|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 12:26:32   
KIKI****
Potrebovala bi mnenje strokovnjaka, glede prestopa otroka med letom v višji razred.

Če je katera tukaj, ki se s tem v praksi ukvarja, bi prosila, če se mi lahko javi na ZS ali mail.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 13:24:02   
alenkaG28
NIsem ravno psihologinja sem pa družinsk terapevtka...torej malega bi zelela dati v visji razred ker? Moje osebno mnenje je, če je zares brihten in je to razlog, da gre v višji razred OK, sam je pa potem tu še vprašanje kako je navezan na zdajšne proijatelje, učiteljico in okolje in predvsem kakšne probleme ima z uvajanjem na novo okolico. Če z lahko sprejema spremembe in vidiš, da je zdaj nesrečen, potem nimaš kaj premišljevati. Koliko pa je star oz. kdaj je rojen?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 14:46:42   
bskrle
Sem 10 let v šolstvu, pa še nisem imela takega primera. Tudi pri 11 letni deklici, kije pri tej starosti prebrala celotnega Puškina in pisala spise na nivoju 14-letnika ni nihče zahteval, da razred preskoči. Za take otroke se pa naredi ind. program.
Sicer pa je za to pristojen psiholog pri katerem imata sistematiko.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu alenkaG28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 15:00:28   
KIKI****
Sem obema poslala ZS

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 15:54:15   
Dashenka
Kiki, si mogoče iz LJ?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 15:56:08   
uškinamama
Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 12:26:32   


wanna be psihologinj kolk očešuser posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 16:00:57   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Sem obema poslala ZS


Zakaj? Daj tukaj povej, kako je s tem otrokom. Mene tudi zanima. Poznam enega (pa na žalost ni moj), ki je tudi ful brihten, od mojega sošolec zdaj in že v vrtcu, ki se tudi resnično zelo, zelo dolgočasi, revež, ker on je gladko znal brat že pri petih letih, da o računanju e govorimo. In meni se kar smili, mamici pa vem, da gre počasi že vse skupaj na živce, ker to ga potem takega dela, da mu je vse brez veze, ker mu je povsod dolgčas. To res ne more biti fino.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 16:05:18   
Dashenka
user posted image user posted image user posted image
Pa še res je.

Drugače pa lahko svetujem eno dobro in predvsem 100% normalno (za razliko od vseh wanna be), ki je za povrhu še ravnateljica ene od osnovnih šol.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 16:07:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

wanna be psihologinj kolk očešuser posted image




mah, vem zakaj te mam rada.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 16:09:04   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

wanna be psihologinj kolk očešuser posted image




mah, vem zakaj te mam rada.....user posted image user posted image user posted image


Ker dobro kuham in se zavzemam za mir v svetu? user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 16:10:01   
rija
kuhanje še spregledam...ampak mir v svetu....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 17:08:44   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Kiki, si mogoče iz LJ?


Ne, nisem iz Ljubljane, zakaj?

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 17:10:02   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Sem obema poslala ZS


Zakaj? Daj tukaj povej, kako je s tem otrokom. Mene tudi zanima. Poznam enega (pa na žalost ni moj), ki je tudi ful brihten, od mojega sošolec zdaj in že v vrtcu, ki se tudi resnično zelo, zelo dolgočasi, revež, ker on je gladko znal brat že pri petih letih, da o računanju e govorimo. In meni se kar smili, mamici pa vem, da gre počasi že vse skupaj na živce, ker to ga potem takega dela, da mu je vse brez veze, ker mu je povsod dolgčas. To res ne more biti fino.


Zato, ker sem v uvodnem delu prosila za kontakt na zs ali mail.

