|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Kako naj "rešim" trepalnice 14.11.2009 12:13:11
|
|
|
|
ajataja
|
izpirat čimbolj,najbolje da mu v očko vliješ fiziološko pa bo
|
|
|
|
|
RE: Kako naj "rešim" trepalnice 14.11.2009 12:21:30
|
|
|
|
K_a_t_i
|
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja izpirat čimbolj,najbolje da mu v očko vliješ fiziološko pa bo Sem razmišljala o tem - ampak - a to ne peče? Mislim slana voda v oči?
_____________________________
Žiga, 27.02.07 Gašper, 22.5.10
|
|
|
|
|
RE: Kako naj "rešim" trepalnice 14.11.2009 12:35:17
|
|
|
|
TiaSara
|
Ne, tudi solze so slane.
|
|
|
|
|
RE: Kako naj "rešim" trepalnice 14.11.2009 12:39:26
|
|
|
|
Žabika
|
U Kati, mi imamo kar nekaj prakse s tem. Zalij s fiziološko, pa bo. Nič ne peče - poskusi na sebi!
|
|
|
|
|
RE: Kako naj "rešim" trepalnice 14.11.2009 14:03:04
|
|
|
|
K_a_t_i
|
Ok, bomo probali! Hvala.
_____________________________
Žiga, 27.02.07 Gašper, 22.5.10
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiPo ločitvi staršev: Kateri urnik stikov je...Ko se starša razideta, se znajdeta pred zahtevno nalogo: kako organizirati življenje: kdo bo z njim med tednom, kdo ob v...
Norice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zadnje s foruma
Kako ste rodile?endrinapo naravni poti, brez šivov (
32%)

po naravni poti, s šivi (
49%)

s carskim rezom (
15%)

po naravni poti,vakumsko (
5%)
Število vseh glasov: 462Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!