|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slovenj Gradec ali Celje
17.8.2009 11:15:57   
srecna_zvezda
Pozdravljene!

Sem v 29.tednu in se pocasi aktivno pripravljam na rojstvo najinega dojencka. Ker se ne morem odlociti ali naj grem v CE ali v SG, me zanimajo predvsem vase izkusnje. Po eni strani bi raje rodila z epiduralno, ki naj bi bila dostopna le v SG, vendar se mi CE zdi nekako bolj sodobna bolnisnica, a na zalost spet brez moznosti epiduralne.

Kaj ve mislite?user posted image Kaksne so vase izkusnje?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
17.8.2009 14:04:17   
Neža7
1. user posted image sem rodila v SG čeprav ni šlo vse po planu, ker sem bila samo 19.t user posted image Sem imela zelo prijazne babice, vendar po porodu je bila druga izmena in so bili tako nasramni do naju user posted image po izgubi user posted image ni bilo potrebno!!!

2. user posted image sem LJ rodila prek CR in so SUPER!!!!!! Če ne bi imela težav tu bi v Celju rodila.

3. user posted image kar je sedaj sem bila v Celju za 2 tedna zaradi težave in so res vse prijazne. Če bom držala do 34.t bom v Celju rodila drugač LJ je res super.......


_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
17.8.2009 14:51:06   
Jančika_
Primerjati ne morem, ker sem rodila samo v Celju (dvakrat). Bila sem zelo zadovoljna, nobene pripombe nimam; tudi tretjič grem tja. Če ti je epiduralna zelo pomembna, je pa skoraj boljše it v SG, ker je v Celju res zelo malo možnosti, da jo dobiš. Meni je pomembna predvsem bližina, ker sem drugič rodila zelo hitro. Pa imam dva otroka in bi mi bilo brezveze, da me hodita obiskovat nekam daleč.

Srečno, kjerkoli boš rodilauser posted image .

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
17.8.2009 22:24:08   
soncica01
zelo zadovoljna s celjskimi zdravniki, zelo razocarana pa s sestrami (z dvemi izjemami) na oddelku kjer ležijo novopečene mamice. Nesramnost, lenoba in neprofesionalizem sester na tem oddelku!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
17.8.2009 22:51:25   
zmajaz
2x rodila v CE - obakrat zelo zelo zadovoljna z babicami v porodni (stik sem imela s tremi - vse super), na oddelku so pa bile tudi bolj ali manj same v redu sestre - vsaj osebno nisem naletela na nobeno tečno, ki bi se mi zamerila. Že prvič sem bila zelo zadovoljna, zato mi niti na misel ni prišlo, da bi šla 2. kam drugam.

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
18.8.2009 11:33:17   
Inigo
jst sm rodila v SG z epiduralno. babice so blie super, G so bli tut ok, sestre na oddelku tut ok. jst sm bla zadovoljna. ko so me vprašali če bi EA, in ko sm pritrdila so mi jo prišli vstavit v 10 minutah (so bli kr hitri user posted image ). in prijazni. smo se prav hecali, ker sem takrat mela že na 2 minuti popadke in so mi jo vstavljali 20 minut, so že misli da jim bom vmes rodila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
18.8.2009 12:00:28   
bambika
Jaz sem rodila v sg, brez epiduralne. So pa bile babice izredno prijazne, prav tako ginekolog. Porod se je končal z vakumo in babice so mi bile v veliko pomoč, prav tako  se je smena menjala in so bile vse zelo prijazne.Sestre na oddelku so pa druga zgodba. Bile so izredno nesramne samo ena je bila izredno prijazna.Ker je bila moja pikica zelo rumena ni hotela zizat niti po flaši kaj prida jest, zato sem bila tudi brez mleka. Črpala sem pa ni bilo niti za en njen obrok mleka na žalost in zaradi tega, ker nisem imela mleka so bile zelo nesramne. Ko bom šla drugič rodit bom trikrat razmislila kam bom šla, čeprav mi je sg najbližje.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
18.8.2009 12:14:47   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: bambika

