|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   par vprašanj
6.10.2009 15:19:05   
žaki
Živijo. Da ne odpiram 2 nove teme, sem vse napisala v eno.

Punčka je stara 11 mesecev. Zanima me, do kdaj ste prekuhavale vodo (pijemo aptamil 2) in do kdaj kravje mleko (počasi uvajam)?

Pa še nekaj. Kadarkoli gremo na zdravniški pregled, je katastrofa. Vse je ok na začetku. Se smeje sestram, igra se v čakalnici itd. Ko pa pridemo do zdravnice, plane v jok in ni šans da jo potolažiš kaj šele da jo zdravnica pregleda. Je pa prav prijetna P in ne vem, s čim se ji je zamerila user posted image
Da zamenjam P ali je to čisto vseeno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: par vprašanj
6.10.2009 15:24:46   
Čmrlika
Po moje se ji je nekaj zamerilo pri P, in je verjetno vseeno kamorkoli bi šle. Ne vem,...moja tamala od cepljenja pri enem letu, ki je blo ful boleče, tud jokca, ko gremo tja, ker si to ful zapomnijo.
 
Drugače pa jaz za večerno mleko ki ga spije pred spanjem še vedno zavrem vodo. po moje pa tud ni nič narobe če ji ga ne bi več.ne ti ne jaz user posted image  . Mleko pa sem ji na primer za čokolino kr hitro ko ga je začela pit na primer samo pogrela v mikrovalovki, nič prekuhavala.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu žaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: par vprašanj
6.10.2009 15:26:03   
livia
Vodo sem prekuhavala prvega pol leta. Kravjega mleka nisem dajala, alpsko pa ne prekuhavam.

Na P se bo že navadila. Mogoče ji ni simpatična, ali je že naveličana čakat, ali ji je preveč bela v tej obleki,.... Bo že minilo.

(odgovor članu žaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: par vprašanj
6.10.2009 15:38:22   
žaki
Aham user posted image  . Potem alpsko mleko samo pogrejem (kupujem 1,6%)? hvala

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: par vprašanj
6.10.2009 15:40:26   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: žaki

Aham user posted image  . Potem alpsko mleko samo pogrejem (kupujem 1,6%)? hvala


otroci morajo pit polnomastno torej 3,2 in ne 1.6

Vodo sem prekuhavla do ene pol leta. Kravje mleko ne bo dobil do dopolnjenega 1 leta, potem pa sveže in ne alpsko.


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.10.2009 15:41:57 >

(odgovor članu žaki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: par vprašanj
6.10.2009 15:44:25   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: žaki

Aham user posted image  . Potem alpsko mleko samo pogrejem (kupujem 1,6%)? hvala

ja sem prehitro odgovorila, kravjega ji nisem dajala, sem pisala za alpsko. user posted image
pa polnomastno potrebujejo dečica. user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu žaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: par vprašanj
6.10.2009 15:53:26   
Anonimen
Vodo sem ji prekuhavala do 6ih mesecev (po navodilu P), navadno mleko (obvezno polnomastno) ji pa mislim dat po dopolnjenem 1 letu starosti.

Glede pediatrinje ... pomoje si je tamala zapomnila kako cepljenje in ga povezala s teto v belem, tak da bi bilo pomoje čisto vseeno katero osebo v beli halji bi videla, bi se jokala ... kaj pa če prihodnjič pediatrinjo poprosite, da bi slekla haljo preden pridete v ordinacijo?

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: par vprašanj
6.10.2009 15:57:09   
žaki
Bemti, dobro da ste napisale. Sem mislila, da je 3,2% premočno user posted image  . Bom zamenjala. Joj, torej; če je sveže rabim prekuhat; alpsko ne rabim user posted image   Moram malo več pobrskati po internetu, da vidim v čem je razlika user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: par vprašanj
6.10.2009 16:18:40   
mateyka
naša pije adaptivno za po enem letu in bo to pila dokler bo hotela. jaz ne nameravam menjat dokler bo to rada pila.
kar se pa tiče zdravnikov - naša je še hujša. tako se dere, samo da v zdr. dom zavijeva user posted image pa nikoli ni imela nobenih slabih izkušenj ali kaj podobnega. začelo se je pa to okoli enega leta. prej babice niso bile problem (na švedskem je mela babice - tam vse otroke babice rihtajo, od cepljenj in pregledov). teh belih halj se pa boji ko..

zadnjič sem šla v sanolabor in je bila prodajalka v uni beli zdravniški uniformi in mi je tako jokala in se drla "ven ven", da sva komaj izbrale in da sem kupila tisto krtačo v nekaj minutah, da sva potem tekle ven. mislim.. user posted image

(odgovor članu žaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: par vprašanj
6.10.2009 18:24:11   
PC Baby
Jaz sem bila stara že 5 let, ko so si morale frizerke slačit bele halje, da nisem ucvrla iz salona na cesto...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: par vprašanj
6.10.2009 18:26:59   
Katy78
Jaz mu vodo za AM še vedno prekuhavam in jo bom dokler ga bo pil. Vodo za pitje pa dobi direktno iz pipe. Alpsko mleko sem mu začela dajati pred kakšnim tednom, dajem mu ga ca. 3x na teden, in sicer mu na njem skuham gres, mlečni riž, ovsene kosmiče ipd.  Sem pri Tanč na MON-u prebrala, da se ga pri tej starosti že lahko daje, prav tako po njenih besedah Alpsko mleko ni prav nič slabše kot sveže in nehomogenizirano mleko. Saj v vrtcu bodo tudi dobili alpsko mleko. 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: par vprašanj
6.10.2009 20:33:59   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Vodo sem prekuhavala prvega pol leta. Kravjega mleka nisem dajala, alpsko pa ne prekuhavam.



Kravje misliš sveže kravje ali kaj? Saj alpsko je tut kravjeuser posted image

Kdaj ste začele s svežim kravjim in kdaj z alpskim?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: par vprašanj
7.10.2009 8:23:30   
kristinaj
prekuhavala sem vodo do 6m, potem pa iz pipe, kravje mleko sta oba dobila s 7,5 m za gresk, polento na mleku, čokolino, na flašo sta pa še vedno dobivala aptamil, ki sta ga pila do 13m... kravje mleko priporočajo šele od 1 leta dalje ampak meni mi je zelo čudno delat polento, gres, čokolino z am

naša ima 2,5 leti in je, kadar gremo k zdravnici, tudi katastrofa.... začelo pa se je z 9m kko je imela posvetovalnico.... dokler ni treba srčka poslušat je vse ok, potem pa groza.... ni šans, da jo pregleda... mislim, da se ji P ni z ničemer zamerila, ker smo bili tam samo za obvezna cepljenja in slabe izkušnje ni imela..... ni treba zamenjat to je normalno, pravi naša, tam nekje do 3 let traja....upaaaam

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu žaki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: par vprašanj
7.10.2009 8:24:55   
kristinaj
pa še to ... na morju sem ji dva meseca drgnila pravljice o beli zdravnici, ki jo je sama hotela, in sem se zmišljevala raznorazne primere, vse v lepi luči a ni pomagalo...

upam, da mali ne bo tako norel...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?