|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 8:31:14   
smej
Vem, da boste rekle da sem nora, ampak res me zanima. Naš mali je ful navdušen, ko zagleda prižgano televizijo. Se kar smeji.Pa če ga drugače sploh ne morem potolažit z nobeno stvarjo ko joče, se ob pogledu na televizijo začne kar smejat. Zdaj me pa zanima ali pustite da vaš malček gleda televizijo naprimer za 5 ali 10 min ali ga strogo obračate stran?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 8:32:41   
Katy78
Jaz sem ga pustila, res pa ne več kot kakšnih 10 minut. Zanimivo jim je, ker so žive barve, pa nonstop nekaj miga in se premika.

(odgovor članu smej)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 8:34:22   
Katy78
Aja, da še povem zakaj sem ga pustila. user posted image  Kot majhen dojenček je precej polival in po obroku ni bilo šans, da bi bil pri miru in zato je bilo posledično še več polivanja. Če je pa bila prižgana TV, pa je bil miren vsaj tistih 10 minut in tudi polivanja je bilo občutno manj. Pač, v sili še hudič muhe žre. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 8:45:03   
pety78
Baby TV je bil zakon tudi pri nas. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 8:48:45   
Splišni
Ma naj ne bi gledal dojenček TV, ker je to zanj preveč dražljajev. Potem se nanje navadi, mu pa ali drugi niso zanimivi ali pa je zmeden od njih.
Saj veste, kako gre tisto pri mladostnikih, kaj naj pa deeelaaaam. Se mi ne daaaa. Zdolgočasenost do amena. Seveda, ko je pa TV tako intenziven medij, toliko se dogaja, da se v real lifu niti pod razno ne more. In ko se mali človek enkrat navadi na đunglo na TV, mu je vse ostalo prepočasi, nezaninimivo. Kja boš z naravo, kjer se nič ne dogaja!?

Po moje je tako kot povsod. Pretiranje ni dobro, v nobeno smer.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 28.8.2009 8:49:20 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 9:47:18   
Katy78
Ja itak, da pretiravanje v nobeno smer ni dobro, ampak 10 ali 15min. vsake toliko časa po moje dojenčku ne bo škodilo. Ko gledam poročila in ga imam pri sebi v naročju ali pa se na tleh igram z njim, mu vedno uide malo pogled na TV. Pa ga pustim, saj ga hitro mine. Bolj problematično se mi zdi to, da starši potem večjim otrokom, starim 2, 3 leta prižgejo TV, npr. tisti debilni Cartoon network, samo da imajo malo miru in potem tako majhni otroci gledajo tiste nasilne risanke po celo uro skupaj ali pa še več.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 10:02:57   
urška
jaz tako majhnemu nisem, in niti ne bi prižigala TVja.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 11:13:36   
Najaa
Ja, ful jim je všeč tv. Jaz ji niti ne dovolim, ampak včasih ji pa rata čez kakšno luknjo mal pogledat. user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 10:55:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Ja itak, da pretiravanje v nobeno smer ni dobro, ampak 10 ali 15min. vsake toliko časa po moje dojenčku ne bo škodilo. Ko gledam poročila in ga imam pri sebi v naročju ali pa se na tleh igram z njim, mu vedno uide malo pogled na TV. Pa ga pustim, saj ga hitro mine. Bolj problematično se mi zdi to, da starši potem večjim otrokom, starim 2, 3 leta prižgejo TV, npr. tisti debilni Cartoon network, samo da imajo malo miru in potem tako majhni otroci gledajo tiste nasilne risanke po celo uro skupaj ali pa še več.


To ti je čsito isti šmorn. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 15:23:49   
nananaja
Jaz sem pa vseeno raje vidla, da če je že gledala nekaj minut televizije, da jo je gledala na ravnost in ni škilila okoli vogalov. Starejše itak tv ni zanimala do starosti 1,5 leta, mlajša je pa rada gledala že pri dveh mesecih. To pa ne pomeni, da pri nas špila tv cel dan, vsaj kadar moža ni doma, je večino časa nema. Ne toliko zaradi škodljivosti ampak zaradi zdolgočasenosti, ki jo prinese program.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 18:59:29   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Ja itak, da pretiravanje v nobeno smer ni dobro, ampak 10 ali 15min. vsake toliko časa po moje dojenčku ne bo škodilo. Ko gledam poročila in ga imam pri sebi v naročju ali pa se na tleh igram z njim, mu vedno uide malo pogled na TV. Pa ga pustim, saj ga hitro mine. Bolj problematično se mi zdi to, da starši potem večjim otrokom, starim 2, 3 leta prižgejo TV, npr. tisti debilni Cartoon network, samo da imajo malo miru in potem tako majhni otroci gledajo tiste nasilne risanke po celo uro skupaj ali pa še več.


To ti je čsito isti šmorn. user posted image


Morda zate, zame pa zagotovo ne. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 19:03:11   
Anonimen
Zdaj me pa zanima ali pustite da vaš malček gleda televizijo naprimer za 5 ali 10 min ali ga strogo obračate stran?


Je bila stalno stran obrnjena....doma nimam TV user posted image user posted image .

Drugje pa ne vem, kako je bilo, ali je sploh gledala ali ne, stran je nisem obracala.

(odgovor članu smej)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
28.8.2009 21:26:52   
bina30
IZVIRNO SPOROČILO: urška

jaz tako majhnemu nisem, in niti ne bi prižigala TVja.


Saj verjetno ne prižigamo tv-ja ekstra zato, da so malčki tiho in mirni. Ne vem, pri nas pač laufa dnevnik in takrat mali (6m) ves navdušen gleda v tv. Pri prvem sinu sem komplicirala in ga dajala vstran, sedaj pa mi ni panike, če tistih par minut gleda na tv.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
29.8.2009 8:28:25   
Hope2
TV ga je zanimal le v prvih mesecih, od 5 meseca naprej ga več ne zanima. Sicer mu pa takrat nisem pustila gledat, sem ga zamotila s čim drugim. 

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3,5 mesečnik in televizija
29.8.2009 10:40:39   
teja28
nisem pbrala drugih odgovorov, tako da samo odgovarjam na zastavljeno vprašanje :) Naš je star leto in pol in pravzaprav ne ve, kaj je TV. DOma ni televizija nikoli prižgana, kadar je on pokonci, ker takrat počnemo druge stvari. za televizijo bo čas v puberteti user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?