|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 9:55:05   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

tukaj eni pravijo, da ga bodo riti, pa se bo naučil, da tega ne sme. Razbrala sem kot da ti prelagaš agresivnost na druge in sicer pes jo naj nauči s šavsom ali ugrizom, ti pa tako zelo proti kakemu udarcu čez rit


pa še napisala sem da ne tega razbrat. nouser posted image ma grozni steuser posted image sej sm jst tud, sej vemuser posted image
ne ne ne....mi smo ji vsi dopovedovali, pa moja mami je hotla že tko dauč, da ko mi pridemo da bo pač mačko spodila nekam, da je ja nebi pokrempla, pa psa zaprla itd. sam za to pa jst nisem bla, no....je pa le fajn da ima otrok stik ž živalmi v otroštvu, da do njih razvije nek odnos, da se nauči z njimi primerno ravnati, da se nauči z njimi lepo ravnati. tega se pa ne more, če mu ti živali umikaš nonstop, pol pa pričakuješ, da ko mu pri 10ih letih prvič pustiš primt mačko, da bo kr avtomatsko vedel kako z njo lepo ravnati.

pa še enkrat, ne govorim o teroriziranju živali, prosim vas lepo, no... moj otrok ne terorizira živali in tud zavoljo tega, da se otrok nauči delat z živalmi, nebi trpela da jih terorizira, kle pa ni debate. je pa že treba ločit med teroriziranjem, in med tem da mali otrok pač nima občutka.




Ah, že dojenček zavestno ve, kako te lahko ovija okoli prsta, ne mi govorit, da otrok stalno probava in nima občutka in da se uči na živalih. Enkrat je dovolj, da ga povleče za rep, in ne je ne. Moraš ga pa ti naučit, kaj je prav in kako izgleda božanje. Se ti ne zdi. Ga pa že malo sekaš in si se zapletla s svojimi izjavami.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 9:55:24   
Anonimen
Aja, vlečenje živali za ušesa, repe in ostale organe je trpinčenje. In tvoj otrok tpinči vaše domače ljubljenčke.


nikjer nisem apisala, da je za karkoli vlačla mačko ali psa. pač pa je želela vlačit, se pravi nosit mačko okoli, mačka pa seveda ni bila najbolj navdušena. in noben je ni gledal kako za karkoli vlači mačko ali psa in čakal da si živali same red naredijo. človek res težko verjame, kake scenarije vse izumljateuser posted image skor zf že....



(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 9:57:02   
ljupka
Ti si pa rekla da mi pretepamo otroke,zato ker smo jih enkrat po rit!Zdaj pa ti praviš ,da ni trpinjčenje mačke ,ker jo za rep vlečeš!A veš da je rep pri mački zelo opčutljiv!Mal si se zapletla!

Ena je lepo povedala ,če nisre bile nikoli pretepene ne veste sploh kaj to je in ne znate tega ločit in to bi jaz rada vam skoz dopovedala!

Pa to ko si rekla da nisi človekoljub,je pa ful slabo!Kako boš lahko naučila otroke ,prijaznosti,skromnosti in da moraš imeti vse ljudi rad ,črne ,rumene,revne ,bogate,iz juga ,ali severa,ker smo vsi pod kožo krvavi,če pa sama ne maraš ljudi?Men je pri vzgoji tudi to zelo pomembno,da so prijazni in pozdravijo,rečejo dober dan ,adijo,če jim gdo kaj da hvala,lepe manire!Radi hodmo po obiskih in radi imamo,da gdo hodi k nam in uživamo v druženju in otroka prav tako,da imata čim več ljudi okoli sebe!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 9:57:32   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

je pa že treba ločit med teroriziranjem, in med tem da mali otrok pač nima občutka.





To je zame že teroriziraje. Kaj misliš, da naš 11 mesečnik počne z psom, ga mesari z nožem, ga s palco namerno tepeuser posted image ? Pač ga za dlako pocuka, ker nima občutka nežnega božanja, mu z igračo maha pred smrčkom in zato včasih tudi dobi po gobčku ali hrbtu, ker nima občutka, kdaj ustavit roko, da ne zadane psa, včasih med hojo ga kaj zanese in pade na psa, včasih misli, da bo lahko prestopil psa, pa valjda ne more in ga pohodi. Otrok nima namena tepst in trpinčit psa, pes pa tudi ne ve ali je bilo to nehote ali hote, zakaj je zdaj dobil z igračo po gobcu, če pa je bil priden. Zato temu pravim teroriziranje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 9:58:25   
Anonimen
Ti si pa rekla da mi pretepamo otroke,zato ker smo jih enkrat po rit!Zdaj pa ti praviš ,da ni trpinjčenje mačke ,ker jo za rep vlečeš!A veš da je rep pri mački zelo opčutljiv!Mal si se zapletla!


