|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mirena in dojenje
3.9.2009 17:55:21   
zmajaz
A je imela katera izkušnjo, da bi imela zaradi Mirene manj mleka? Ta prvo sem brez problema do 6 meseca izključno dojila in to pri vsakem obroku samo na eni dojki, ta drugega pa sprva tudi - prvi mesec je pridobil skoraj kilogram in pol, zdaj pa mi že nekaj časa je pri vsakem oborku na obeh dojkah, pa ko neha, večkrat začne jokati, ker očitno še ni sit, mleka pa več ni. Opazila sem tudi, da zelo malo lula, pa tudi kakati mi je začel na 4-5 dni (blato pa ni trdo, ampak čisto normalno redko). Tako da sem mu začela dajati dodatek, ki ga je z veseljem sprejel - po tem je začel tudi spet normalno več lulati in vsak dan kakati. In resno razmišljam, da bi do tega lahko prišlo zaradi Mirene, čeprav rečejo, da naj ne bi vplivala na dojenje. Je imela še katera podobno izkušnjo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mirena in dojenje
3.9.2009 18:37:21   
mulan
Mogoče pa ga vročina daje, pa zato rabi več tekočine - se pravi, bolj pogosto dojenje. Jaz te dni tudi več pijem in manj lulam. user posted image  Jaz sem pri prvem dojenju bila brez, pri drugem pa z Mireno. Mleka pa ni zmanjkalo ob Mireni. Nasprotno, mali je bil dosti bolj velik kot moj prvi otrok. Je pa kakal na 5-7 dni (mehko), ampak po mojem je to odvisno od prebave ortoka.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mirena in dojenje
3.9.2009 18:43:57   
zmajaz
Doji se res pogosteje, ampak kljub pogostemu dojenju se je dogajalo, da bo 5-6 urah plenička še ni bila praktično nič polulana, na začetku je bila pa na 2-3 ure tako polna, da jo je hotlo razgnati. Pa še v mesecu in pol (od 2. meseca do 3,5 meseca) se mi je zredil manj kot pol kg. Kaj pa vem - morda je pa krivo kaj drugega in ne mirena. user posted image

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mirena in dojenje
3.9.2009 19:32:22   
mulan
In to je malo, da je šel samo pol kile gor? Sem glih pogledala za mojo malo, pa je samo toliko šla gor v dveh mesecih (2. do 4. mesec), je pa zato sin šel gor več kot kilo v enem mesecu (2. do3. meseca) user posted image
Jaz bi na tvojem mestu še več dojila, tisto začetno mleko, ko je bolj tekoče, bolj za žejo.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mirena in dojenje
3.9.2009 20:50:28   
PC Baby
Moj je 4 mesece in še vedno pije z obeh. Sicer na 1,5 ure, kar se meni zdi too much. Mene tudi skrbi, da nimam več mleka, ampak s težo uredu napreduje zato mu ne bom dodajala dokler ne bo treba pa tudi če bo na 1 uro pil user posted image

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mirena in dojenje
4.9.2009 15:36:03   
frulica
bravo vsem,ki ste takega mnenja da se ne dodaja.tudi jaz dojim na uro in pol,pa bo čez par dni star pet mesecev.user posted image user posted image user posted image pa sem tudi že skoraj obupala in mu hotla dodajat mleko in začela dajat gosto hrano.sem si premislila,ker moje mleko je za takega malega otroka zakon..user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mirena in dojenje
4.9.2009 16:39:23   
PC Baby
Uf, res sem vesela, da še katera doji tako pogosto, ker mi vsi govorijo, da sem edina na svetu in da seto ne dela pri tej "starosti" dojenčka

(odgovor članu frulica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mirena in dojenje
5.9.2009 9:31:47   
Hope2
A pa se mirena lahk ima med dojenjemuser posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mirena in dojenje
5.9.2009 23:12:56   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

A pa se mirena lahk ima med dojenjemuser posted image


Ja. Ker hormoni delujejo v glavnem lokalno, je to ena primernejših zaščit med dojenjem.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?