|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.10.2009 8:05:50   
BarbiG
Dobro jutro.

Gigi, ja user posted image je prišla in se mi kr rola od veselja. user posted image user posted image user posted image Zgleda, da so litri terana pomagal, pa zadevanje z aspirinom zraven tud. Sam ne me vprašat, kaj si je moj mislu, ker se mi po njegovem zadnje čase kr cufa. user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.10.2009 8:47:06   
mausikaa
dobro jutro,

sem že mislila, da danes ne bo jutranje kavice user posted image  
evo pa še enega za družbo
http://wetmen.provocateuse.com/images/photos/colin_farrell_04.jpg
tak žalostno gleda da ga bo treba malček potolažiti, kakšna prostovoljka?

no mi user posted image  še čakamo...je pa res h***č. ko jo čakaš jo ni, ko jo pa nočeš dočakat pa je...

no lep dan vsem skupaj


(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.10.2009 8:47:56   
mausikaa
Kruce kako imate lepo pupiko...

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.10.2009 9:17:44   
miklarom
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jutro!

user posted image

tole kavo moram delit z vami user posted image



ajsi - da mi takle dec sedi v kavi, jo pa kar cel dan pijem, user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.10.2009 9:28:05   
gigi1
Mausi a si tole mislila?

user posted image

Pa spet se Aqua neki zraven štuli user posted image

Barbi user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image

Fida si kaj boljš?

Mikla jaz bi pa tega piškotka kar skoz not pomakala user posted image

Vsem želim lep dan



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.10.2009 10:24:57   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Mausi a si tole mislila?

user posted image

Pa spet se Aqua neki zraven štuli user posted image




jaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.10.2009 13:50:15   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Nič ne bo z ET. Sem izvedela že zjutraj, pa sem rabila čas, da se sprijaznim in da to napišem.
Nič se ozirat name. Kar pogumno dalje.
Rabim par dni, da se poberem. Nisem tak zelo odprt človek, kot ste večina vas. Moram to sama prebolet.
Bom hitro vredu.
Ve pa bodite tudi.



ajaj ajaj, kakšna slaba novica user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.10.2009 14:48:45   
Rakica_80
Fidolinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je zateuser posted image

Nič punce bodite mi dobro, grem vprašanja iz Ekonomije izpisat pol pa odgovarjat na njih- 180 vprašanj- to je preveč zameuser posted image user posted image

Upam, da se že pripravljte kej na feštouser posted image  hitro gre cajtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Komaj čakamuser posted image
Uživajte, pa pauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
22.10.2009 15:45:23   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jutro!

user posted image

tole kavo moram delit z vami user posted image



ajsi - da mi takle dec sedi v kavi, jo pa kar cel dan pijem, user posted image

pr takem decu jaz kave ne rabim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 8:34:30   
mausikaa
madoniš ste še vse v postelji?? sej vem da vas je tale fantiček v kavi zmedel, ampak bom padle na drugo stran user posted image  tko da kavica čaka...pa še petek je - aleluja...




(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 9:39:39   
gigi1
Jutrčka

Evo ena "normalna" kava user posted image

user posted image

Mikla dobro se zmenita danes user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 11:34:22   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

madoniš ste še vse v postelji?? sej vem da vas je tale fantiček v kavi zmedel, ampak bom padle na drugo stran user posted image  tko da kavica čaka...pa še petek je - aleluja...








ja, petek je, ma jaz imam petek vsak dan...user posted image , mikla, vsaj zrihti!

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 12:20:32   
mismis
še jaz, še jaz, vsem želim prav lep PETEK

Miklarom, ti pa se dobro zmenil danes user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 12:20:48   
Grethy
Jaaaaaaaaaa, sveti petek je ... sveti zato ker je zame vsek petek sveti saj smo na skrajšanem delavnem cajtu ... razen če ni kakih nahitrco sprememb hahahah

vidim da se nam dogaja in tudi kaj slabega vmes kot naš fidolinca ... pej no kam gre ta nefer svet ... matr sem jezna ...

jaz sem z rahlo zamudo odtekla svojo rdečo reko user posted image user posted image user posted image user posted image ... zdej pa počas spet hopa cupa ...