niti enkrat samkrat ni povlekla mačke za rep. vam pa je še bolj treba razlagat stvari kot otrokomuser posted image bi vas tud blo boljš po ritiuser posted image

(odgovor članu ljupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 9:59:48   
pety78
naša tamala je ista. je vlačla mačko pr naših kar naprej, pa je vlačla psa karnaprej. sicer iz navdušenja, ampak seveda brez občutka. pa sem ji isto govorila da ne sme tko, pa kako mora, pa da jo bo muca okrempla in jo bo kuža ugriznil. ampak kako nej otrok ve, kaj pomeni da ga bo muca pokrempla, če ga še nikol ni? obe živali sta tudi silno potpežljivi, ker sta navajeni otrok, zato sem tudi računala s tem, da če že bo kaj, bo bolj opozorilno. da pes ne bo ravno razmesaril otroka, pač pa jo bo mogoče opozorilno zagrabil za roko. in točno to se je zgodilo. ko je šla preko vseh mej in si nikakor ni dala dopovedat, je pes šavsil po njej, jo zagrabil za roko, vendar se ji niti zobje niso poznali. samo roko ji je zagrabil. in zdaj ga pusti pri miru. oz. ga lepo boža. ravno tko mačko, k ji je enkrt naredila tri praske po roki. ampak ok, to so domače živali, ki jih poznaš in one tebe. ne dovolim pa ji tikat tujih, nepoznanih živali. oz. da se vedno prej vpraša lastnika, če lahko poboža psa itd.


Ah, daj no. Očitno sproti pozabljaš, kar sama napišeš in mi tu ne delamo nobenih scenarijev....

Kar naprej??? Tu piše, da si ji pustila in čakala, da jo bo samo izučilo...ker hvalabogu sta bila oba, pes in mačka, potrpežljiva. Lepo!


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   [Brisano sporočilo]
12.10.2009 10:00:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:01:44   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Aja, vlečenje živali za ušesa, repe in ostale organe je trpinčenje. In tvoj otrok tpinči vaše domače ljubljenčke.


nikjer nisem apisala, da je za karkoli vlačla mačko ali psa. pač pa je želela vlačit, se pravi nosit mačko okoli, mačka pa seveda ni bila najbolj navdušena. in noben je ni gledal kako za karkoli vlači mačko ali psa in čakal da si živali same red naredijo. človek res težko verjame, kake scenarije vse izumljateuser posted image skor zf že....





Ma nemoj...

Če si pa računala na to, da če bo kaj, bo bolj opozorilno...


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:04:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

naša tamala je ista. je vlačla mačko pr naših kar naprej, pa je vlačla psa karnaprej. sicer iz navdušenja, ampak seveda brez občutka. pa sem ji isto govorila da ne sme tko, pa kako mora, pa da jo bo muca okrempla in jo bo kuža ugriznil. ampak kako nej otrok ve, kaj pomeni da ga bo muca pokrempla, če ga še nikol ni? obe živali sta tudi silno potpežljivi, ker sta navajeni otrok, zato sem tudi računala s tem, da če že bo kaj, bo bolj opozorilno. da pes ne bo ravno razmesaril otroka, pač pa jo bo mogoče opozorilno zagrabil za roko. in točno to se je zgodilo. ko je šla preko vseh mej in si nikakor ni dala dopovedat, je pes šavsil po njej, jo zagrabil za roko, vendar se ji niti zobje niso poznali. samo roko ji je zagrabil. in zdaj ga pusti pri miru. oz. ga lepo boža. ravno tko mačko, k ji je enkrt naredila tri praske po roki. ampak ok, to so domače živali, ki jih poznaš in one tebe. ne dovolim pa ji tikat tujih, nepoznanih živali. oz. da se vedno prej vpraša lastnika, če lahko poboža psa itd.


Ah, daj no. Očitno sproti pozabljaš, kar sama napišeš in mi tu ne delamo nobenih scenarijev....

