|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gigalnica v stanovanju
19.9.2009 14:05:13   
Detece
Kakšne gugalnice imate za v stanovanju in pri kateri starosti otroka ste jo začele uporabljati?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gigalnica v stanovanju
19.9.2009 14:14:41   
Anonimen
Mismo v bloku,tako da imamo gugalnico na balkonu.Zvrtali luknji v strop-gugalnica je tista za zunanjo uporabo.Uporabljati smo jo priceli pri njenem 1letu.

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gigalnica v stanovanju
19.9.2009 23:30:49   
lex
mi imamo navadno gugalnico za zunaj pritrjeno na štok vrat v dnevni sobi in je super zadeva. Čez poletje je gugalnica zunaj, pozimi pa not. je pa moj kupil neke samorezne vijake tako da se samo obesi gor in jo lahko čist na easy prestavljaš sem in tja

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gigalnica v stanovanju
20.9.2009 9:34:40   
kaya2007
mi smo imeli od chiccota, tako ki se postavi. kdaj smo jo začeli uporabljati se ne spomnim, sem jo pa zdaj čez poletje že odstranila, ker je namenjena bolj majhnim (tamala je stara zdaj 28mes)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nagradna igra: Gremo po Sloveniji
Pri založbi Epistola je izšla otroška knjiga Mojiceje Podgoršek, Gremo po Sloveniji. Živali spoznavajo lepote Slovenije....
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Cepljenje pri 1 letu
busklca

Kakšne stranske učinke so imeli vaši otroci pri cepljenju pri 1 letu (mumps, ošpice, rdečke)?

Nobenih (50%)

Vročino, tudi nad 38,5 (7%)

Vročino do 38,5 (7%)

Izpuščaj brez vročine (4%)

Samo sitni oz. zaspani, brez vročine (9%)

Nismo še bili cepljeni (23%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!