Jaz sem rodila v sg, brez epiduralne. So pa bile babice izredno prijazne, prav tako ginekolog. Porod se je končal z vakumo in babice so mi bile v veliko pomoč, prav tako  se je smena menjala in so bile vse zelo prijazne.Sestre na oddelku so pa druga zgodba. Bile so izredno nesramne samo ena je bila izredno prijazna.Ker je bila moja pikica zelo rumena ni hotela zizat niti po flaši kaj prida jest, zato sem bila tudi brez mleka. Črpala sem pa ni bilo niti za en njen obrok mleka na žalost in zaradi tega, ker nisem imela mleka so bile zelo nesramne. Ko bom šla drugič rodit bom trikrat razmislila kam bom šla, čeprav mi je sg najbližje.


vidiš, to je tko. ena naleti na super, druga pa na kontra. in sm istega mnenja tut za kako luksuz porodnišnico a la Feldbach. pomoje lahk tut tam naletiš na slabo izmeno...

če ti je do EA pol defenitivno SG.

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
18.8.2009 12:53:20   
ada2
2x sem rodila v SG in moram reči, da je bilo obakrat super. babice ful prijazne, tudi sestre na oddelku, če ne bi bila tako daleč bi tudi tretjič šla v SG, tako pa sem šla na Ptuj. tako0 lahko primerjam samo SG in Ptuj, pa če bi morala izbirat potem definitivno SGuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
18.8.2009 17:54:37   
Jančika_
Srecna_zvezda, kako daleč pa si od SG? Jaz sem se prvič peljala samo dobrih 10 minut s popadki v avtu, pa sem bila zelo zelo vesela, da se mi ni bilo treba še kam dlje, ker je bilo ultra neprijetno.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
19.8.2009 10:56:18   
srecna_zvezda
punce hvala vam za vase izkusnje. Jaz sem iz velenja tako da kaj pa vem... mogoce je malo blizje le celje, k cemur se tudi nagibam. Mah, upam da se bom lahko cimprej odlocila in predvsem pravilno. Povejte mi se ali moram svoji G povedati kje zelim roditi ali kako?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
20.8.2009 21:33:55   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda
Povejte mi se ali moram svoji G povedati kje zelim roditi ali kako?

Prav moraš po moje ne, saj je v bistvu vseeno. Ampak jaz bi mojemu G povedala, če bi imela namen rodit kam drugam. V tvojem primeru bi se mogoče celo posvetovala z njim. Kaj pa veš, mogoče ti da kak pameten nasvet.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
20.8.2009 21:44:56   
CatJa
Obakrat v SG. Med drugim tudi zaradi epiduralne, ki pa je zaradi hitrih porodov nikoli nisem dočakala (ta drugič sicer z iglo v hrbtu user posted image ).

Sodobna? Meni se celjska porodnišnica, kolker sem jo imela priliko videt, ne zdi nič bolj sodobna kot slovenjgraška. In če primerjam izkušnje na drugih oddelkih, grem raje v Slovenj Gradec kot Celje. Se mi zdi veliko prijaznejše, toplo osebje kot v Celju.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
4.9.2009 21:23:04   
MiaSophia
Se podpišem pod CatJo user posted image Tudi jaz sem rodila v Sg in je bilo vso osebje prijazno. Pa tudi vse imaš na razpolago, od spalnih srajc, brisač, vložkov, mrežastih spodnjic, lekadolov ipd.. Glede sodobnosti: hm, kaj pa vem, sem imela priložnost službeno obiskati tudi Ce porodnišnico, pa moram rečt, da mi je delovala precej bolj temačno, zatohlo in nič kaj posebnegauser posted image . V SG si pa stacionirana s pogledom na velika drevesa, skoraj sredi narave, pa nekako bolj prijazno se mi zdi. Aja, pa še to: ne vem, kako je zdaj, vendar takrat ni bilo posebne gneče, tak da je bilo to še boljše. Kjerkoli že boš rodila, čimprej zrihtaj user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Slovenj Gradec ali Celje
9.10.2009 17:15:28   
_sanja_*
Jaz sem Žalčanka. Rodila sem decembra. Ravno tako kot ti sem se odločala med SG in CE. SG zaradi EA, CE pač CE.

Nazadnje sem se odločila za Celje, ker je bil december in ne bi želela, da se moj dragi v snegu vsak dan vozi v SG, isto za moje starše in sorodnike (mimogrede: potem snega ni bilouser posted image ), poleg tega se takrat še kaj spije... In odločila sem se, da bom rodila naravno. Če zmore večina, zmorem tudi jaz.

In sem rodila naravno v Celju. Ni mi žal. Lepa izkušnja.

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?