|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ah, ti kondomi
22.9.2009 14:13:53   
Sofi
Že dve leti in pol imam vstavljeno Mireno, ampak kljub temu ne morem sproščeno seksat (s svojim možem, da ne bo pomote) brez kondoma. Ker pač nobena zaščita ni 100%, mi je to edino sprejemljivo. Imava dva krasna otroka, več jih pa ni v planu, saj nam je tako čist super.
Možu se pa zdi seks s kondomom (glede na to, da sem zaščitena z Mireno) čist brezveze in pravi, da nisem normalna, da preveč kompliciram, da možje in žene pač ne seksajo s kondomi...

In zdaj vas sprašujem, kaj vi mislite o tem?!?
A še kdo prisega na kondome?
Raje več zaščite kot premalouser posted image , če nisi pripravljen na novo nosečnost, a ne?!

Hvala

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ah, ti kondomi
22.9.2009 14:31:01   
Anonimen
Trenutno sem brez zaščite, ker imam končno redno M.

Uporabljava kondom oziroma do njega ne prideva user posted image  - torej na kratko nimam zaščite user posted image user posted image

Če bo M ostala bom pa razmišlala o Mireni. Če ne bom prej nosečauser posted image

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ah, ti kondomi
22.9.2009 14:34:42   
blaža
Ja ma res preveč kompliciraš.

Jaz sem si tudi dala pred manj kot mesecem dni Mireno in ravno zaradi tega, da ne bo treba s kondomom.

Mirena in ostala hormonska kontracepcija, mi niti najmanj ni dišala, ma enostavno nisem vidla drugega izhoda, da bom zaščitena ( KT mi delajo migrene, upam, da mi jih Miren ane bo), pa da se rešimo kodomov, ker enostavno ni pravega filinga.

Da bi se pa z hormoni filala, pa še kondom?! Niti na misel mi ne pride.

No vseeno je pohvalno, da skrbiš za zaščito, če si ne želiš več otrok, to ja, ma ne spet pretiravat.

Ker Miren aj tako hormonska kot tudi mehanska zaščita in mislim, da je dovolj, čeprav nek procent obstaja,..

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.9.2009 14:59:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ah, ti kondomi
22.9.2009 15:48:02   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: Sofi


A še kdo prisega na kondome?
Raje več zaščite kot premalouser posted image , če nisi pripravljen na novo nosečnost, a ne?!



jaz! po porodu sem imela tabletke+kondomuser posted image , zdaj pa uporabljava le še kondom, sem tabletke nehala jesti, ker nimajo dobrega vpliva name. če bi imela mireno verjetno nebi uporabljala kondoma, ampak nažalost bom morala kupovati kondome dokler ne pridejo v slo tabletke za naše drageuser posted image

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ah, ti kondomi
22.9.2009 18:09:04   
ajataja
Imam tabletke in nikoli še zraven kondoma mi je eno čist dost,sicer pa če bi vedno še kondom uporabljala bi pa ja bankrotirala  user posted image ,pa moj mož pravi da je sex s kondomom kot lizanje sladoleda skoz steklo in se čist strinjam,je pa res da če druge zaščite ni potem pa ja kondom.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ah, ti kondomi
22.9.2009 21:36:20   
lukec
Uporabljava kondome, ker zaradi pritiska tabletk ne smem. 

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ah, ti kondomi
22.9.2009 22:02:09   
P*****
Kaj pa diafragma? Jaz sem si jo naročila v lekarni (končno se jo spet dobiuser posted image ) in pride nekaj čez 50 EUR. Sicer nisem še stestirala, ma mislim, da je diafragma ravno za take, ki ne prenašamo tabletk in nam ni všeč s kondomom. Upam, da sem se prav odločila in da se bo fajn obnesla.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ah, ti kondomi
22.9.2009 22:07:45   
Sonrisa
Midva zadnja dva meseca uporabljava v kompletu Mireno in kondome. Prej sva vedno samo s kondomi, zdaj bi mi bilo pa čudno brez. Sem se kar navadila.user posted image Moj pa itak pravi, da od preveč zaščite ne boli glava. user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ah, ti kondomi
22.9.2009 22:33:13   
katjandraž
Ko sem razmišljala o eni kuri z zdravili za mojo aknasto kožo, ki povzročijo hude napake na otrocih, če v času jemanja (in še kar nekaj potem) zanosiš, mi je zdravnica svetovala, naj se preden se odločim za ta zdravila zaščitim z Mireno, ker je tako zelo zanesljiva. Tako da po mojem, kondomov ne potrebuješ, če imaš Mireno. 

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ah, ti kondomi
23.9.2009 9:58:05   
ronja
Midva mava samo kondom, ga ne menjam,...

podpis. Midva tudi prisegava nanje!