Kar naprej??? Tu piše, da si ji pustila in čakala, da jo bo samo izučilo...ker hvalabogu sta bila oba, pes in mačka, potrpežljiva. Lepo!



draga pety, nosila je mačko kar naprej oz. jo je želela nosit, ravno tko psa ( pes je eno miceno ščene), česar ji seveda nismo dovolili, ampak je poskušala še vedno. oz. vsakič ko smo pršli do nasih, saj ne visimo cele dneve tam. in če sem ji jaz danes dopovedla, da naj pusti živali pri miru in jih lepo boža, je naslednjič v onem veselju, ko je pršla mačka do nje, jo spet zagrabla in hotla odnest nekam. in ne nisem je pustila in čakala da jo bo samo izučilo. razummi kakor hočeš, k resno se glih ne obremenjujem s tvojim mnenjem. če slučajno misliš, da če boš iskala zdaj neke skrite pomene itd. tist k hoče, tko razume za kaj se gre. tist k pa noče pa ne.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:06:23   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

nisem vsega brala...

moj mali je star 15 m, zato še nimam izkušenj s trmanjem itd...

načeloma sem proti pretepanju, proti vzgojnim ukrepom, pri katerih je uporabljena sila... po mojem je v 90% udarec samo znak nemoči...

tudi otroku z njim nič ne dopoveš, ampak samo vcepiš strah in to je razlog, da potem stvari ne ponavlja več...

vendar....
smo vsi ljudje in jaz popolnoma razumem, da ko ti 3letnik že 15 minut vpije: ne bom, nočem in otresa jezik, da popustijo živci in prileti roka izza vogala. ma dokler se zavedamo, da ni bilo ok, pa se trudimo da naslednjič ne ponovimo, je za preživet user posted image so pač otroci različni, eni iščejo tiste zadnje pikice meja in čisto po človeško, včasih nimaš več živcev.

tudi če bi bilo od tega ali otroka počim po riti odvisno njegovo življenje, ne bi dvakrat pomišljala. so situacije v katerih bi mi bilo vseeno, če bi ga enkrat orng po riti, pa bi vedel da ne sme na cesto in s tem preprečila smrt, kot pa če bi mu prigovarjala vsak dan pa mu ne bi kapnilo.

mi je pa huda klofuta najstniku recimo, ker mislim da ga s tem popolnoma ponižaš (čeprav vsi vemo, da bi si včasih zaslužili še kaj drugega)

z mojega stališča torej, se bom trudila, da otroka ne tepem, oziroma se trudila, da mi čimmanjkrat popustijo živci. v vzgajanje s silo pa itak ne verjamem in ga upam ne bom prakticirala (da bi pri popolni zavesti udarila otroka, da se nekaj nauči), če pa mi bo ušlo, bom vedela, da nisem naredila prav, da je bil to znak moje nemoči, ampak kljub vsemu sem samo človek in otrok zaradi tega ne bo imel nobenih posledic.




Mislim ,da si še najlepše napisala od vseh nas ,resnico o vzgoji!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:07:45   
pety78
draga pety, nosila je mačko kar naprej oz. jo je želela nosit, ravno tko psa ( pes je eno miceno ščene), česar ji seveda nismo dovolili, ampak je poskušala še vedno. oz. vsakič ko smo pršli do nasih, saj ne visimo cele dneve tam. in če sem ji jaz danes dopovedla, da naj pusti živali pri miru in jih lepo boža, je naslednjič v onem veselju, ko je pršla mačka do nje, jo spet zagrabla in hotla odnest nekam. in ne nisem je pustila in čakala da jo bo samo izučilo. razummi kakor hočeš, k resno se glih ne obremenjujem s tvojim mnenjem. če slučajno misliš, da če boš iskala zdaj neke skrite pomene itd. tist k hoče, tko razume za kaj se gre. tist k pa noče pa ne.


Jaz samo berem in povezujem, si nič svojega ne mislim.
Potem pa drugič napiši, da jo je vedno želela nositi, pa ji nisi dovolila, ker napisala pa si, da jo je kar naprej vlačla.

Zdaj pa ne vem, al sem jaz nora, al narobe berem, ali imajo tvoje besede drugačen pomen, kot ga mi vsi razumemo. user posted image




_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:07:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Aja, vlečenje živali za ušesa, repe in ostale organe je trpinčenje. In tvoj otrok tpinči vaše domače ljubljenčke.


nikjer nisem apisala, da je za karkoli vlačla mačko ali psa. pač pa je želela vlačit, se pravi nosit mačko okoli, mačka pa seveda ni bila najbolj navdušena. in noben je ni gledal kako za karkoli vlači mačko ali psa in čakal da si živali same red naredijo. človek res težko verjame, kake scenarije vse izumljateuser posted image skor zf že....





