|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 9:43:24   
ajetam*
Jutro!
Naš mulc se je odločil, da bo jedel 2x na nočuser posted image . Nič ne pomaga.
Sva bila včeraj z mami na Šmarni, je bilo super. Bomo še ponovili.
Sem mislila, da ga bo svež zrak malo utrudil in bo spal kot top, pa nič od tega.

Včeraj je bilo spet lušten, itak vas je zmeraj fajn videt in nove majčice spoznat. Sam bila točn ob treh v Šiški.user posted image  

Mi je mož mlek popil zjutraj, pa še brez kave sem, sam brezkofeinska sameva v omariuser posted image . Bo treba v kafič spodaj na jutranjo dozo.

Danes imam pa drugače pospravljalni dan, popldan jo družinsko mahnemo v ZOO, zvečer pa s sestro in mami v kino.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 9:45:01   
ajetam*
Hlače so itak hudeuser posted image
Kaj boš pa v Celju počela? Daj na Trojanah še zame en krof pojej!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 9:46:23   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ajetam*
Hlače so itak hudeuser posted image
Kaj boš pa v Celju počela? Daj na Trojanah še zame en krof pojej!!!


Neki mam za prodat, pa je kupec iz MB. Sva se pa lepo v Celju zmenilauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 9:50:43   
ajetam*
kolk je tele smajlije fajn pripopat. Sam se bojim, da so mi tolk všeč, da bodo zdaj za vsakim stavkom. Se oproščam že vnaprejuser posted image .

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 9:51:51   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Sej najbrž ste že vidle, ampak vseen:

Čita deda novine i okrene stranu sa osmrtnicama. Nailazi unuk i kaže: šta je deda, opet si na facebooku?user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 9:52:00   
Anonimen
živjo punceuser posted image

da se vam malo javimuser posted image   no jz sem bla že na vasi, in sm mal zapravlala, no ja sm šla položnico plačat za aerobikouser posted image in danes grem spet na aerobiko, komaj čakamuser posted image user posted image

naša je pa spet ponoč pridna in mi celo noč lepo spiuser posted image

aja pa včeraj sem zvedla da je moja kolegica rodila zdravega fantka z imenom TIAN, je šla pa kar celih 9dni čez rokuser posted image madonca a se mislijo zdej vsi k jih poznam čez rok rojevatuser posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 9:53:57   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: ajetam*

Jutro!
Naš mulc se je odločil, da bo jedel 2x na nočuser posted image . Nič ne pomaga.
Sva bila včeraj z mami na Šmarni, je bilo super. Bomo še ponovili.
Sem mislila, da ga bo svež zrak malo utrudil in bo spal kot top, pa nič od tega.

Včeraj je bilo spet lušten, itak vas je zmeraj fajn videt in nove majčice spoznat. Sam bila točn ob treh v Šiški.user posted image  

Mi je mož mlek popil zjutraj, pa še brez kave sem, sam brezkofeinska sameva v omariuser posted image . Bo treba v kafič spodaj na jutranjo dozo.

Danes imam pa drugače pospravljalni dan, popldan jo družinsko mahnemo v ZOO, zvečer pa s sestro in mami v kino.

naša je tud umes mela obdobje ko se je dvakrat na noc zbujala...pol sem pa ustrajala ene tri dni z zrobovo kasico ob sestih pa pol se eno dojenje okol osmih pol devetih in zdej spi 9 ur....


pomoje ko so bolj aktivni in migajo prej ponucajo hrano in manj spijo ker so prej lacni...

(odgovor članu ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 9:57:18   
ajetam*
a ste vidle tole
http://www.siol.net/slovenija/crna_kronika/2009/10/poskus_ugrabitve_na_ljubljanski_osnovni_soli.aspx


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 9:58:33   
elyy
Dobro jutro!

No mi smo pa spali dobro celo noč,se je enkrat zbudilin smo nazaj zaspali!
Potem ob 7h pa ni hotel več zaspati v posteljci in potem sem ga vzela k sebi in sva zaspala.....
po kosilu bomo šli v CP malo pogledat v h&m,pa mau po trgovinah!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:07:31   
Anonimen
ma sej nisi nikjer več varen

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:12:11   
Anonimen
jz sem bla pa včeraj na rudniku v supernovi, in sm zapravlalauser posted image

sem pa včeraj niki kupila od HIPA ZAČETNO FORMULO MLEKA, k je cenej pa bomo videl kako bo reagirala na vse touser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:23:21   
petrazg
Dan...

Danes je en tak čuden dan... se tudi jaz počutim tako user posted image user posted image user posted image Spali smi vredu, še predolgo, da smo se spet komaj zrihtali za vrtec... Luki je priden spi, meni se pa čisto nič ne da... ne pospravljat, ne naloge pisat, ne ven it... njente... še po telefonu se mi ne da govorit... Si grem še eno ornk kavo skuhat, mogoče bo pomagala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:34:29   
PapuaNG
jutro,

mi smo imeli tudi pestro noč, ga je spet nekaj zvijalo user posted image Ne vem sicer, od česa, ker nisem nič takega jedla (ok, ričet na rožniku, ampak je blo bolj malo fižola not). Sem ga na koncu kar k sebi v posteljo vzela, pa je še malo zaspal. Pol je bil pa skor tri ure pokonci in prejle končno omagal, čeprav bi moral jest ob 10ih. No, kakor mu paše user posted image

Aja,tiste, ki že dodajate kašice zvečer-kdaj jih daste? Pred kopanjem ali direkt pred dojenjem?

