš se 12 ur, od 8h zvečer do 8h zjutraj. Za kabino sem plačala 200€. Nazajgrede smo šli iz Mesine na celino. Voziš se pol urce in plačala sem se mi zdi 25€.

mala žirafa: ja vsi so nas strašili, kriminal, mafija, kam rinete....sem si šla še avto kasko zavarovat za 1 mesec user posted image user posted image user posted image
Ampak res niti enega drobcenega problema ni bilo. Ena gospa v kampu je rekla, da mafija v bistvu ščiti turiste in je Sicilija za turiste en varnejših delov v Italiji. Da največ kraj je na delu okrog Rima in Neaplja.

No, nas so enkrat okradli sredi Barcelone, prijateljico pa v City parku v Lj.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sicilija - na kratko
16.8.2009 14:21:23   
Jaguarka


Lepe fotke. Meni se prav super zdi user posted image

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sicilija - na kratko
16.8.2009 19:13:03   
Babsi
V živo je še lepše user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?