|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: trma ali napaka staršev?
7.12.2009 22:28:10   
rija
zato, ker sama sebi tudi ne rovam po nosu. ko sem zdrava.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: trma ali napaka staršev?
17.12.2009 12:15:03   
miska_piska
Očitno smo eni redkih, kjer čiščenje noska sploh ni problem. Še pred mesecem je kar sam hotel, da ga očistimo, danes sicer nekaj zamomlja, ampak gre vseeno v sobo in akcija. Trik je samo v tem, da mu že od začetka (no, od kar hodi in tko) pustim tistih nekaj kapljic fiziološke v plastenki (10 ml) in potem me pošprica, ko tako maha s plastenko. In mami seveda besno skače in je "huda", in spet si me polil, pa čist sem mokra... in v tem stilu. In kaj je boljšega... Smeh na polno, nobenih težav...
Je za poskusit, pri nas deluje super!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: trma ali napaka staršev?
21.12.2009 10:18:21   
koala
Kar se mora se mora. Recimo čiščenje zobkov in noska opravim tudi na silo.

rija, tudi meni je pediatrinja svetovala da vsak dan čistimo nosek s fiziološko, tako da smoa to vedno prekticirali, sploh pa zdaj ko je prebolel zelo dogotrajno vnetje srednjega ušesa (beri 20 dni atibiotikov, od tega 16 dni v žilo).

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu miska_piska)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: trma ali napaka staršev?
21.12.2009 22:09:32   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Otrok med drugim in tretjim letom postaja samostojna osebnost- sam je, sam pije, hodi lulat,..... SAM ODLOČA!
Moj triletnik je že kako leto ena katastrofalna trma!user posted image

Ne pogajaj se z dveletnim otrokom. Kar je treba, je treba, prej opravita, prej se bo naprej igral.
Ti pa se zaradi njegovega obnašanja ne sekiraj. Jaz vedno rečem, da potegnimo iz tega obdobja pozitiven vtis- če je trmast, še ni nujno, da je poreden. Je odločen in prav je tako, ampak postaviti mu je treba meje.
Glede sedežne- preprosto- pije in je se za mizouser posted image



se podpišem.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: trma ali napaka staršev?
21.12.2009 22:28:47   
lex
jaz mojo 2,5 letnico (in tudi že 1,5 letnico) kar zagrabim in si je treba umit zobe. moji na pručki stojita (ta mlajšo ponavadi še drži ati) in pol ji v bistvu stojim za hrbtom in mi ne more pobegnit. Sem delala s ta starejšim (malo manj kot5) isto, pa si je sam prišel gor, da je bolje umivat zobe kot ne.

čiščenje noska ' še ko so prehlajeni je to muka in jih tud ne nalivam neki ful s fiziološko, ker tud meni ne paše da bi mi nekdo skoz tural po nosu. Še posebej pa mali. Ne vidim razloga zakaj bi mu vsak dan čistla nos s fiziološko in čistilcem.

Glede polivanja je pa vzet lonček in magična beseda ne, pa daj mu krpo in naj pobriše. Ti mali navihančki točno vedo kaj to pomeni.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: trma ali napaka staršev?
21.12.2009 23:23:54   
nananaja
Glede polivanja je pa vzet lonček in magična beseda ne, pa daj mu krpo in naj pobriše. Ti mali navihančki točno vedo kaj to pomeni.


Se močno strinjam, pri nas je polivala nekaj časa, pa niti ne v dnevni, ampak enostavno lepo za mizo, toliko časa je motala, da je polila, ni pomaggalo nič drugega kot cunja in "briši!". Je pa nesla v dnevno kozarec in ga postavila na tla, potem pa ga je sama, jaz ali mož polil - spet cunja in "briši!", pa smo na lep način prišli so sporazumov, čeprav sem sorte, da se hitro derem, tudi za bz. Idejo mi je pa dala kolegica, katere deklica velikokrat preiskuša meje. Sedaj tudi nimam problema ji rečt, da mora kozarec dat na tako mesto, da ga mlajša ne more zlit.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: trma ali napaka staršev?
22.12.2009 9:27:27   
ronja
ni pomaggalo nič drugega kot cunja in "briši!".

hehe, Ronja pa z največjim užitkom briše! Ji tudi jaz dam cunjo, da naj pobriše, če polije, vendar je njej to kvečjemu nagradauser posted image . Bi prej nalašč polila, samo da bo lahko brisalauser posted image .

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?