|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ni in ni M
8.6.2005 10:36:32   
enaena
Kaj naj neredim - je že 43 dan , M pa še ni in ni?
Noseča nisem. 2 dni nazaj sem dobila negativni krvni rezultat.
Res, da tudi prej nisem imela nikoli rednih ciklusov in so bili ponavadi daljši ... Ko sem to novembra razlagala ginekologinji, mi je rekla, da to nič takega - da pač šparam jajčeca !!??
Kaj bi to lahko pomenilo, da je lahko kaj narobe? ima še katera tako dolge cikluse?
Namreč, jaz jih v tem trenutku res ne želim šparat!!!:zmeden2::zmeden2:
Tko me skrbi, da ginekologinje poklicat ne upam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ni in ni M
8.6.2005 10:43:30   
Anonimen
Zadnjo M sem imela na 42 dan, pa prej nisem imela nobenih znakov, da bo M prišla oz. so bili okoli 28. dne, pa so potem izginili. Seveda so bili vsi testi negativni. Ko sem vprašala G., kaj je to, če je kaj nenavadnega, mi je rekla, da se za običajen ciklus jemlje tudi dva meseca, torej 60 dnevni ciklus. Če M po tem še ne bi bilo, naj bi se šele oglasila pri njej, drugače je pa vse OK.

(odgovor članu enaena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ni in ni M
8.6.2005 10:53:34   
tinčica
moja frednica je enkrat ni imela 6 mesecev pa trapa ni šla do g. potem mi pa to pove in jo takoj pošopam do mojga g.ker ga ona še ni imela, mislim kaka neodgovornost, no potem je dobila ene tablete za sprožitev m. in je blo ok vem pa da si ji je potem to zgodilo še enkrat ampak za 3 m. manj,.

lp

(odgovor članu enaena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ni in ni M
8.6.2005 11:43:55   
TANTRA
No, jaz je po prenehanju Kt sploh nisem imela. 67 dan sem imela ovulacijo in zanosila, ki se je končala s ss. Po ss je še nisem imela. Danes je 63 dan. Imela sem že dve kontroli. Eno pred mesecem, drugo pa prejšnji teden. Rekla mi je, da sem imela ovulacijo in da ne bo nič narobe če sem zanosila. Konec tedna moram narediti test. Če je v roku 14 dni ne dobim grem ponovno na kontrolo.
Vzrok pa je v tem, da mi jajčniki počasneje delajo. Ko dobim M mi bo predpisala Klomifen.
Upam, da boš tudi ti kaj dobila za spodbujanje jajčnikov.

Lp

(odgovor članu enaena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ni in ni M
8.6.2005 12:56:20   
enaena
Tantra, potem to nujno le ne pomeni, da sploh ni ovulacij?


(odgovor članu enaena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ni in ni M
8.6.2005 13:31:26   
enaena
Ravno sem klicala ginekologinjo. Je rekla, da naj kr že vzamem primolut-nor za sprožitev menstruacije.

Sem jo vprašala, če naj kej na pregled pridem, je rekla, da ni treba ... da pač vzemam te tabletke, če ne bo menstroacije več kot 2 meseca in če izključim nosečnost.

hm, sam men to mal čudn, kako lahko vedno 100% izključim nosečnost?? !!:zmeden2:

(odgovor članu enaena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ni in ni M
8.6.2005 14:23:36   
enaena
Malina,

bila sem pri njej samo 1x novembra, pred tem nisem še bila nikoli pri ginekologu.
Takrat je bila zelo prijazna in ni bilo nič problematičnega ... res pa, da se je zdaj situacija nekoliko spremenila , ker načrtujeva otročka ... ampak tudi to šele 2 meseca ... tako da mislim da ni še pretiranega razloga za paniko ...

uglavnem, pa mi v tem trenutku bolj pomagajo vaša 'laična' mnenja in nasveti ..


(odgovor članu enaena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ni in ni M
8.6.2005 14:29:38   
TANTRA
Poglej, če si dobila negativni krvni izvid, potem nisi noseča, saj bi bil že precej dvignjen nivo hormonov in tudi ti bi že čutila spremembe. Verjetno imaš iste probleme kot jaz, ko imam precej nizek nivo hormonov in je ciklus zmešan, oz. čisto upočasnjen.
Takšno stanje pa zahteva spodbudo, da pride do ovulacij in nosečnosti.
Ti kar vzemi zdravila in počakaj da dobiš M in zatem pridno :sloncek::sloncek: in če ne bo nič, oz. boš še imela težave z nerednim ciklusom prosi, da se ti res posveti oz. če boš nezadovoljna zamenjaj ginekologinjo po priporočilih.
Želim ti, da se ti čimprej uredi ciklus.

(odgovor članu enaena)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ni in ni M
8.6.2005 14:54:09   
enaena
TANTRA, hvala za odgovor

A vseeno mi nekaj ni jasno, ko praviš, da si imela ovulacijo na 67 dan?
Ok, res da je tole hipotetično vprašanje, a kaj če sem krvni rezultat dobila predvčerišnjem , to pomeni, da bi lahko ovulacijo recimo imela včeraj na 41, 42. ali 43. dan in ker z mojim že 3 dni zapored :sloncek:, možnost zanositve le ni 100% izključena. Sej vem, da je za to le malo možnosti, ma vseeno ...


(odgovor članu enaena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ni in ni M
9.6.2005 9:54:16   
girly
jst mam podobno situacijo...

no, v glvanem. če :hudicek: ni več kot 90 dni, potem je to problem, sicer lahko še počakaš do 90. dneva če ne bo m, ampak glede na to, da je bil krvni test negativen, po mojem kr vzemi tablete za sprožitev.če boš tko razmišljala, kaj pa če sm, itd. potem nikol ne boš na jasno si pršla,a ne?

srečno
girly :rozica:

(odgovor članu enaena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?