|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razprta rana po CR
18.10.2009 9:16:54   
ulla84
Pozdravljene!

Zanima me, ali je katera imela podobno izkušnjo....

Pred petimi tedni sem imela opravljen carski rez. Po osmih dneh mi je patronažna sestra odstranila šive in opazila, da se je na sredini rana razprla. Namestila mi je "steri stripe", iz katerih se je vseskozi malo "cedilo". Ker ni bilo nobene spremembe, sem jih po treh tednih odstranila. Videla sem, da je spodnji rob rane zaceljen, zgornji pa je močno rdeč in če ga obrišem z zložencem in fiziološko raztopino, je opazna sled krvi. Po enem tednu je stanje še vedno enako, saj trebuh vseskozi visi čez ta rob. Se bo rana sama zacelila in je pač potreben daljši čas ali je potreben kakšen drug poseg.
Rana me ne boli, okolica ni pordela, povišane temperature nisem imela.

Hvala in LP!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razprta rana po CR
18.10.2009 9:25:59   
eva1
Kok velika pa je ta rana? vrjetno gre samo za povšinsko ane? Če na mestu ni rdeče, trdo in nimaš vročine ni panike..2x na dan se stuširaj po rezu, pa pokrij z gazico...če se iz rane še izteka gnojno 2x na dan fiziološki obkladki, pa lahko tudi led lokalno...


< Sporočilo je popravil eva1 -- 18.10.2009 9:27:33 >

(odgovor članu ulla84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razprta rana po CR
18.10.2009 14:15:06   
Najaa
Ne vem, jaz bi šla v P se pokazat. 

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razprta rana po CR
18.10.2009 14:17:06   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ne vem, jaz bi šla v P se pokazat. 
se podpisem

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razprta rana po CR
18.10.2009 15:47:46   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ne vem, jaz bi šla v P se pokazat. 


Jaz tudi. Definitivno.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razprta rana po CR
18.10.2009 16:03:46   
brigita23
sem istega mnenja kot že predhodnice. Pojdi se pokazat. Vem da maš že poln kufer zdravnikov in bolnice in bolečin, itd. Sam v tvoje dobro pojdi k svojmu osebnemu zdravniku in mu pokaži rano pa ti bo najbolje svetoval. Sam da ne pride do kakega vnetja a veš. Držim da kmalu urediš zadevo. Sem imela tudi sama CR sam je rana hitro zacelila.

LP Brigita

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?