|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 7:46:16   
Bety11
Helo bejbike....mladike.....mladostnice....hi hi user posted image user posted image user posted image

Kako ste? user posted image user posted image Držim pesti za uspeh v postopkih!!!! In tudi tistim, ki naravno poskušate!!!

Mi smo dobro in pridno rastemo....ampak, to vas ne zanima preveč, to vem...Vsaj mene ni zanimalo, ko so kakšne prišle nazaj z informacijami o rasti dojenčkov.....

Jaz pa mislim na vas vse skupaj.....in sem trdno prepričana, da vama bo ratalo....Zato preverim, katera je prva, katera naslednja.....

Vse naj vama želim!!!

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4501
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 7:49:14   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Tanja se vid, da si še mlada, k ne opaziš, kakšna modrost, pridobljena z leti izkušenj, buhti ven iz naših razgovorov.

Gigi, nam se pa tud vid, da smo bili še pionirčki, z ruticami in kapicami, in mladinci z rdečimi knjižicami. Ja, takrat je bil red. Ne pa ta današnja mladina razpuščena. user posted image


Modre in iskušene...pa vendarle še vedno mlade!!!!



Tanja tole si pa vrhunsko pogruntala ... in to zelo mlade ... bolj se leta nalagajo na kup, bolj smo mlade, moj pravi, da se mormo resno merkat ko zjutraj hodimo blizu postajališč, da nas ne pobere šolski avtobus user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4502
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 7:53:10   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Helo bejbike....mladike.....mladostnice....hi hi user posted image user posted image user posted image

Kako ste? user posted image user posted image Držim pesti za uspeh v postopkih!!!! In tudi tistim, ki naravno poskušate!!!

Mi smo dobro in pridno rastemo....ampak, to vas ne zanima preveč, to vem...Vsaj mene ni zanimalo, ko so kakšne prišle nazaj z informacijami o rasti dojenčkov.....

Jaz pa mislim na vas vse skupaj.....in sem trdno prepričana, da vama bo ratalo....Zato preverim, katera je prva, katera naslednja.....

Vse naj vama želim!!!




Ooooo, lej joooooooo user posted image user posted image user posted image , ne sodi nas po sebi user posted image user posted image user posted image ,
seveda nas zanima kako rastete in ste vsak dan bolj pridkani in podaljšujete svoje druženje s palčkom zaspančkom ...

Hvala za lepe želje, baje je glih zdej visoka sezona zanositev tako ali drugače in smo vse v špilu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tko da bo drug let babyboom .... JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 4503
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 8:03:28   
Grethy
MMMOOOOOORRRRRRRRRRRGGGGGGEEEENNNNNN

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4504
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 8:14:38   
mismis
Dobro zjutraj se z moje strani....


gremo v nov danuser posted image user posted image user posted image , pa še jutranja doza veselja user posted image

user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4505
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 8:53:53   
mausikaa
dobro jutro in lep dan vsem skupaj

danes sem pri bolj zrelih...

user posted image





(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4506
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 9:56:28   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Helo bejbike....mladike.....mladostnice....hi hi user posted image user posted image user posted image

Kako ste? user posted image user posted image Držim pesti za uspeh v postopkih!!!! In tudi tistim, ki naravno poskušate!!!

Mi smo dobro in pridno rastemo....ampak, to vas ne zanima preveč, to vem...Vsaj mene ni zanimalo, ko so kakšne prišle nazaj z informacijami o rasti dojenčkov.....

Jaz pa mislim na vas vse skupaj.....in sem trdno prepričana, da vama bo ratalo....Zato preverim, katera je prva, katera naslednja.....

Vse naj vama želim!!!



Bety user posted image  user posted image  user posted image . Daj malo napiši kako ste. Seveda nas zanima.
Hvala za lepe želje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 4507
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 9:57:03   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

dobro jutro in lep dan vsem skupaj

danes sem pri bolj zrelih...

user posted image







A te je le pamet srečala user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4508
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 9:58:20   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Tanja se vid, da si še mlada, k ne opaziš, kakšna modrost, pridobljena z leti izkušenj, buhti ven iz naših razgovorov.

