|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kri po odnosu
3.10.2009 12:48:15   
sensi
Vrtnica držim pesti,da se vse dobro isteče.Tako kot so ti punce že pred mano povedale se običajno bebika vidi in srček sliši v 8 tednu.Zelo,zelo se pazi in res ne dviguj,pa ne tekaj okoli,izogibaj se hitre hoje po stopnicah.Naj bolj so pomembni prvi tedni,če se boš zdaj čuvala si boš marsikatero težavo kasneje prihranila.Veliko sreče pa sporoči nam ko boš slišala srčeka,da se bomo s tabo veselile.

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu *vrtnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kri po odnosu
15.10.2009 19:43:01   
*vrtnica*
Moram povedati veselo novico... Danes sem bila na pregledu  in mojemu user posted image že veselo bije srček. Zaenkrat je vse ok, upam, da bo tako tudi ostalo. Čisto so me preplavila čustva, ko sem poslušala otročkov srček, ki je kar odmeval po celi sobi. Sem pa trenutno v 8. tednu nosečnosti. Lep pozdrav vsem... Tistim, ki pa se še trudite za svojega sončka, pa  vam želim, da čim prej zagledate user posted image ali user posted image , da boste srečne kot sem jaz.

(odgovor članu sensi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kri po odnosu
16.10.2009 8:19:27   
rojena77
Vrtnica iskrene čestitke!


(odgovor članu *vrtnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kri po odnosu
16.10.2009 12:08:10   
naraščaj
vrtnica iskrene čestitke. uživaj v nosečnosti.



_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu rojena77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kri po odnosu
16.10.2009 15:09:57   
*vrtnica*
 Hvala za lepe želje, pa še to:rok poroda imam zelo blizu svojega roj. dne, tako da upam, da bova z mojim sončkom imela skupaj roj. dan. Vsem, ki še čakate želim čimprej veselo novicouser posted image .

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kri po odnosu
20.10.2009 10:08:36   
sensi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      čestitam za srečeka,uživaj skozi celo nosečnost in pazi nase in na bebija.Držim pesti,da dobiš najlepše mogoče  user posted image  za rojstni dan.Pa javi se še kaj,lp

_____________________________

Upanje umre zadnje.

(odgovor članu *vrtnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?