Dvojno zaščito res priporočajo najstnicam, ki na nikakor ne želijo zanosit, vendar je jaz nikoli nisem uporabljala, vedno samo kondome. Meni je kondom dovolj -  če poči, vsaj vidiš in imaš itak še PKK na voljo (pa to se itak ne dogaja pogosto, mogoče se kdaj zgodi, če so kondomi že stari ali bili na armaturki od avta čez ka vroč poleten dan, ampak glede na to, da sem zvesta uporabnica kondomov že več kot 10 let... jih lahko samo priporočam...) Sicer ti veš, koliko zelo se bojita, da bi še enrat zanosila. Če te je tega res zelo strah, potem te po svoje razumem, čeprav se meni samo kondom zdi čisto dovolj (pa mej zavojček PKK doma, če bi počil) - ali pa če se odločiš samo za mireno, bo verjetno tudi ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ah, ti kondomi
23.9.2009 12:37:40   
Anonimen
Po porodu - skoraj 4 leta, sva brez kakršnekoli zaščite user posted image . S kondomom? user posted image

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ah, ti kondomi
23.9.2009 12:47:51   
zmajaz
Meni se tudi zdi to pretiravanje - če uporabljata kondome, je brezveze, da imaš pol sploh mireno.

Jaz imam mireno in je to to, pa tudi ne nameravava imeti več otrok. Po prvem porodu pa sploh nisva imela zaščite in sva samo "pazila". Zanosila sem pa potem takoj, pri prvem odnosu, ko sva nehala paziti in se odločila, da bova začela delati na drugem otročku.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ah, ti kondomi
23.9.2009 15:56:01   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Po porodu - skoraj 4 leta, sva brez kakršnekoli zaščite user posted image . S kondomom? user posted image


Ja, s kondomomuser posted image , ne user posted image . Ene pač brez zaščite zanosimo...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ah, ti kondomi
23.9.2009 20:59:17   
mighi
Mi2 po 2.ženinem porodu tudi uporabljava samo kond.

Ubijalci strasti, sem enkrat prebral na forumu. Vse bolj planirano.

No, upam da ko žena neha dojitiuser posted image , najdeva kaj drugega.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ah, ti kondomi
23.9.2009 21:12:42   
zmajaz
Med dojenjem se lahko uporabljajo tudi mirena ali tablete cerazette.

(odgovor članu mighi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ah, ti kondomi
23.9.2009 21:20:24   
Anonimen
Uh midva sva tut na kondomih user posted image ... jih prav ne maram, ker če ga ni pri roki ni hopa-cupa, pa še moj pravi da nima istega filinga. Samo jaz pa hormonske kontracepcije ne smem (sem po KT dobila globoko vensko trombozo), obročku ne zaupam, diafragma je pa tako kot kondom ... nataknit oz. vtaknit si jo je trteba tik pred spolnim odnosom pa še pri diafragmi ne vidiš, če si si jo prav ustavil. Komaj čakam, da kake hormonske zadeve za moške dajo v prodajo.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ah, ti kondomi
24.9.2009 9:45:55   
prestige

midva pa sma že dve leti prez zaščite, samo pazima, pa še ni nič, ko pa bo, če bo po takšni metodi pa tudi pravuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ah, ti kondomi
24.9.2009 13:50:03   
ronja
Otika, to se da zrihtat: kodome daš v en predal v spalnici, v omarico v kopalnici, za kakšne posode v kuhinji (nekam, kjer ti obiski ne brskajo, ne glih zraven kozarcevuser posted image ), v torbico... in jih imaš praktično povsod (no, če imaš več sob, pač najdeš še tam kako mesto). Pa kupita večje pakunge in jih razporedita po stanovanju... In so vedno pri roki. On naj proba, če mu bolj odgovarjajo anatomski in tanjši, ti so navadno manj moteči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ah, ti kondomi
25.9.2009 12:31:15   
srki
Moje mnenje je, da malo pretiravaš. Če te je pa res strah ponovne zanositve, pa ostani pri tem, to je samo moje oz. naše mnenje, ti delaj tako, da boš ti sproščena in ne boš po vsakem seksu v skrbeh, ali si zanosila ali ne. 

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ah, ti kondomi
30.9.2009 14:12:07   
Ancy
Če res ne nameravata več zanositi in vama je to igranje s kontracepcijo odveč..... sta mogoče pomislila o sterilizaciji? Poseg je pri moškem sicer lažji kot pri ženski, ni dokončen (če se slučajno še premislita glede otrok), spolnost ne bo drugačna, zagotovo pa ne bosta zanosila.... Eno še en link, sicer ni strokoven članek ampak pove bistvo.... http://www.viva.si/clanek.asp?id=3494


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ah, ti kondomi
2.10.2009 8:27:32   
kalbo
Že, že, sam meja je 35 let, mene pa loči do tja še pol desetletja, tko da...

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ah, ti kondomi
2.10.2009 8:40:18   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Že, že, sam meja je 35 let, mene pa loči do tja še pol desetletja, tko da...


Lahko že tudi prej. Zdravniku je treba rečt in potem je še pogovor s psihologom in 6 mesecev vmesne dobe, ko si še lahko premisliš user posted image

Vsaj tak je bilo pri znancu, pa je bil star 33, ko so opravili

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ah, ti kondomi
5.10.2009 21:12:23   
Ancy
Mislim, da se da tudi prej zmenit ja... verjetno pa je res odvisno od zdravnika... pa tudi od osebe, ce je to nek mladenic pri 29-tih brez otrok bodo malo bolj premislili kot ce je en pri 30. s tremi otroci user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
5.10.2009 21:42:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?