Gigi, nam se pa tud vid, da smo bili še pionirčki, z ruticami in kapicami, in mladinci z rdečimi knjižicami. Ja, takrat je bil red. Ne pa ta današnja mladina razpuščena. user posted image


Modre in iskušene...pa vendarle še vedno mlade!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4509
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:04:52   
gigi1
Dobro jutro user posted image

Kiwi a si vseeno naredila test? Držim pesti, da ni M.

Fida vidim, da si comp zrihtala, če lahko lepiš smeškote user posted image

Mišmiša hvala za kofi user posted image

Gretka vidim, da spet bluziš o koruzi. Ni je zdej in konc! Nimaš kam puške metat.

Drage moje včeraj pozno zvečer sem dobila M. Zdej me pa malo mede. Torej je danes 2. dan, čeprav je le nekaj ur minilo? Saj vem, da kar neki kompliciram.
Torej jutri (3.dan) začnem s klomifenom in v nedeljo pade prva špika. Bolj ko gledam tole razpredelnico manj mi je jasno. In 1.uz imam šele 10 dan cikla user posted image  Je pa res, da je to po 5ih dozah Merionala. Mal čudno mi je vse skupaj. No, Ata že ve kaj dela, a ne?



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4510
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:11:51   
mismis
Žižek, pa je le prišla nemarnica user posted image user posted image user posted image  tole atovo tabeliranje pa meni žal ni poznano, ampak bo že držalo, da ata ve kaj dela. Mogoče pa poiskuša nekaj novega, pa kakorkoli jaz držim pestke in navijam user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4511
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:16:06   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Dobro jutro user posted image


Gretka vidim, da spet bluziš o koruzi. Ni je zdej in konc! Nimaš kam puške metat.




Hohohoohoooo, si pa faca, glih dons zjutrej k sem se s šihta proti domu pelala sem vidla eno njivo k je vsa še tam, pa me je koj smeh polomu, tko da sem bla prou dobre volje ... itak ... neki mora bit da volo gor drži, pa magari koruza za puško metat ... se bomo pa šli kdo jo dalj vrže user posted image user posted image user posted image user posted image ...

A mi lohk kdo pove kaj je z mojo Kajsico??? a j bla včer slučajn punkcija ?????


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4512
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:24:55   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1


Fida vidim, da si comp zrihtala, če lahko lepiš smeškote user posted image









Gigi, sam internet in smeškoti delajo OK user posted image , ostalo pa še vse neki šteka. Sploh ne morem normaln delat  user posted image .
Glede recnij, ti jst žal ne morm pomagat. Saj veš, sem iz GKLJ. 22 dan superfact, pol Menopur, pa naslednjič spet S+M, pa spet S+M.................., user posted image  Upam, da kaj več ve kakšno reševo dekle.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4513
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:30:04   
gigi1
Hvala srčice. Nisem mislila, da mi lahko kaj pomagate glede Reševih tabel. Saj razen Blači ne poznam nobene, ki bi imela kombinacijo s klomifenom (Blanči je tako ratalo in ima sedaj dvojčke user posted image ). Mislim pa da so Se* v MB tudi nekaj kombinirali s komifenom (tudi uspešno user posted image )

Bolj sem začela komplicirati glede dnevov. Torej, če sem jo dobila včeraj ob 23.00 je danes 2. dan?, čeprav še ni minilo niti 12 ur?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4514
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:32:40   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy
Tanja tole si pa vrhunsko pogruntala ... in to zelo mlade ... bolj se leta nalagajo na kup, bolj smo mlade, moj pravi, da se mormo resno merkat ko zjutraj hodimo blizu postajališč, da nas ne pobere šolski avtobus user posted image user posted image user posted image user posted image