Lahko ti pa pošljem ZS, če te res zanima...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 20:04:15   
Gina
Če ti je to predlagala razredničarka, bo ona zihr tudi zrihtala psihologa, saj je zato psiholog na vsaki šoli. Več njih, oz. podobnih profilov. To ni nek strašen problem najti.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
14.10.2009 20:34:25   
Mia007
user posted image user posted image user posted image moj sine, ki je danes študent je tudi pri  3 letih poznal črke, pri 4 lepo bral, odšeteval in sešteval do 20... (brez psile, sam je hotel spoznavati črke in sao knjigice so ga zanimale) Ko so v prvem razredu pisali  KAJ BI BIL RAD KO BOŠ VELIK, in je mali tako napisal, da je reka učiteljica, da ni šans, da je to sam napisal. Pa sem ji rekla, da naj mu da v šoli en naslov, pa naj pred njo napiše, in se je res prepričala, da je sposoben, oziroma rekla,  da je fenomen.  Ko je imel  9 let sva hodila na terapije in je tam fizioteraptevtko spravljal  v tak položaj z glavnimi mesti celega sveta, da je  ta kar obstala:). ni bilo države na svetu, da ne bi vedel glavnega mesta.  V bazenu se je pogovarjal  z dvema gospema italijansko, da sta me vprašali ali sva iz Italije. :)  Kaj hočem s tem povedati? Da tudi sama brihtnost  še zdaleč ne pomeni, da bo doktor znanosti.  V glavnem  do  7 razreda je bil odličen, sedmi, osmi prav dober. Res nikoli nisem sedela niti 5 minut zaradi šole poleg njega, vse je sam delal, le kako snov me je prosil, da ga vprašam, da user posted image user posted image user posted image mama le malo  sodeluje, tak občutek mi je dal. V glavnem brihten fant, ampak brez delovnih navad, kar se pa  v srednji šoli zelooooo poznalo.  ha ha  1 letnik ponavljal.. lepo a ne, tak brihten moj sine, čisto je skrenil v 1 letniku, nato je ponavljal, bil prav dober,  2. in 3. letnik obakrat 2 popravca, narejena v prvo, 4 letik dober uspeh , matura - zlati maturant. Zdaj študira, ampak vidim, da se mu nikamor ne mudi:).... To so ti naši brihtneži. 

Glede teh preskovov  za razred višje se pa sploh ne strinjam s  starši.  Ne mi rečt, da se otrok  dolgočasi s svojimi vrstniki, kot se to ponavadi govori, oz. to pravijo starši takega brihtnega otroka. To sploh ni res. Ne delat brihtnega idiota iz otroka. Bodite raje vseseli in srečni, da je tako brihten, da se vam ni treba ubadati z njim pri šolskih obveznstih, leo pri takih otrocih jih naučite učnih navad, ker jih ti nimajo, saj jih ne potrebujejo, ker so tako zelo brihtni. Ko pa pridejo v srednjo šolo, ha, potem je pa druga pesem.

Nam staršem je pa to veliko olajšanje pri šolskih obveznostih. LP




(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
15.10.2009 21:38:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mia007)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
16.10.2009 8:48:32   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Mia007

user posted image user posted image user posted image moj sine, ki je danes študent je tudi pri  3 letih poznal črke, pri 4 lepo bral, odšeteval in sešteval do 20... (brez psile, sam je hotel spoznavati črke in sao knjigice so ga zanimale) Ko so v prvem razredu pisali  KAJ BI BIL RAD KO BOŠ VELIK, in je mali tako napisal, da je reka učiteljica, da ni šans, da je to sam napisal. Pa sem ji rekla, da naj mu da v šoli en naslov, pa naj pred njo napiše, in se je res prepričala, da je sposoben, oziroma rekla,  da je fenomen.  Ko je imel  9 let sva hodila na terapije in je tam fizioteraptevtko spravljal  v tak položaj z glavnimi mesti celega sveta, da je  ta kar obstala:). ni bilo države na svetu, da ne bi vedel glavnega mesta.  V bazenu se je pogovarjal  z dvema gospema italijansko, da sta me vprašali ali sva iz Italije. :)  Kaj hočem s tem povedati? Da tudi sama brihtnost  še zdaleč ne pomeni, da bo doktor znanosti.  V glavnem  do  7 razreda je bil odličen, sedmi, osmi prav dober. Res nikoli nisem sedela niti 5 minut zaradi šole poleg njega, vse je sam delal, le kako snov me je prosil, da ga vprašam, da user posted image user posted image user posted image mama le malo  sodeluje, tak občutek mi je dal. V glavnem brihten fant, ampak brez delovnih navad, kar se pa  v srednji šoli zelooooo poznalo.  ha ha  1 letnik ponavljal.. lepo a ne, tak brihten moj sine, čisto je skrenil v 1 letniku, nato je ponavljal, bil prav dober,  2. in 3. letnik obakrat 2 popravca, narejena v prvo, 4 letik dober uspeh , matura - zlati maturant. Zdaj študira, ampak vidim, da se mu nikamor ne mudi:).... To so ti naši brihtneži. 

Glede teh preskovov  za razred višje se pa sploh ne strinjam s  starši.  Ne mi rečt, da se otrok  dolgočasi s svojimi vrstniki, kot se to ponavadi govori, oz. to pravijo starši takega brihtnega otroka. To sploh ni res. Ne delat brihtnega idiota iz otroka.
Bodite raje vseseli in srečni, da je tako brihten, da se vam ni treba ubadati z njim pri šolskih obveznstih, leo pri takih otrocih jih naučite učnih navad, ker jih ti nimajo, saj jih ne potrebujejo, ker so tako zelo brihtni. Ko pa pridejo v srednjo šolo, ha, potem je pa druga pesem.