Ma nemoj...

Če si pa računala na to, da če bo kaj, bo bolj opozorilno...



v smislu da ji nisem preprečevala stika ž živalmi v strahu kaj pa če jo slučajno...

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:11:48   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

draga pety, nosila je mačko kar naprej oz. jo je želela nosit, ravno tko psa ( pes je eno miceno ščene), česar ji seveda nismo dovolili, ampak je poskušala še vedno. oz. vsakič ko smo pršli do nasih, saj ne visimo cele dneve tam. in če sem ji jaz danes dopovedla, da naj pusti živali pri miru in jih lepo boža, je naslednjič v onem veselju, ko je pršla mačka do nje, jo spet zagrabla in hotla odnest nekam. in ne nisem je pustila in čakala da jo bo samo izučilo. razummi kakor hočeš, k resno se glih ne obremenjujem s tvojim mnenjem. če slučajno misliš, da če boš iskala zdaj neke skrite pomene itd. tist k hoče, tko razume za kaj se gre. tist k pa noče pa ne.


Jaz samo berem in povezujem, si nič svojega ne mislim.
Potem pa drugič napiši, da jo je vedno želela nositi, pa ji nisi dovolila, ker napisala pa si, da jo je kar naprej vlačla.

Zdaj pa ne vem, al sem jaz nora, al narobe berem, ali imajo tvoje besede drugačen pomen, kot ga mi vsi razumemo. user posted image




Ja, napiši v pravilni slovenščini, ali pa daj v navednice, da bomo prav razumeli. Vlačiti ali nositi - poznaš pomen?


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:12:49   
Anonimen
Ja, napiši v pravilni slovenščini, ali pa daj v navednice, da bomo prav razumeli. Vlačiti ali nositi - poznaš pomen?


vlači ga kot mačka mlade - kaj si pod to razlagašuser posted image

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:16:32   
pety78
[/quote]

draga pety, nosila je mačko kar naprej oz. jo je želela nosit, ravno tko psa ( pes je eno miceno ščene), česar ji seveda nismo dovolili, ampak je poskušala še vedno. oz. vsakič ko smo pršli do nasih, saj ne visimo cele dneve tam. in če sem ji jaz danes dopovedla, da naj pusti živali pri miru in jih lepo boža, je naslednjič v onem veselju, ko je pršla mačka do nje, jo spet zagrabla in hotla odnest nekam. in ne nisem je pustila in čakala da jo bo samo izučilo. razummi kakor hočeš, k resno se glih ne obremenjujem s tvojim mnenjem. če slučajno misliš, da če boš iskala zdaj neke skrite pomene itd. tist k hoče, tko razume za kaj se gre. tist k pa noče pa ne.

[/quote]

Ali razložiš prosim to, kar je odebeljeno, da ne bom spet kaj narobe razumela?

nosila je mačko: Ali jo je nosila 1 korak, 2 ali 10..., potem si ji jo vzela iz naročja, ali ji rekla, naj jo odloži in jo je, je ni?
želela jo je nositi: Je šla do nje, jo želela dvigniti, vendar je NI, ker si ji to preprečila z besedami ali odvzemom mačke?


Torej, jo je ali je ni nikoli nosila?



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:19:26   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Ja, napiši v pravilni slovenščini, ali pa daj v navednice, da bomo prav razumeli. Vlačiti ali nositi - poznaš pomen?


vlači ga kot mačka mlade - kaj si pod to razlagašuser posted image


Oprosti, ampak tvoj otrok ni mama od mačke. Sem pa na lastne oči videla pri naših prijateljih, ki imajo demokratično vzgojo in otroku vse pustijo, kaj pomeni vlečenje za rep, ušesa, stopila je psu na rep, tačke. In ne enkrat, ampak vsakič, ko so prišli na obisk.
Moja 9-mesečnica, ki pa še zdaleč nima občutka, pa našo kužico boža, ker ji ne pustimo, da bi vlekla njene organe.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:25:24   
Anonimen
nosila je mačko: Ali jo je nosila 1 korak, 2 ali 10..., potem si ji jo vzela iz naročja, ali ji rekla, naj jo odloži in jo je, je ni?
želela jo je nositi: Je šla do nje, jo želela dvigniti, vendar je NI, ker si ji to preprečila z besedami ali odvzemom mačke?