aja, pa katmat-reci sestrici, da vztraja. Pri nas je bilo isto, prvi teden oz. prva dva tedna je bil tako len, da je komaj kaj dobil na teži, da sem že mislila, da nimam dovolj mleka. Da ne omenjam, da je vsako dojenje trajalo skoraj eno uro ali več. Patronažna mi je svetovala tudi, da si po vsakem dojenju še načrpam tisto mleko, ki ostane in mu ga ponudim po naslednjem dojenju, če je otrok še lačen. Sem tako počela ene 3-4 dni in se je navadil bolj vleči. Je pa res,da je pri meni nekoliko težje vlekel, ker sem uporabljala nastavke za dojenje, ker sem mela čist boge bradavice. Potem sem pa najprej recimo malo dojila z nastavkom, pa malo brez itd., dokler se niso bradavice dovolj utrdile, da ni bilo vse skupaj samo mučenje. Po kakem mesecu, mesecu in pol, se je tudi čas dojenja skrajšal (predvsem sem ga odvadila cucljanja-ko sem videla, da ne vleče več, ampak samo cuclja, sem ga dala stran pa dudo v usta, če je bil potem jok in stok). Enako počnem tudi zdaj-če se hoče samo crkljat, ga dam stran, sicer bi lahko bil neprestano na joški in se igral.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:36:04   
Anonimen
sem misenla da bom že sama s sabo govorilauser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
  Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:36:15   
KatMat
ja moja sister pravi da prec k ga preklop samo spi...in nic ne pije ko ga odstavi sam joka...ko da pa dudo pa čuje....pa vlece k nor...pol pa hop namest dude josk pa spet zaspi

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:36:56   
majana79
Jure mi  je padu iz postle... Še dobr da je nizka, me je skor kap. user posted image Zdej se pa počutm zelo dobra mama. user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:38:55   
majana79
kati, mogoče ne ve kaj mora delat... Naj si proba črpat pa po flaški dajat, Jure se je tako navadu vlečt, zdej pa še v spanju cuza.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:47:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Jure mi  je padu iz postle... Še dobr da je nizka, me je skor kap. user posted image Zdej se pa počutm zelo dobra mama. user posted image






sam da ni z otrokom nič narobe, nisi nič slaba mami, pač se zgodi, men je sinko padu iz previjalne, in sm takrat misenla da sem najslabša mati na celem svetu, sam pol k sem pa slišala da nisem edina, pač tako je zjutraj se še nezna obrnit na trebuh čez dve uri se pa že znauser posted image ne moreš v naprej vedit

naša je pa zaspala na ležalnikuuser posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:49:46   
petrazg
Majana... prva in ne edina nezgoda... samo, da se ni nič zgodilo user posted image

KatMat... Anže je bil takšen lenušček cel čas, do 8 meseca, ko sva se dojila. Lahko je jedel tudi uro in pol skupaj...user posted image Naj ga budi vmes, pa žgečka po nogicah in vratu, da se bo najedel... Poskusi si pa naj tudi črpat, mogoče se mora samo navadit sesat...

Kam naj dam oglas za rabljene otroške stvari... košara, angel sound, blazina za dojenje...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:52:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Majana... prva in ne edina nezgoda... samo, da se ni nič zgodilo user posted image

KatMat... Anže je bil takšen lenušček cel čas, do 8 meseca, ko sva se dojila. Lahko je jedel tudi uro in pol skupaj...user posted image Naj ga budi vmes, pa žgečka po nogicah in vratu, da se bo najedel... Poskusi si pa naj tudi črpat, mogoče se mora samo navadit sesat...

Kam naj dam oglas za rabljene otroške stvari... košara, angel sound, blazina za dojenje...



bolha, podarim.si, tuki na RR so tudi oglasi,

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 10:57:57   
Leela
še malo pa bo 200. stran


Maša, Oskar, Taja od zoje user posted image , čimprej se pozdravte.

jaz sem danes tavelkemu kar žabe oblekla, ker so šli že ob 9h ven. Zjutraj je pri nas pod nulo. brrr. Pa piha kot hudič.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:00:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

še malo pa bo 200. stran


Maša, Oskar, Taja od zoje user posted image , čimprej se pozdravte.

jaz sem danes tavelkemu kar žabe oblekla, ker so šli že ob 9h ven. Zjutraj je pri nas pod nulo. brrr. Pa piha kot hudič.




ojej
ja tamali so šli z babicam na sprehoduser posted image

zjutraj je blo tud tuki mrzlouser posted image

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:02:23   
PapuaNG

IZVIRNO SPOROČILO: petrazg


KatMat... Anže je bil takšen lenušček cel čas, do 8 meseca, ko sva se dojila. Lahko je jedel tudi uro in pol skupaj...user posted image Naj ga budi vmes, pa žgečka po nogicah in vratu, da se bo najedel... Poskusi si pa naj tudi črpat, mogoče se mora samo navadit sesat...




Jst sem ga tut žgečkala, pod bradico, na hrbtu, premikala roke, noge...ma ni da ni. Ampak počasi počasi je zadeva le stekla. No, zdej se pa moj malček končno počasi zbuja, da ga lahko nafutram in pičiva v šoping user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:03:32   
majana79
Hvala punce, sej vem da ni edini, pa moj me je tut miril, da bo še večkrat padu, ampak vseeno mi ni blo lahko.

petra, a ne boš rabila to vse pri tretjem? user posted image Drgač pa tko kot je cveka napisala, RR, bolha,... Lahko tut ebay user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Z-majčki 2009 - 4. del
16.10.2009 11:05:05   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: majana79
Jure mi  je padu iz postle... Še dobr da je nizka, me je skor kap. user posted image Zdej se pa počutm zelo dobra mama. user posted image


Ojej... Saj bo vse OK. user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?