Veš kaj se je pa men zgodil. Enkrat letos februarja, se mi zdi. Sem se šetala neki po Polikliniki in sem srečala enega bolničarja z našega kraja, ki mi je rekeu: jst sem gospe iz doma upokojencev pripeljal na razne preglede - če nimaš prevoza, se lahko z nami domov pelješ. Sem mislila, da je pač prijazen, zdaj, po tvojih besedah pa krepko dvomim v to user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4515
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:33:07   
gigi1
Fida verjetno imaš tanove windowse, ki so za pop... požrešni. Upam, da imaš dovolj delovnega spomina. Včasih tudi nekateri "stari" programi na novih windowsih delajo zelo počasi. Zato, da te prisilijo kupiti nove programe user posted image .
Morda je bolje vse pobrisati in naložiti starejšo verzijo windowsov. Verjamem pa, da ti to čist nč ne diši.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4516
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:41:37   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

A mi lohk kdo pove kaj je z mojo Kajsico??? a j bla včer slučajn punkcija ?????



jaz ti lahko povem, da ni imela včeraj punkcije, v petek ima ponovno kontrolo. Frnikule pa rastejo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4517
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:44:45   
Fidolina
Gigi, na žalost ne morem, ker imam tudi nov Office, pa še kup programov (Corell draw,.....), ki niso kompatibilni s starimi, prijaznimi Windowsi. Delovnega spomina pa imam dovolj. Tko, da je problem bolj v meni user posted image .

Beti , super, da bebica lepo raste user posted image . Al si srečka, 4 detecev user posted image .

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4518
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:47:02   
mismis
Žižek, ja ne glede, da je minilo od včerajšnjega prihoda tečke samo 12. ur, je to tvoj že drugi dan ciklusa. Po mojem spominu gre pri atu takle, tisti dan, ko se pojavi krvavitev, je to prvi dan user posted image  . Te kombinacije pri Blanč se pa spomnim, ma upam da bo tudi pri tebi enak izkupiček user posted image user posted image

Fida, moj ima tudi na ta novi mašini nove windowse, ma so za znoret. Sploh ne maram te mašine, zato vedno mojega notebooka zakurblam in se pogovrajam z njim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4519
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:52:38   
KIWI
Dan, punce,

se nisem uspela prej na net spravit, pač službene obveznosti, sicer pa tud popoldan in zvečer doma si moram svoj prostor za računalnikom priborit, moj dragi kar nekaj dela in kaj jaz vem kaj še....

GIGI, ne nisem delala testka, se je pa ponoči kar lepo ulilo iz mene, tak da..... Smo kar preveč upali, že spet, ne.........Po drugi strani pa me je bilo strah, da ni kaj narobe in bo šel cel postopek nekam v maloro!

Zdaj čez kako uro pa itak šibam na UZ pa po Menopur injekcije.

Lep dan še naprej, hja, kot kaže se bo pri nas še swonček pokazal!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4520
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:53:26   
Fidolina
 Kiwi ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4521
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:56:02   
Fidolina
Kiwi, sva hkrati pisali. Uspešno v nove boje user posted image .

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4522
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:58:02   
gigi1
Mišmiša včeraj se je pojavila tista temno rjava sluz (v velikih količinah). Ponoči je šele pritekla sveža kri. Ah saj vem, da sem zakomplicirala v nulo. Sploh ne vem, kaj mi je user posted image
Se globoko opravičujem vsem zaradi nazornega opisa moje M.

Fida ni problem v tebi. V windowsih je. Zdej bodo pa spacali še ene 10 popravkov preden bo zadeva začela funkcionirat, kot je treba. A si ti v oblikovanju, če uporabljaš korlna?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4523
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 10:59:01   
gigi1
Kiwi vso srečo v postopku user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4524
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
5.11.2009 11:06:48   
Fidolina
Gigi, nočem bit kaj preveč pametna in lahko se motim, ampak v spominu imam, da sem na enem forumu prebrala, da Reš smatra prvi dan M takrat, ko se ULIJE. Lahko, da se motim, ampak res mi je to ostalo v spominu. Raje še preveri.

Ja, sem v neke vrste oblikovanju, bolj strojništvo. Nič posebej interesantnega za splošne pojme. Drugače je pa moj spekter delovnih nalog zelo široooook. Tudi tale naša RR sodi mednje user posted image .

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  179 180 [181] 182 183   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?