Lana dons pa lublana a ???? good luck !!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 12:45:01   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Lana dons pa lublana a ???? good luck !!!!





...ma reši me samo garmin user posted image user posted image , javim....

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 14:50:01   
miklarom
sem že iz posveta v MB, in sicer imam zeleno luč za štartanje pingvinčkov že takoj po novem letuuser posted image user posted image , se pravi v Januarju, sam sem se odločla da grema v  Februarju, ker grema še prej malo na oddih v gore na smučanje pol pa po pingote. Smo se pa tudi dogovorili z zdravnico, da pri naslednji nosečnosti, mi bo našla najboljšega porodničarja pri njih, kateri mi bo takoj ob pozitivnem testu naredil cerklažo in me skos on vodil celo nosečnost, da bo vse o.k. sma bla full vesela tega. Naredila mi je tudi UZ, in je vse vredu in v nekaj dneh moram že dobitiuser posted image .

pa še nekaj: imama tud zeleno luč za user posted image , tak da mismis, ti sam popaj gor stimulacijo, zdej jih pa ne bom več sam gledalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 15:05:00   
Grethy
Mikla the best novička dneva user posted image user posted image user posted image user posted image ... sem full vesela tega vajinega napredka ... lej pa bo le veljalo da gre v TRETJE RADO ... že držim pesti na vseh tačkah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 15:25:14   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Mikla the best novička dneva user posted image user posted image user posted image user posted image ... sem full vesela tega vajinega napredka ... lej pa bo le veljalo da gre v TRETJE RADO ... že držim pesti na vseh tačkah user posted image user posted image user posted image


Se podpišem!


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 15:38:23   
gigi1
Mikla huraaa user posted image  user posted image  user posted image . Tolk sem vesela. Za zeleno luč sem pričakovala, da bo januarja user posted image  user posted image  user posted image . Tole, da ti bodo zrihtali najboljšega porodničarja me je pa res razveselilo user posted image  user posted image  user posted image . Bravo in uživajta po dolgem času v user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 15:40:14   
miklarom
hvala obemauser posted image , tudi midva sva full veselauser posted image

Grethy - sam zdej mi boš pa res mogla prinest v Mcdonald's tvoj štrudel, da bo pomagaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 15:45:24   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

hvala obemauser posted image , tudi midva sva full veselauser posted image

Grethy - sam zdej mi boš pa res mogla prinest v Mcdonald's tvoj štrudel, da bo pomagaluser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Oh pa sej ne rabi glih bit od donalda kafič, je lahko tud kej druzga, ti sam povej kdaj, madona zej je sezona buč, bomo namest helovina rajš štrudl spekli, pa pol vpili HELOU dej VIN ... če to pol nau pomagalo user posted image user posted image user posted image ... tole je blo pa čist v štajerskem duhu ... Mikla tko si bliz pa vendar te še nisem uspela srečat, sva pa baje taki dobrovoljni deklici z okroglim nasmehom ... sva že the best frendici user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 15:58:16   
miklarom
ja itak da sma že the best frendici, sej mogoče sma se pa že kje vidle, pa ne vema. No se boma v kratkem nekje dobile, kako rekle in mal nasmejaleuser posted image , lahk se nama pa še katera pridruži a ne

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 16:52:10   
Kruce Fiks
Če ne prej pa 21.....user posted image

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 17:27:58   
miklarom
21... pa ziher, to bo še fajnuser posted image , sam mormo se zmen kje in kdaj se dobimo

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
23.10.2009 18:24:20   
Rakica_80
Dober večeruser posted image
Vidim, da se imate kar zabavnouser posted image user posted image user posted image
Sem vam poslala po ZS, pot do Šalare, kjer se bo odvijala fešta, prosila bi samo, da tudi drugim posredujete, ker mi je začelo štekat ZSuser posted image
Upam in res bi rada da vse pridete, saj sem se z vami imela res fajnuser posted image
Sedaj pa šibam, bom še prišla mimouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?