Torej, jo je ali je ni nikoli nosila?


user posted image

ko je prišla mačka do nje, je navadno k njej počepnila in jo čisto lepo božala, pol pa jo je primla in jo hotela nekam odnest. navadno ji je mačka sam ušla, če pa sem bila jaz zraven nje, sem ji mačko vzela in spustila na tla. oz. jo je spustila sama ker sem ji tko rekla. pa jo je spustila. samo čez pet minut, ko je mčka spet prišla, je ona spet hotla mačko dvignit, pa jo k sebi stisnit in je govorima zraven moja moja muca, pa smo ji mačko spet vzlei iz rok, oz. jo je morala spustit sama in jo brez kakega ekstra pregovarjanja. samo ko je mačka se naslednjič prišla smukat okoli nje, je bilo isto. in če bi se mačka počutila terorizirano, bi bežala takoj, ko se je tamala prikazala, sigurno se nebi smukala okli in je nonstop in se drgnila ob njene noge itd. 

tako da odgovor bi bil včasih jo je želela nosti, pa smo ji to preprečili preden je do tega prišlo, včsaih jo je nosila kak korak, pa ji je mačka ušla, oz. jo je mogla sama odložit oz. smo ji mačko vzeli.

ko jo je pokrempla, pa niti ne vemo kaj točno je bilo, predvidevam da je bilo bolj po nesreči, da je mogoče ji na tačko stopla ali na rep al kaj takega in mačka jo je pokrempla. pes jo je pa za rokico zagrabil, ko sta se igrala s tisto igračo, k je kot debelejša vrv zavozlana, sta se mal kao cufala s tistim, tamala se je malo preveč razživela, pes pa verjetno tudi in ga je pohodla ( to smo vsi videli) in je pes zacvilil in jo zagrabil za roko, vendar brez praske, kot opozorilo ej, pazi kaj delaš. od takrat naprej je z njima veliko bolj previdna, oz. če jo v navdušenju zanese, uboga rs na čisto prvo besedo, ko ji rečeš.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:28:53   
miapia
Kar naenkrat se te drugače bere. Problem pa je v tem, ker človek ne ve, čemu bi verjel, ker si na začetku govorila tako, sedaj pa drugače.

Kar zagovarjaš ali pa kritiziraš, počni to z glavo in s premislekom, sploh pri resnih in občutljivih temah.user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:29:46   
pety78
No, sedaj sem pa razumela. user posted image

Kaj pa je bilo, ko jo je pes šavsnil? Če nisem preveč firbčna, no.

< Sporočilo je popravil pety78 -- 12.10.2009 10:30:04 >


_____________________________



(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:34:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Kar naenkrat se te drugače bere. Problem pa je v tem, ker človek ne ve, čemu bi verjel, ker si na začetku govorila tako, sedaj pa drugače.

Kar zagovarjaš ali pa kritiziraš, počni to z glavo in s premislekom, sploh pri resnih in občutljivih temah.user posted image


sej mogoč pa se bom navadla, da je pri vas treba bit zelo pazljiv in v detajle vse razložit, da se obešate pol na določene besedeuser posted image

ker če jaz napišem, al kdo drug, da je otrok vlačil mačko oz. jo je žele, si pod to razlagam, da je otrok želel mčko kam odnest, jo mogoč k seb stiskat itd. jaz si pod to ne razlgam, da otrok mačko maltretira, oz. mi je tudi nepredstavljivo, da bi starši to dopuščali in gledali oz. se ne ozirali na to. čeprov vem, da se tud to dogaja.,

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:35:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

No, sedaj sem pa razumela. user posted image

Kaj pa je bilo, ko jo je pes šavsnil? Če nisem preveč firbčna, no.


beri zgorajuser posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:36:57   
Hope2
Ullauser posted image user posted image user posted image za mojstrstvo, iz ene zgodbe čez par minut čist ena druga zgodbauser posted image

Sprva je to počela non stop in so jo živali naučile, na koncu je bilo že vse ponesreči, čist slučajnouser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:39:35   
Anonimen
hope ne izzivajuser posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:41:47   
pety78
sej mogoč pa se bom navadla, da je pri vas treba bit zelo pazljiv in v detajle vse razložit, da se obešate pol na določene besedeuser posted image


A ni zanimivo, da MI VSI samo TEBE ne razumemo. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Včerajšnja oddaja preverjeno-vzgoja otrok...
12.10.2009 10:42:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

sej mogoč pa se bom navadla, da je pri vas treba bit zelo pazljiv in v detajle vse razložit, da se obešate pol na določene besedeuser posted image


A ni zanimivo, da MI VSI samo TEBE ne razumemo. user posted image



ne ne, sej jaz tud vas ne user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?