|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NM in EA
12.12.2009 17:49:40   
Aja1
Pozdravljene.

Danes sem izvedela, da naj EA ne bi bila več vedno dosegljiva v NM user posted image , kot je bilo to prej (preden je bila plačljiva). Me je totalno šokiralo ker brez EA ne bi rada rodila user posted image . Povejte izkušnje tiste, ki ste v zadnjem času rodile v NM. Ste dobile EA?



_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NM in EA
12.12.2009 19:40:51   
ledenaa
prje pokliči v P pa vprašaj
Sicer pa tudi brez EA boš rodila,samo če se boš bala bo vse skupaj težje
veliko je na psihi

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NM in EA
12.12.2009 21:20:42   
Aja1
Ja, vsekakor bom prej poklicala. Drugače grem pa v Postojno. Moj pravi, da nisem normalna. No, pa naj gre on rodit. user posted image  

_____________________________




(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NM in EA
12.12.2009 21:35:52   
luan
Rodila sem 24.11. v porodnišnici v NM in dobila EA.Dr. Maksl je v popoldanskem času prišel od doma in mi jo nastavil.Je pa res, da sem že dopoldne ko sem prišla v porodno povedala, da želim EA.Tako, da so se že takrat dogovorili, kdo mi jo bo nastavil.Moram pa reči, da je EA zakon, imela sem zelo lep porod.<sploh, če primerjam s prvim, ko sem imela umetne popadke.
Najbolje pa, da prej pokličeš in se dogovoriš.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NM in EA
12.12.2009 21:52:12   
Aja1
Luan - to je pa lepo prebrat. Torej so šanse za EA. user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NM in EA
13.12.2009 8:26:51   
evangelie
Punce, mene pa zanima ali je v NM porodnišnici kakšen nočni vhod? Jutri imam PDP, pa ne bi rada ponoči bluzila okoli porodnišnice in iskala kakšnih odklenjenih vratuser posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NM in EA
13.12.2009 12:45:57   
Aja1
Pozvoniš tam pri rampi in ti vratar odpre rampo.

_____________________________




(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?