Nam staršem je pa to veliko olajšanje pri šolskih obveznostih. LP







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kdo je pa rekel da se otrok dolgočasi in da želim jaz ali kdorkoli drug da otrok preskoči razred. Mislim, tole je pa res grdo napisano, oprosti!
Sploh nisem ničesar omenjala...tko da... ne vem od kdo ti vse to...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mia007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
16.10.2009 18:38:07   
Mia007
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: Mia007

user posted image user posted image user posted image moj sine, ki je danes študent je tudi pri  3 letih poznal črke, pri 4 lepo bral, odšeteval in sešteval do 20... (brez psile, sam je hotel spoznavati črke in sao knjigice so ga zanimale) Ko so v prvem razredu pisali  KAJ BI BIL RAD KO BOŠ VELIK, in je mali tako napisal, da je reka učiteljica, da ni šans, da je to sam napisal. Pa sem ji rekla, da naj mu da v šoli en naslov, pa naj pred njo napiše, in se je res prepričala, da je sposoben, oziroma rekla,  da je fenomen.  Ko je imel  9 let sva hodila na terapije in je tam fizioteraptevtko spravljal  v tak položaj z glavnimi mesti celega sveta, da je  ta kar obstala:). ni bilo države na svetu, da ne bi vedel glavnega mesta.  V bazenu se je pogovarjal  z dvema gospema italijansko, da sta me vprašali ali sva iz Italije. :)  Kaj hočem s tem povedati? Da tudi sama brihtnost  še zdaleč ne pomeni, da bo doktor znanosti.  V glavnem  do  7 razreda je bil odličen, sedmi, osmi prav dober. Res nikoli nisem sedela niti 5 minut zaradi šole poleg njega, vse je sam delal, le kako snov me je prosil, da ga vprašam, da user posted image user posted image user posted image mama le malo  sodeluje, tak občutek mi je dal. V glavnem brihten fant, ampak brez delovnih navad, kar se pa  v srednji šoli zelooooo poznalo.  ha ha  1 letnik ponavljal.. lepo a ne, tak brihten moj sine, čisto je skrenil v 1 letniku, nato je ponavljal, bil prav dober,  2. in 3. letnik obakrat 2 popravca, narejena v prvo, 4 letik dober uspeh , matura - zlati maturant. Zdaj študira, ampak vidim, da se mu nikamor ne mudi:).... To so ti naši brihtneži. 

Glede teh preskovov  za razred višje se pa sploh ne strinjam s  starši.  Ne mi rečt, da se otrok  dolgočasi s svojimi vrstniki, kot se to ponavadi govori, oz. to pravijo starši takega brihtnega otroka. To sploh ni res. Ne delat brihtnega idiota iz otroka.
Bodite raje vseseli in srečni, da je tako brihten, da se vam ni treba ubadati z njim pri šolskih obveznstih, leo pri takih otrocih jih naučite učnih navad, ker jih ti nimajo, saj jih ne potrebujejo, ker so tako zelo brihtni. Ko pa pridejo v srednjo šolo, ha, potem je pa druga pesem.

Nam staršem je pa to veliko olajšanje pri šolskih obveznostih. LP







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kdo je pa rekel da se otrok dolgočasi in da želim jaz ali kdorkoli drug da otrok preskoči razred. Mislim, tole je pa res grdo napisano, oprosti!
Sploh nisem ničesar omenjala...tko da... ne vem od kdo ti vse to...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




KIKA brez razburjenja prosim. V mojem postu nisem prav nič omenjala tvoj primer.  Omenajala sem primer mojega brihtnega sina in moje mnenje glede zelo brihtnih otrok. user posted image  

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
16.10.2009 18:41:32   
Mia007
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

mia007- nekaj takega sem bila jaz ampak sam tm do enga 6.razreda, po lnaprej sme bla dobra, no sredno šolo sem nardila prva 2.letnika s dobrim uspehom, tretjega sem poanvlala, četrtega nardila, mature se mi tud ni lubl it pisat, sem šla rajš delat, no zdej sem se pa spravla in delam čist eno x šolo, ampak učnih in delovnih navad še pa zdaleč nimam, zakaj, zato ker mi jih ni bilo potrebno nikoli imet. pa so mojmu očetu predlagal sami preskok, pa je reku da ne, in pomoje se je čist prav odloču
ž


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vse naj naj v življenju

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
16.10.2009 19:46:36   
Anonimen
Nisem, je pa sosolka.
Lahko mi pises na zs, ji posredujem vprasanje, ce se nisi dobila odgovora.

lp

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je tukaj kakšna psihologinja??
18.10.2009 8:44:21   
KIKI****
Hvala MIč, sem dobila odgovore, hvala vseeno!

TNX

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?